Telemach!!!

Bush

Fizikalc
19. okt 2008
1.735
0
36
Citat:
Uporabnik Flash pravi:
Hmmm, potem pa zgleda, da slovenski serverji na www.speedtest.net ob konicah (popoldan, zvecer) niso sposobni "prebavit" vec kot okoli 70-80 Mbps... Lahko prosim kdo, ki ima 100 mega in vec linijo to potrdi?
Hvala.

@doto Tvojih grafov se ne vidi.
Tale speedtest.net ni kaj preveč zanesljiv, pa še upload pokaže previsok.

Uporabi - http://ndt.arnes.si/ . Potrebuješ Java plugin (vsaj začasno omogoči).
 

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
Downloadaj eno (ali več) večjo stvar in glej hitrost prenosa. (DUMeter ali podobno).

Torrent programi to že praktično sami naredijo. En dobro seed-an torrent za izmeriti download in en "wanted" za upload.
 
Nazadnje urejeno:

lalan

Pripravnik
12. maj 2008
895
0
16
1.Kje bi dobil programsko shemo za Telemach paket (46€). Doma nam je dalo SLO1 na programsko mesto 1, npr. sloHD1 pa na (okoli) 155.
Ko gledam pa programske sheme, ki jih predlagate, pa je na enki 24Kitchen.
2.SLOHD1 (CONAX kartica) dam na programsko mesto 1. Ali se po avtomatski posodobitvi to poruši?
 

Dwayne

Pripravnik
22. avg 2007
357
0
16
Maribor
Avtomatska posodobitev tega ne poruši. Ponavadi piše "posodobljena programska shema" oz. nekako tako, nove kanale pa vrže nekam na zadnja mesta.
 

lalan

Pripravnik
12. maj 2008
895
0
16
Joj no..Torej nov Led LCD Philips kaže samo SLO1 in 2 (HD) pa še kak program. Vse ostalo pa zakodirano. Očitno Conax ne odkodira al kaj... Imamo paket trojček 46 programov, pa ne kaže nič. Deklica na telemachovi pomoči pa je samo nalog odprla.... Razočaranje full...
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
1
36
Znanki, cisco (d3v20) včasih naključno zaklepa naključne programe s starševskim nadzorom, kljub temu, da je le ta izklopljen. Sicer je klicala ne tehnično pomoč pa zgleda niso nič rešli. Kaj bi blo narobe?
 

Pokovc

Pripravnik
22. mar 2011
233
1
16
TheCableGuy

Pozdravljen, ali lahko kmalu pričakujemo vaše storitve na Telekom optiki v naseljih Lavrica, Škofljica? Bi lahko nadrejene vprašal, zakaj na OŠO in optiki ni programska shema enaka kot na vaši digitalni, saj manjka tam okoli 30 programov? Ko sem bil na Lastovki Krim me je prav to motilo, ker ni bila izenačena shema, ampak OK tam je bil problem premalo prostora, na optiki pa ga je viška.

Hvala za odgovore.
 

frenk_v

Pripravnik
4. dec 2011
138
3
18
Imam tezavo s triera mail-om,

prejsnji vikend sem poslal 4 maile iz aaaa@triera.net
prejemniku bbbb@kompas.si in niti eden ni prisel do naslovnika.
Nisem dobil nobenega obvestila, da je karkoli narobe, prejemnik
je preveril spam folder, tudi nic. Slo je za rezervacije in
na sreco sem poklical, sicer bi lahko ostali doma.

Ko sem isti mail poslal iz gmail-a, je slo brez problema.

Kaksna ideja, kaj bi lahko bilo narobe?

PS: sem klical na podporo, sicer prijazni, bodo pogledali, pa se nic
 

SE_P1i

Pripravnik
7. feb 2008
887
0
16
Kdaj mislite v shemo dodati bosanski program BHT1, da lahko gledamo, kako se bo repka BIH uvrstila v Braziiiiiill !
grin1.gif
 

nightfire

Pripravnik
4. sep 2007
857
0
16
MB
Boljše ko to dajte raje 7MAXX , SIXX in ostale nemške HD kanale RTL NITRO in še se bi dalo kaj napisat pa žal nič od teh kanalov