Telemach!!!

tagelind

Pripravnik
2. sep 2007
228
0
16
popotnik: pri tebi je bil problem en ojačevalnik v katerega je prebijal nek Telekomov uplink, po zamenjavi je zadeva delovala bp. Čudim se samo, da še ni kdo fasal levkemije v tem območju mesta zaradi Telekoma, ker tiste antene so navite čez vse meje... zato ti tudi cisco sprejemnik ni deloval, ker ni schildan dovolj za take močne motnje.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
11.264
2.399
113
Pomurje
@popotnik, očitno imate brezplačno obsevanje. Za vaše zdravje skrbi Telekom
smile-1.gif
 

Mobisux

Pripravnik
18. avg 2007
456
0
16
Citat:
Uporabnik sass pravi:
naročnina za DTV je že nižja od ATV, ampak v ceni je samo en digitalni priključek, medtem ko v analogni shemi lahko gor priklopiš (teoretično) neomejeno aparatov.

Po tvojem ima vsak slovenc doma vsaj 4 TV aparate
stupid-1.gif
 

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
Trije "ludi", trije televizorji.
Pa dvomim, da je to neki ekstrem.

Danes ima skoraj vsak TV v dnevni, pa še enega v spalnici. Pa četudi sam živi.
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.174
820
113
no vidiš, na kabelski pa je analogna shema (zaenkrat še) brezplačno poleg digitalne, zato ima večina na prvem TV digitalno, na ostalih pa analogno, in to brez doplačila.
 

rollingstones

800. registrirani uporabnik
3. sep 2007
514
0
16
Rožna dolina
Spoštovani uporabniki foruma,

bližnji sosed me je zaprosil za majhno pomoč.
Namreč, sklenjen ima naročniški paket pri ponudniku Telemach, natančneje gre za Razširjeni paket v sklopu digitalne TV.

Nedavno tega so se prvič pojavile malce večje "težave", prihaja do pojava kockanja na HD programih!
smirk-1.gif

V uporabi ima Conax modul znamke Technisat (znameniti feferon), aparat za distribucijo slike je Samsung serije 8000.

Verjetno je težava na kakšnem starem hišnem ojačevalcu signala, razdelilniku?
 

jendomen

Pripravnik
30. apr 2008
357
11
18
Domžale
Lp
Pokliče naj na Telemach, pa jim pove za težavo. Ampak najbolje je v dopoldanskem času, ko so tam tudi tisti, ki vedo kaj delajo.
 

Rotty

Pripravnik
22. apr 2010
459
0
16
Črnuče
A jaz kaj narobe delam ali kaj ali Telemach še sedaj ni ure na uštimal. Eni kanali so točni, drugi pa ne in potem seveda ne vem kdaj bo katera oddaja res na sporedu. A moram kaj nastavit ali pa resetirat, da se program uskladi z uro?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Jaz nimam druge možnosti kot telemach preko kabla.

Upam da bo kdaj lte varianta pa se rešim žic.

Do tedaj pa občasno kockanje poleti, nedelujoč epg in na splošno slaba storitev napram nekoč analognemu signalu, ki je čez noč postal meglen s prehodom na dtv.

Naše omrežje ni doraslo dtvju, se manj pa ponudnik,ki ima prevec narocnikov.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
11.264
2.399
113
Pomurje
Ura res ne dela. Vsak kanal ima svojo epg uro.

Pošiljajo račun ki je napačen, pošljem mail in ni odgovora.
Zaračunavajo 3 sprejemnike, čeprav bi lahko samo dva.
 

moturer

Pripravnik
28. okt 2007
89
0
6
Prestavi na prvi program, ugasni sprejemnik v standby za pol minute, nato prizgi. Kot mi je omenil telemach znanec, se kdaj pomesajo narocniske storitve, tako pa dobis nazaj svoje.
 

Desty

Pripravnik
2. jul 2009
613
0
16
desty.biz
Kako je pri Telemachu z dodatno kodirno kartico? V njihovem ceniku sem našel, da se dodaten Conax modul plačuje 2€/mesec, kako pa je s kartico? Ker sem kar kupil Technisatov modul, da ne bom plačeval po tista 2€ mesečno. Včasih, če se prav spomnim, si lahko dobil do 3 kartice zastonj. Kako je sedaj s tem?
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.684
14
38
December je tu, zanima me kdaj bo možno v Celju naročiti Telemachove storitve ?