Telemach!!!

I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Kaj je še komu na Tabour ven vrglo TV in piše za vse kanale, da so kodirani?

Gledam tisto slovensko žalost pa naenkrat frizne televizija, da mu j... vse po spisku.

Izklopim sprejemnik, ker gori nimam na kartico, pa piše....čakam CA tabelo...... nič.

Izklopim še enkrat in po par minutah se zadeva strezni.

Vmes pa probam na d3go na tablici pa dela normalno.

Moram klicat na Telemach, da mi pridejo malo pogledat, signal niha.
 

asaki

Zelenc'
9. apr 2012
24
2
3
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Meni je sedaj začel delat HTV 1 na katerem sem imel cel čas nastavljeo na vseh ostalih tema, po ponovnem izklopu in vklopu TV pa so zopet vsi kanali kodirani.
Pa ti niso resni, očitno celo SLO vrže ven pa niso toliko dobri, da bi napisali zakaj je do tega prišlo.
Posebno obvestilo!

Tudi analogna TV je crknila!
d055.gif
 

NeMeBasat

Pripravnik
28. maj 2008
248
0
16
Toti Maribor
@TheCableGuy...po težavah včeraj in danes zaradi reseta strežnika so sedaj vsi SportKlub programi default nastavljeni na srbščino...vsakič, ko preklopiš moraš ponovno nastavit slovenščino...se da to kako urediti?...imamo sprejemnik CISCO HD...Hvala! ((o:

LP B.


P.S.: še eno vprašanje...je kakšen cenovno dober paket samo TV pa da bi bili v paketu HD programi, HBO Premium in mogoče še Voyo pa 2 sprejemnika?..Hvala! (:)
 
Nazadnje urejeno:

Super

Pripravnik
4. apr 2012
755
20
18
Citat:
Uporabnik mocco pravi:
PINK Reality, frekvenca 298 Mhz, Programsko mesto 230, odprt do 10.10.2013
Pri meni je zaklenjen. Sicer pa za ta pink šrot paket vsak mesec plačevati 8 €... A v tej medijski hiši so že slišali, da obstaja novejši format od 4:3?
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.443
338
83
34
Konec julija sem naročil paket MIX L. Internet so mi povišali, tehnikov pa do sedaj še ni bilo. Ker je prišla položnica za MIX L sem klical na Telemach. Gospodična mi je rekla, da moram sam naročiti HD sprejemnik in plačati 25€ (kaj pa drugi tv, v paketu naj bi bil drugi sprejemnik brezplačen?). Modema ne bojo menjali ta tistega, ki ima tudi router? Nč mi ni jasno.
 

thejan2009

Pripravnik
25. feb 2011
39
0
6
Danes od devetih do enkrat popoldne na Lastovka trojčku preko krvavca ni delal internet. Trenutno je pa zelo počasen. Mogoče kdo ve kaj čarajo? :D
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Imeli smo tehnične težave, ki so že odpravljene, če imaš še vedno moteno delovanje pokliči na tehnično podporo za preverbo.
 

NeMeBasat

Pripravnik
28. maj 2008
248
0
16
Toti Maribor
@DIGITel...lahko prosim preveriš zakaj so vsi SportKlub kanali nastavljeni privzeto na srbščino?...pred izpadom prejšnji teden je bil privzet slovenski jezik...lahko preveriš kako je s tem?...imamo sprejemnik Cisco in za vsak preklop na omenjene kanale je potrebno nastavljat na slovenski jezik, kar pa traja celo večnost, ker ti Ciscoti so cepljeni proti brzini...Hvala! ((:)


LP B.
 

raketa

Pripravnik
25. sep 2007
222
6
18
Gorenjska
www.lomm.si
Citat:
Uporabnik DIGITel pravi:
Imeli smo tehnične težave, ki so že odpravljene, če imaš še vedno moteno delovanje pokliči na tehnično podporo za preverbo.

Imate kaj namen nadgraditi Krvavec, da bo imel isto programsko shemo kot na Krimu?
Ste staro lastovko že ukinili?

LP
 

Pokovc

Pripravnik
22. mar 2011
233
1
16
Ali ima OŠO isto shemo kot digitalna ali ne, ko pogledaš ponudbo ima 130 programov, ko pa greš pod ceniki in sheme pa ima toliko kot digitalna. Septembra je že konec, bliža se Oktober bo kaj na Telekom optiki z vašim gostovanjem?