Telemach!!!

Super

Pripravnik
4. apr 2012
755
20
18
Citat:
Uporabnik TheCableGuy pravi:
Super: Točnih informaciji še nimamo. Najverjetneje pa ne bo dinamičnega IP naslova (če že, bo statični z dinamičnim pridobivanjem.
Kaj pomeni statični ip z dinamičnim pridobivanjem?
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
755
20
18
V čem je fora? Če je IP številka vseskozi ista, je to zame statični IP, mi je čisto vseeno če se ga "dinamično pridobiva"... Mislim kaka "dinamičnost" je to če je itak vseskozi ista IP številka. In to mi je bedno. Statični IP namreč.
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
755
20
18
Nimam Telemachovega interneta. Sem na optiki. Ko bo/če bo Telemach ponujal tudi optične hitrosti ter dinamični IP, bom z veseljem vzel njihov trojček.
 

NeMeBasat

Pripravnik
28. maj 2008
248
0
16
Toti Maribor
Citat:
Uporabnik klemen_ pravi:
Se res na Cisco 4682 ne da premikati vrstnega reda kanalov? Ko premikam med kanali, mi spodaj namesto da bi pisalo ime oddaje, ki bo na sporedu piše le "ni podatka", je kakšna fora v nastavitvah?

Žal si moraš prav tako kot pri predhodniku ustvarit svoj seznam, kjer si shraniš svoje priljubljene programe...uporabniške nastavitve--->moji seznami...nekaj podobnega... (:)


LP B.
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
1
36
Več kot treh kartic ne ponujajo verjetno zato, ker bi lahko 2 soseda (ali več), ki imata vsak po 2 TVja plačevala 1 naročnino (2 kartici pri njemu, 2 pri sosedu, wifi internet) - v primeru 4 kartic, kaj šele, da bi jih bilo več. Vsaj tako je moje mišljenje.
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.101
638
113
eno vprašanje. do predkratkik se je v telemachovi shemi med radii na kanalu MC Rock Athems bilo prikazano music choise, kdo izvaja pesem uin naslov ter katera pesem bo naslednja. Sedaj pa tega ni več. Zakaj ne in kdaj bo spet? (in preko ciscota in preko kartice)

lp
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.684
14
38
Je že kaj znanega, kdaj bo v Celju na voljo Telemachova ponudba ? Na sejmu so se nekaj hvalili, da kmalu. Samo vprašanje, kaj je za njih kmalu.
Elektro Turnšek ima vsaj do mene optiko, ali bodo možni na tej optiki tudi Telemachovi paketi ?
 

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
Kaj na tehnicni podpori pri Telemachu vsi spijo ali kaj? Vec kot 1 uro ze kličem, pa sploh ne sprejemajo klicev. Kaj je kaksna splosna napaka pa je pol Slovenije tja poklicalo?

Me pa zanimata dve stvari, ce bi lahko prosim uporabniki telemachovega interneta napisali.

1. Kaksno hitro dosegate od tiste, ki jo placujete? Predvsem me zanima v popoldanskih in vecernih urah?

2. Kaksen imate packet loss do DNS streznika (v recimo 3, 4 urah, ali ce se komu da, v 1 dnevu?), ce ga sploh imate?

Hvala
 

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
Pa to dosegata nonstop tako hitrost? Mislim zjutraj, opoldan, popoldan, zvecer, ponoci?
smile-1.gif
Ali je to maximalno koliko sta kdaj izmerila?
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
1
36
DL plačujem 25 mbps, dobim 22- 24 mbps
UL plačujem 2 mbps, dobim 1,9 - 2,0 mbps

Hitrosti so take tudi ob konicah.
 

hdx

Guru
1. jun 2011
1.548
2.262
113
Soseda je naročena na pink paket, ampak je rekla da nek reality ne dela. Ima kdo info, kdaj naj bi začel program delat?
 

B81

22. jul 2007
36.387
10.199
113
KSZ

Imam problem s ponudnikom, ki ga je prevzel Telemach.
Ponudnik pravi, da mi NE MOREMO imeti Telemachovih storitev.
Kličem Telemach, nekajkrat preverijo in me pokličejo nazaj in pravijo, da ni problema.
Pokličejo me tudi, če sem se odločil za paket pri Telemachu, potrdim in rečejo, da dobim pošto s papirji takoj drug dan in potem pride njihov človek menjat modem itd...
No pošte ni bilo zdaj že dva dni.

Kje lahko preverim, kje vse ima Telemach takšno omrežje, da nudi ta večja paketa od akcije Košarkar mix?

http://www.telemach.si/sl/zasebni-uporabniki/paketna-ponudba/mix-kosarkar

Hvala!
 

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
Hmmm, potem pa zgleda, da slovenski serverji na www.speedtest.net ob konicah (popoldan, zvecer) niso sposobni "prebavit" vec kot okoli 70-80 Mbps... Lahko prosim kdo, ki ima 100 mega in vec linijo to potrdi?
Hvala.

@doto Tvojih grafov se ne vidi.