Telemach!!!

Alesss

Fizikalc
24. sep 2013
329
46
28
Citat:
Uporabnik ptil pravi:
Živjo,
pri nas imamo Telemach (analogni) kabelski trojček. Vsaj trikrat na leto me kličejo iz Telemacha in poskušajo prepričat, naj preidemo na digitalni paket. Pa iz različnih razlogov nočemo. Argument, s katerim so me danes poskušali prepričati je bil, da bodo ukinili 10 programov v analognem paketu. A kdo ve kaj več o tem, kdaj in kaj se bo ukinjalo? Na njihovih straneh nič ne najdem. (Zanimivo, število programov zmanjšujejo, cene na položnicah pa ne, a ne...)

Od pondelka ni več AKANALA. Ali gledam narobe ?
 
2. okt 2007
3.761
2.230
113
Citat:
Uporabnik DognerDJ pravi:
DaVinci Learning ?

Vsi ga pogrešate, nikoli pa ga nismo meli v shemi
smile-1.gif

Pri vas res ne, smo pa bili enkrat naročnik pri konkurenci, kjer je ta program bil in/ali videli pri prijateljih, ki so pri drugih operaterjih.

Je res tako težko ga dat v prog. shemo, očitno avt. pravice ne morejo biti toliko, če ga konkurenca ima....

p.s. Samo ne mi sedaj, da naj menjam operaterja, kot bi me iz Spara poslali po nek artikel v Mercator
uf-1.gif
 

jendomen

Pripravnik
30. apr 2008
357
11
18
Domžale
Lp
Pa vsi ki tukaj pišete za DaVinci, dajte to pisat še telemachu. Mogoče ga pa bojo uvrstili, saj ko jih vprašaš o programski shemi odgovarjajo da jo dopoplnujejo na podlagi želja naročnikov
 

AlBa

Pripravnik
22. sep 2007
140
4
18
Pozdravljeni!

Zanima me čigava je oprema (modem, wifi, dig. sprejemnik) po preteku 24 mesečne vezave. Ali se vrne ob morebitni prekinitvi naročniškega razmerja?

LP
 

mocco

Pripravnik
28. sep 2008
120
0
16
Citat:
Uporabnik nostra pravi:
Pozdravljeni!

Zanima me čigava je oprema (modem, wifi, dig. sprejemnik) po preteku 24 mesečne vezave. Ali se vrne ob morebitni prekinitvi naročniškega razmerja?


LP

Vso opremo imaš samo v najemu.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Torej, če imaš neko stvar v najemu se lahko ponavadi sam odločiš kaj boš vzel v najem in sedaj me zanima zakaj samo Cisco in ne kakšno drugo znamko?

Kam ste dali vse Handane, ki so jih uporabniki vrnili in zakaj jih ni mogoče več dobit namesto Ciscota?

A veš, da odkar ste dali Ciscote uporabnikom, da je klicni center 24/7 zaseden, prej, ko ste pa imeli Handan pa si dobil linijo brez problema?
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Ne rabim VOD, rabim delujočo škatlo in to je bil Handan.

Mi je serviser starega odnesel, ker je bil baje Handan 5000 kriv, da je kockalo programe kljub temu, da sem mu rekel, da je napaka v omarci.
Ko je priklopil Cisco SD je videl, da še vedno kocka in nato je šel v omarco in popravil, da je nehalo kockat, vendar Handana nisem več videl.

Ravno zato me zanima kam so spravili vse Handan-e, ker bi ga rad imel nazaj in glede na to, da za drugega plačuješ 2€ mi naj dajo handan 6000, tako, da bom potem imel dva.

Torej Telemach-ovci a obstaja možnost, da mi date Handan 6000 namesto tega sranja od Cisco?
 

Dwayne

Pripravnik
22. avg 2007
357
0
16
Maribor
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Kam ste dali vse Handane, ki so jih uporabniki vrnili in zakaj jih ni mogoče več dobit namesto Ciscota?


Enega imajo v TC Mercator Tabor MB. Jaz sem ga namreč danes vrnil, ker sem vzel conax.
 

Mobisux

Pripravnik
18. avg 2007
456
0
16
Citat:
Uporabnik Alesss pravi:
Citat:
Uporabnik ptil pravi:
Živjo,
pri nas imamo Telemach (analogni) kabelski trojček. Vsaj trikrat na leto me kličejo iz Telemacha in poskušajo prepričat, naj preidemo na digitalni paket. Pa iz različnih razlogov nočemo. Argument, s katerim so me danes poskušali prepričati je bil, da bodo ukinili 10 programov v analognem paketu. A kdo ve kaj več o tem, kdaj in kaj se bo ukinjalo? Na njihovih straneh nič ne najdem. (Zanimivo, število programov zmanjšujejo, cene na položnicah pa ne, a ne...)

Od pondelka ni več AKANALA. Ali gledam narobe ?

Kje gledaš to obvestilo?
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.685
758
113
To je logično, saj na mesto enega analognega kanala spravijo, kar nekaj digitalnih kanalov, klasični kanali, bodo počasi zgodovina, kot LP plošče, kasete ..........DAT kasete,
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Očitno je problem na strani D3-ja - maš na tem sprejemniku sploh možnost izbiranja med razpoložljivimi podnapisi ? Možno, da SLO podnapisi niso pravilno označeni in jih ta sprejemnik ne vklopi avtomatsko !?
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.204
26
48
D3 imam na računalniku, kjer ni nobenih nastavitev za podnapise ali karkoli drugega. Prav zato mi je čudno, da niso podnapisi dodano avtomatsko.