Telemach!!!

lost1

mnz
19. jul 2007
8.433
139
63
Citat:
Uporabnik doto pravi:
preko http://d3go.telemach.si/ Maš tudi aplikacije za iOS in Android.

A mi poveš kej več v zvezi s tem? Bi pa uporabnica rada gledala to na laptopu
nahrung002.gif
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Če si telemachov naročnik, lahko preko te strani gledaš tv. Včasih je bila omejitev, da si lahko gledal samo iz telemachovega omrežja. Zdaj pa lahko mislim da gledaš večino programovv iz kjerkoli iz bivše juge. Tečno je edino to, ker imajo omejitev na tri naprave. Kar ti hitro poteče po kakih posodobitvah SW. Pol moraš pa klicat na helpdesk, da resetirajo.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Včasih je bila omejitev, da si lahko gledal samo iz telemachovega omrežja. Zdaj pa lahko mislim da gledaš večino programovv iz kjerkoli iz bivše juge
Je to res? A to kje piše na njihovi strani? Velja samo za Jugo ali širše?
 

lithium

Pripravnik
18. avg 2007
580
5
18
Hm, hm, če iz obstoječih paketov Elektro Turnšek preidemo Celjani na Telemach, se je potrebno zato vezati za eno leto?!
Kljub temu, da ostane modem in oprema za TV enaka in da ne mislim koristiti nobenih ugodnosti.

V čem je fora?!
 

TheCableGuy

Pripravnik
20. mar 2012
50
0
6
Na območju Elektra Turnšek je prišlo do nadgradnje omrežja, ki nam omogoča, da lahko uporabnikom na območju omrežja Elektro Turnšek ponudimo nove storitve digitalne televizije in hitrejši internet. Kljub temu, da smo poslali tri direktne pošte, sporočilo za javnost, zakupili oglasni prostor na lokalnih radijskih postajah in poskušali čim bolje informirati spremembe, ki se dogajajo, je veliko ljudi, ki se je od ponedeljka naprej obrnilo ali na naš klicni center. Posledično je seveda zasedenost linij velika in trudimo se, da bi lahko pomagali vsaki stranki.

Kot posledica žal več strank sploh ne uspe dobiti povezave s klicnim centrom. Opravičujemo se za nevšečnosti in trudimo se, da da je odzivnost naših agentov čimhitrejša.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.545
2.603
113
še v SLO - ampak komaj
Lani februarja sem sklenil pogodbo s ET - paket T47 z dodatno telefonsko številko (telefonija Detel) in sedaj bi "preklopil" na Mix L, vendar me zanima kako in kakšne oz. ali sploh bodo "posledice" glede na to, da sem se pri ET vezal na dve leti (za internet in TV mi je jasno, da ni "posledic" - skrbi me telefonija).

Na telefon vas pa res ni za dobiti.
grin1.gif
Na kateri mail se lahko obrnem?
 

lithium

Pripravnik
18. avg 2007
580
5
18
Hm, mail... jaz sem jim pisal na info@telemach.si ampak potrebujejo celih šest dni, da dobiš odgovor?!

Upam, da ne mislijo skenslati starih ET paketov.
Kar vezati se ne mislim, grem raje na T-2 start paket, bo povsem zadoščal
wink-1.gif
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.545
2.603
113
še v SLO - ampak komaj
Prišel skozi - vzel Mix L + drugo telefonsko. Čakam tehnike (se bom pa menda načakal
frown-1.gif
).

Je pa baje tako, da se po novem kličemo "free of charge" Telemach, Detel in Novatel. Vse razen Detel mi je nekako logično - upam, da se nisem nasadil (oz. bom pač moral žlahto pregovoriti, da bo šla čimprej na Telemach (IMHO - itak kaj drugega ne bo preostalo oz. bo TM naredil vse, da bo ET naročnike prestavil k sebi - beri: programska shema itd.))

Aja - pa zakaj prestavitev - prej sem imel T47 - sedaj Mix L - cena enaka - s tem, da:
1. pri TM v Mix L 21 HD programov (prej pri ET samo 4)
2. pri TM v Mix L dva TVja s polno shemo (prej pri ET samo 1)
3. obljubljeno do 25/2 (no - ta "do" me malo skrbi - pri ET je bilo dejanskih 15/2,5 (kam so pri TM zgubili tistega 0,5 mi ni jasno - ga bom pa verjetno pogrešal (VPN - homeoffice)
frown-1.gif
) - drugače pa tudi če bo "samo" 15 realnih bo še vedno več kot OK)
4. D3 GO
cheer.gif

5. ker ne rabim dodatnih uslug (timeshift, snemanje, VOD) mi ni treba vzeti Ciscota
evil.gif
( mejepopotnikprestrašil@press)
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.545
2.603
113
še v SLO - ampak komaj
Nix - za obe televiziji Conax module in je. No - upam vsaj.
rolleyes-1.gif


Ti pa javim ko bodo tehniki odšli.

edit: hebo jaz SwiftKey - iz Conaxa ratal Schwarzenegger (Conan). Kam le bi tam vtaknil kartico.
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Če imaš televizijo z možnostjo modula potem si rešen Ciscota
smile-1.gif


Bi pa bilo lepo od Telemach za ostale, ki nimajo modula, če bi dali na voljo tako Handan kot Cisco.
Torej, če želiš imeti VOD dobiš Cisco, če tega ne rabiš ti dajo Handan in bi bili vsi zadovoljni.
 

wabb

Pripravnik
6. dec 2008
270
0
16
Naročil paket Mix XL v katerem je tudi HBO OD. Obdržal sem modem ARRIS in TechniSat HD sprejemnik katerega sem pri Turnšku moral kupiti sam. Predvidevam, da s to opremo no go HBO OD ali pač?
 
Nazadnje urejeno:

gr69

Guru
15. dec 2009
11.545
2.603
113
še v SLO - ampak komaj
Ehm - viš jaz pa pozabil vprašati ali meni modem ostane ali dobim kaj "novega".
bonk.gif


Kaj pa daje TM ob trojčku z dvema telefonskima linijama za en modem zraven?

edit
pipico so odprli
cheer.gif

3266936998.png
 
Nazadnje urejeno: