Telemach!!!

2. okt 2007
3.760
2.230
113

Dobimo en kup Balkanskih programov, nič pa zahodnih..... na koncu nam bodo vse anlgeško govoreče programe ukinili ali kaj,.....

... že par let čakamo na DaVinci Learning (imajo ga vsi operaterji), Telemach kot eden izmed večjih pa ne..... tudi njihova srbska
podružnica ga ima v svoji shemi.....

Mislim, da bo potrebna menjava operaterja....
 

mocco

Pripravnik
28. sep 2008
120
0
16
Citat:
Uporabnik haloski_pepek pravi:

Dobimo en kup Balkanskih programov, nič pa zahodnih..... na koncu nam bodo vse anlgeško govoreče programe ukinili ali kaj,.....

... že par let čakamo na DaVinci Learning (imajo ga vsi operaterji), Telemach kot eden izmed večjih pa ne..... tudi njihova srbska
podružnica ga ima v svoji shemi.....

Mislim, da bo potrebna menjava operaterja....

Balkan paket se je dodal na željo strank, drugače ga imajo že vsi ostali operaterji. Ne vem kaj ima to z ukinjanjem angleško govorečih programov ???
Kot veš imajo operaterji različno programsko shemo. Na tebi je da izbereš tistega , ki ti ponuja tisto kar hočeš.
 

imi

Pripravnik
30. sep 2011
264
5
18
Ne glede na to, da nekatere zadeve pri Telemachu ne delujejo v nulo, pa sem skoraj siguren, da boljše programske sheme ne boš našel pri konkurenci.
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
pepek, ti kar idi k drugemu operaterju - pol pa boš ugotovil da tam nimajo Sy-Fy pa boš silil nazaj
wink-1.gif
 
2. okt 2007
3.760
2.230
113

tipično,... namesto, da se ugodi uporabnikom, se ga kar pošlje konkurenci....stranka, ki redno plačuje račune, pričakuje
normalen odgovor in ne kar, hvala, lahko greste drugam.....

Bi rekel, da so kakšne neizvedljive zahteve.....

Se že vidi, da Telemach postaja monopolni operater,...... to na dolgi rok ne pomeni nič dobrega (višje cene, slaba podpora strankam, zaostanek v storitvah,....)
 

Dekster

MOBITEL PR
8. apr 2009
995
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik haloski_pepek pravi:

tipično,... namesto, da se ugodi uporabnikom, se ga kar pošlje konkurenci....stranka, ki redno plačuje račune, pričakuje
normalen odgovor in ne kar, hvala, lahko greste drugam.....

Bi rekel, da so kakšne neizvedljive zahteve.....



Se že vidi, da Telemach postaja monopolni operater,...... to na dolgi rok ne pomeni nič dobrega (višje cene, slaba podpora strankam, zaostanek v storitvah,....)


Nimaš kaj pričakovati, očitno je da imajo direktora prodaje, ki ni pragmatik, ampak zgolj gleda na stvari črno ali belo. V tvojem primeru to pomeni, ali sprejmeš ponujeno, če ne pojdi drugam
sprasujem se.gif


Kakršen direktor, takšna je organizacija, filozofija in vsi procesi naprej.

KLIK , povprečna zaposlitev v podjetjih okrog 2 leti.

Rešitev:
Če misliš prekiniti, jasno pošlji dopis ZAKAJ ter navedi znesek plačila, ki si ga zapravil pri njih do sedaj. Boš presenečen, kako bo na en krat vse možno, če ne drugega pa priboljški
grin1.gif


nahrung002.gif


Lp.
 

tagelind

Pripravnik
2. sep 2007
228
0
16
Ko ima firma čez milijon uporabnikov jo ravno boli kita za par naročnikov. Podobno kot država
smile-1.gif

Bi pa res rad videl ljudi, ki zahtevajo balkanske programe. Jaz bi to vse ukinil, naj se naučijo Slovensko.
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Citat:
Uporabnik haloski_pepek pravi:

tipično,... namesto, da se ugodi uporabnikom, se ga kar pošlje konkurenci....stranka, ki redno plačuje račune, pričakuje
normalen odgovor in ne kar, hvala, lahko greste drugam.....

Bi rekel, da so kakšne neizvedljive zahteve.....

Se že vidi, da Telemach postaja monopolni operater,...... to na dolgi rok ne pomeni nič dobrega (višje cene, slaba podpora strankam, zaostanek v storitvah,....)

Kaj bi jaz komu ugodil ? Nisem zaposlen pri nobenem ponudniku !
smile-1.gif


Jaz samo pravim, če komu kaj ne paše naj gre drugam ( nebom nič jezen )
smile-1.gif
!

Poznam pa par ljudi, ki so zaradi ene male nevšečnosti šli k konkurenci, zdaj pa jim je hudo žal ( pol pa meni jamrajo, kak bi lahko razdrli pogodbo pri novemu ponudniku in se vrnili staremu ).

Primer: šel od TM-ja k Siol-u, pol pa ugotovil, da tam nima vseh SK-jev ( gleda večinoma fusbal ) in Fox TV ( najljubši program njegove žene ).
 
Nazadnje urejeno:

wolffstein

Pripravnik
5. maj 2011
47
21
8
Citat:
Uporabnik haloski_pepek pravi:

Dobimo en kup Balkanskih programov, nič pa zahodnih..... na koncu nam bodo vse anlgeško govoreče programe ukinili ali kaj,.....

... že par let čakamo na DaVinci Learning (imajo ga vsi operaterji), Telemach kot eden izmed večjih pa ne..... tudi njihova srbska
podružnica ga ima v svoji shemi.....

Mislim, da bo potrebna menjava operaterja....

Tudi sam sem jim že večkrat pisal za DaVinci Learning in DaVinci U, pa vedno dobim odgovor, da programsko shemo dopolnjujejo tudi glede na željo uporabnikov in bla bla bla ... nič od tega. Važno da imamo 100 pink programov ...
 
Nazadnje urejeno:

zakon

Guru
16. maj 2008
8.731
789
113
toti Maribor
Na eni televiziji imam priklopljen Cisco z snemalnikom, na drugi televiziji, pa gledam preko kartice. Ko sem želel gledati na drugi televiziji zamujeno, ker sem pozabil nastavit snemanje, sem ugotovil, da na drugi lokaciji (v drugi sobi) na Cisco sprejemniku ne deluje EPG in ni mogoče gledati zamujeno. Programi delajo nemoteno. Ko sprejemnik prestavim nazaj na staro lokacijo, pa deluje vse normalno. Na tefonski tehnični pomoči mi je bilo rečeno, da je potrebno po vsaki menjavi lokacije poklicati za aktivacijo. Vendar je potem težava, da ne bi delalo na stari lokaciji in bi bilo potrebno ponovno poklicat in aktivirat na stari lokaciji, tako mi je bilo rečeno. Vse skupaj se mi ne zdi logično saj ne vem kako Cisco ve v katero vtičnco imam priklopljen sprejemnik. Kaj se to ne da urediti tako, da bi lahko gledal na obeh lokacijah zamujeno, brez klicanja in ponovne aktivacije.
sprasujem se.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Glede lokacije so po vsej verjetnosti razumeli, da bi ti iz ene bajte nesel v drugo, če pa so pravilno razumeli, je pa ta odgovor največna možna oslarija kar jo kdo spravi iz ust.

Zakaj ti v eni sobi deluje v drugi pa ne je zanimivo vprašanje, saj pri meni neglede na to v kateri sobi ga priklopim " dela " EPG.
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Na drugi lokaciji nimaš nekaj vredi z antensko vtičnico ( jebe te povratni pas ) - to je moje osebno mnenje ( nikoli nisem uporabljal teh Cisco škatl ).
 
Nazadnje urejeno:

zakon

Guru
16. maj 2008
8.731
789
113
toti Maribor
Težava je res v povratnem pasu. Za odpravo težave so si hoteli zaračunat 26€
stupid-1.gif
. Ko sem jih opozoril, da so za plačane storitve dolžni poskrbeti oni in da površnega dela njihovih tehnikov jaz ne mislim plačevat, ampak jim lahko pošljem kvečjemu inšpektorja mi je bilo izjemoma odobrena brezplačna odprava težave.
Me prav zanima koliko uporabnikov nasede na prvo žogo in se podredi njihovim pogojem
10.gif
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.174
820
113
očitno je to kaprica njihovih podizvajalcev oz. pogodbenikov, ki odpravljajo napake po terenu. ko sem jaz prijavil napako na telemachu, da imam na TV v spalnici slab signal, je njihov tehnik brezplačno zamenjal razcepnik, kak meter koaksialnega kabla ter zmonitral v novo zidno vtičnico.
 

TheCableGuy

Pripravnik
20. mar 2012
50
0
6
Zdravo,

Glede programov sem želel dodati, da vse predloge ki jih prejmemo preko E-pošte, klicev ali forumov, posredujemo na programski svet oz. ustrezen oddelek ki določa programsko shemo. Glede na povpraševanje se potem seveda doda tiste, za katere je največ interesa. Žal vsem ne moremo ugoditi, se pa trudimo da lahko večini. Zavedati se je pa potrebno da se z vsemi ponudniki kanalov ni vedno možno dogovoriti za razumno pogodbo (ne govorim sicer o nobenem specifičnem da ne bo špekulacij
smile-1.gif
.

zakon: Po vašem opisu mi res ne gre v račun kaj točno se je dogajalo. Če želite, lahko posredujete naročniške podatke na ZS in preveril bom kaj je šlo narobe.
 

tajkun

Zelenc'
23. dec 2013
24
1
3
Gorenjska
Če imaš "prehodno" vtičnico, ki preprečuje povratni pas to ni krivda Telemacha.Zato je logično da se ti zaračuna storitev (prihod in storitev.)
grims-1.gif