Telemach!!!

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.684
14
38
Ka pa pol reklamo delajo po celem Celju ? Ko bom vse tiste letake potrgal al pa preštrihal. Ne moreš neki reklamirat, če ne tržiš.
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Mene pa zanima, če bom lahko zdaj kej urejal v tistem kiosku na Mariborski? Do sedaj smo bili pod Velenjski Telemach, ki pa ima uradne ure do 15:00
bonk.gif
 

fatalist

Pripravnik
15. maj 2008
177
7
18
Citat:
Uporabnik Desty pravi:
Kako je pri Telemachu z dodatno kodirno kartico? V njihovem ceniku sem našel, da se dodaten Conax modul plačuje 2€/mesec, kako pa je s kartico? Ker sem kar kupil Technisatov modul, da ne bom plačeval po tista 2€ mesečno. Včasih, če se prav spomnim, si lahko dobil do 3 kartice zastonj. Kako je sedaj s tem?

Avgusta 2011smo naročili Jackpot paket,ki je v osnovi imel eno kartico Conax in 2 sprejemnika.Oče je kak mesec po sklenitvi razmerja kupil nov tv in zaradi tega odnesel en sprejemnik nazaj in ga zamenjal za Conax modul.V Velenju na enoti so mu dejali,da se to plača po ceniku-takrat 1,67€€-no in smo plačevali do letošnjega Septembra.Takrat smo paket nadgradili na košarkar L
Kontaktiral sem njihovo naročniško službo/izredno prijazna gospodična/ mi je razložila ves postopek,in odgovorila na vsa vprašanja.Najbolj zanimivo je bilo to,da smo 23 mesecev brez veze plačevali za ta modul.Takoj je sprožila postopek za vračilo denarja.No tu se pač mal zakuha saj je bilo vračilo samo za mesece v tekočem letu vse ostalo pa je lepo zapadlo.
Torej če paket predvideva recimo 1 modul in 1 ali 2 sprejemnika se ob zamenjavi ta ne plačuje posebej.
 

Desty

Pripravnik
2. jul 2009
613
0
16
desty.biz
Imam paket Mix M, ki vključuje 1 conax modul in kartico ali sprejemnik. Sam že imam eno kartico in modul, v predalu pa se mi valja še en lastni conax modul. Rabim torej le kartico in me zanima ali je mogoče dobiti drugo kartico for free.
 

KejsiStoner

Pripravnik
15. nov 2007
180
6
18
Cabo Verde
Jst mam pa eno vprašanje oziroma težavo, ki me zadnje čase precej nervira.

Imam Panasonicovo plazmo G30 in telemachov conax modul s čip kartico. Do nekaj mesecev nazaj je vse delalo BP, od takrat naprej mi pa na polovici kanalov (vsi HD, večina športnih, ostalo itq ne gledam), ob preklopu na ta kanal meče ven obvestilo. Slika je instant, vendar me opozori: Splošni vmesnik: No Access. Nadležno za popizdit, ker moram it vedno ven iz tega menija/opozorila. Verjetno nisem edini s to težavo, sem že nekaj googlal, ampak rešitve pa nisem našel.

Ima še kdo kakšno tako težavo in kako jo rešiti?
 

KejsiStoner

Pripravnik
15. nov 2007
180
6
18
Cabo Verde
Citat:
Uporabnik DognerDJ pravi:
Enako težavo imam jaz v dnevni sobi ( neki čungalunga dekoder ) - v drugi sobi pa z feferončkom brez problema !

Meni z običnim (takim rumenim) sploh ni delalo, so mi takoj menjali na feferona :/
 

janb

Pripravnik
12. maj 2011
49
0
6
Kolikor sem pri sebi videl dela vse razen "paketa ČASOVNE FUNKCIJE" in " paketa BALKAN" Sem klical na Telemach in me je oseba na drugi strani odgovorila, da "paket ČASOVNE FUNKCIJE" ni vključen v obdobje med 10. 12. 2013 in 10. 1. 2014, ko naj bi bilo brezplačno, kar se mi zdi čudno ker imajo to oglaševano na njihovi uradni strani! Glede "paketa BALKAN" pa mi je oseba na drugi strani telefona odgovorila, da še ni tega paketa zaenkrat. Lahko kdo pove kaj več o tem?
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Jaz tudi ne morem gledati HD kanalov in Pinka? Je še vedno kodiran.
Kako je zdaj s tem? Ko pa kličem na Pomoč sem pa 1899-ti v vrsti
stupid-1.gif