Telemach!!!

2. okt 2007
3.760
2.229
113

Doma mi je crknil Telemachov brezžični usmerjevalnik TP-LINK.
Kako je z zamenjavo oz. kaj dobim? Ne bi rad menjaval še ARRIS modema, ampak bi samo nadomestni brezžični usmerjevalnik.

Je dovolj, da grem na Telemach in dobim zamenjavo?
 

Dekster

MOBITEL PR
8. apr 2009
995
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik haloski_pepek pravi:

Doma mi je crknil Telemachov brezžični usmerjevalnik TP-LINK.
Kako je z zamenjavo oz. kaj dobim? Ne bi rad menjaval še ARRIS modema, ampak bi samo nadomestni brezžični usmerjevalnik.

Je dovolj, da grem na Telemach in dobim zamenjavo?

Ne bo dovolj iti v poslovalnico, ker ti ga ne bodo mogli dati drugega, edina pot je dogovor po telefonu preko klicnega centra. Če je še v garanciji, potem pa to rešuješ sam s serviserjem.

Lp.
 

54m5p33d

Zelenc'
24. jul 2009
17
0
1
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Dekster pravi:
Citat:
Uporabnik haloski_pepek pravi:

Doma mi je crknil Telemachov brezžični usmerjevalnik TP-LINK.
Kako je z zamenjavo oz. kaj dobim? Ne bi rad menjaval še ARRIS modema, ampak bi samo nadomestni brezžični usmerjevalnik.

Je dovolj, da grem na Telemach in dobim zamenjavo?

Ne bo dovolj iti v poslovalnico, ker ti ga ne bodo mogli dati drugega, edina pot je dogovor po telefonu preko klicnega centra. Če je še v garanciji, potem pa to rešuješ sam s serviserjem.

Lp.

V Ljubljani (Cesta Ljubljanske brigade 21) ti ga na pultu zamenja brez vprašanj. Vsaj take so moje izkušnje.

LP
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Pokliči v MB poslovalnico in vprašaj, če ti bodo tam zamenjali, da ne boš brezveze v ponedeljek hodil tja.
Pri sosedi je bilo tako, da je poklicala v njihovo poslovalnico in so ji rekli, da naj starega zraven prinese in so ji dali drugega, brez kakršnega koli problema.
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.443
334
83
34
A še delijo tele Tp linke? Ga takrat nisem dobil, pa tudi ne bi rad zdej Arrisa menjal za Siskota.
 

Dekster

MOBITEL PR
8. apr 2009
995
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik klemen_ pravi:
A še delijo tele Tp linke? Ga takrat nisem dobil, pa tudi ne bi rad zdej Arrisa menjal za Siskota.

Delijo še, s klicem na njihovo podporo. Rajši ti svetujem, da si umisliš nek svoj malo boljši router, ker s tem, kar oni delijo su žive kolobocije, če se bo zgodilo, da ti bo malo zanihalo linijo, se ti bo njihov Tp-link totalno zmedel in ti ne bo net delal, kljub temu da ti kaže povezavo. Konstatni reset bo neizogiben.

Lp.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.545
2.603
113
še v SLO - ampak komaj
ksz

Danes naročnike Elektro Turnška preklapljajo na Telemachovo programsko shemo.

Bemti - spet vse programe na novo nastavljatri - in to pri sebi (Samsung), "omi" (Phillips) in tastu (LG) - pa bo šel popoldan f [cenzura].
cry12bpy.gif


Bojim se samo, da bodo vmes še kaj spreminjali in me čaka potem jovo na novo.
uf-1.gif
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Oma in tast imata avtomatsko urejanje programov, ti pač imaš ročno. Kdo ti je kriv, da ne slediš stanju tehnike kot onadva
evil.gif
 

mimika

Pripravnik
8. feb 2008
703
0
16
Bedno tole jovo na novo ja... ampak verjetno so morali preiti iz turnškove sheme na telemachovo.. pač poenotenje. Me zanima koliko klicev nestrpnih tv gledalecev bodo v teh dneh dobili, glede na to, da sm tudi mene okupirali znanci, sorodniki in da je NUJNO!!! :D
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.545
2.603
113
še v SLO - ampak komaj
Na omenim Blaupunktu (
redface-1.gif
- ne vem od kod mi prej Phillips) je že urejeno - iz mojega že izvoženi na USB in jih moram samo še premetati. Tast se pa še ni oglasil - upam, da bo (je?) ta mlajšega nečaka zahaklal.
 

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
Citat:
Uporabnik Dekster pravi:
Citat:
Uporabnik klemen_ pravi:
A še delijo tele Tp linke? Ga takrat nisem dobil, pa tudi ne bi rad zdej Arrisa menjal za Siskota.

Delijo še, s klicem na njihovo podporo. Rajši ti svetujem, da si umisliš nek svoj malo boljši router, ker s tem, kar oni delijo su žive kolobocije, če se bo zgodilo, da ti bo malo zanihalo linijo, se ti bo njihov Tp-link totalno zmedel in ti ne bo net delal, kljub temu da ti kaže povezavo. Konstatni reset bo neizogiben.
Z novim FW je precej bolje, se sliši v kuloarjih...
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.433
139
63
KSZ:

Ali je možno v primeru da je ISP Telemach, nekako gledati televizijo na laptopu? Če je možno, kako? Pri T2 vem da gre, Telemacha pa ne poznam,ker ne sprašujem za sebe.