Telemach!!!

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Potem je očitno problem samo na tem Cisco SD in koliko opažam jim je ta napaka znana že izpred dveh let le za drugi model Ciscota.

Citat:

...... Danes, v sredo 05.10.2011 dopoldan, bomo nadgradili software za CISCO 4398 (HD) sprejemnike............
...... Novi software bo odpravil napako s podnapisi in blokiranjem na programih CineStar in CineStar A&T.
Za morebitne nevšečnosti se vam opravičujemo in prosimo za razumevanje..........

vir

Niso toliko dobri, da bi porihtali tako kot je potrebno, sedaj bodo raje po omarici šarili in zj... še tisto kar dela.

Še malo pa bom ta Cisco SD vrgel enemu od glavnih na Telemachu v " bučo " in mu zraven rekel: Za morebitne nevšečnosti se vam opravičujem in prosim za razumevanje
jezen.gif


p.s.
Telemahovci, kaj je možno dobit odgovor, če se da zamenjat SD za 4682 brez doplačila, ker sedaj pa imam že vse te zajebancije s klicnim centrom poln kufer.
 

TheCableGuy

Pripravnik
20. mar 2012
50
0
6
Alessio: Ne, v paketu Košarkar je HD paket 4,07€ tako kot na primer MIX-L, to je zato ker je v teh paketih že vključena Razširjena shema v kateri se že nahaja par HD kanalov.

popotnik: Pošljite mi prosim naročniške podatke na ZS in pogledal bom kaj se lahko dogovorim z reklamacijami glede na to da imate že dlje težave.

Flash: Glede TViN pa vem samo kar preberem na spletnih straneh tako da preverjal nisem. Bom seveda tukaj objavil ko enkrat dobim odgovor. In ja mišljen je bil HBO Go.

Super: Glede optike sem se pozanimal ampak trenutno še nimam informacije. Bom javil nazaj predvidoma tekom tedna.

Zakon: ESPN je ukinil oddajanje v Evropi.
 

TheCableGuy

Pripravnik
20. mar 2012
50
0
6
Super: Priklop preko TS optike naj bi bil možen septembra.

Flash: Zaenkrat res še ni v planu povečati omejitve naprav. Je pa dobra novička da lahko dolečene kanale že gledate na drugih omrežjih in v kratkem jih boste lahko še več.
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Citat:
Uporabnik TheCableGuy pravi:
Flash: Zaenkrat res še ni v planu povečati omejitve naprav. Je pa dobra novička da lahko dolečene kanale že gledate na drugih omrežjih in v kratkem jih boste lahko še več.

Kako pa veš katerega lahko in katerega ne?
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
755
20
18
Citat:
Uporabnik TheCableGuy pravi:
Super: Priklop preko TS optike naj bi bil možen septembra.
To je pa tako dobra novica, da kar ne morem verjeti... Košarkar MIX L paket z 19 HD programi, brezplačnimi klici znotraj omrežja in net 50/50...
aplauz.gif
 

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
Aha, skoda.
Hvala za odgovor.
Zanima pa tudi mene katere programe je mogoce spremljati na drugih omrezjih in če to velja tudi za tujino ali samo za Slovenijo?
Me pa zanima se nekaj, ce bodo in kdaj, dodani se ostali nemski programi zraven (PRO 7, RTL 2, Super RTL, VOX, Kabel 1, itd)?
 

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.235
314
83
Da ne odpiram nove teme:
- a so v zadnjem tednu analogno Lastovko skinili oz. ne oddaja več? Sem na spletni strani Telemacha zasledil da ni več v ponudbi.
 

SE_P1i

Pripravnik
7. feb 2008
887
0
16
"10 krajev, ki jih moraš obiskati, preden umreš" - naslov zadnje reklame, ki mi je bila poslana na mail s strani Telemach-a
crazy1.gif


Sej vem, da je samo reklama, ampak vseeno, come on!
grin1.gif
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.204
26
48
Naj bi raje skrbeli za svoje polizdelke, ne pa da rinejo nos tja, ki jih nič ne briga. S tem ciljam na EPG in še ostale stvari. Klasik TV imamo že od spomladi, EPGja pa jim še vedno ni uspečo usposobiti. Prav tako so obljubili, da bo v opisih nadeno leto izdelave filma oziroma serije, dolžina trajanja filma oz. serije, ter da bo pri serija navedena sezona in del serije. Pa od vseh obljub ni bilo nič.
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
755
20
18
Citat:
Uporabnik TheCableGuy pravi:
Super: Priklop preko TS optike naj bi bil možen septembra.

Odlično, čeprav me malo moti tisti "naj" . V enem od Telemachovih predstavništev sem vprašal glede priklopa preko TS optike, pa mi je gospodična odgovorila, da nič ne ve o tem. Tako da me zanima, kdaj lahko pričakujemo kakšno uradno informacijo glede tega.
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Bolj uradne informacije kot "Priklop preko TS optike naj bi bil možen septembra." trenutno ni .
Priklop bo sigurno možno in je v planu za September, če bo šlo vse po načrtih.
 

sp33dy

Zelenc'
13. maj 2013
22
0
1
Ptuj
Še ima kdo drug probleme s televizijo danes? Namreč na vseh TV-jih doma (vsi imajo conaxov modul) mi napiše "No Access" za vse programe, razen Slo1, Slo2 in ostali, ki so del osnovnega paketa. Sem že klical na dežurno številko in mi je bilo rečeno, da naj prižgem vse TV-je, preklopim na kanal Slo1 ter pustim tako 1 uro, da se kodirna kartica aktivira.
No ... to ni ravno delovalo. Še vedno isti problem na vseh sprejemnikih. Kot kaže bom moral poiskati analogni kanal Šport 1, da bom lahko gledal košarko Slovenija - Srbija
smile-1.gif
 

tagelind

Pripravnik
2. sep 2007
228
0
16
Citat:
Uporabnik Super pravi:
Citat:
Uporabnik TheCableGuy pravi:
Super: Priklop preko TS optike naj bi bil možen septembra.
To je pa tako dobra novica, da kar ne morem verjeti... Košarkar MIX L paket z 19 HD programi, brezplačnimi klici znotraj omrežja in net 50/50...
aplauz.gif

Neuradno bo priklop možen samo tam, kjer ni obstoječega coax ali ftth omrežja, zato si kr naroči paket.
 

geo

Zelenc'
16. okt 2010
23
0
1
Danes sem nekaj spraseval na "spletnem pogovoru"- moj.telemach.si

Ugotovil, da je klepet nesifriran - namesto https je le nesifriran http

Halo, toliko afer o prisluskovanju vsepovsod vi pa imete klepet nesifriran, da ne omenjam da sem bil povprasan za raznorazne osebne podatke - davcna, tel,... ,a sem jih zavrnil zato se moram sedaj osebno oglasit na sedezu.

Mislim, saj je super spletni klepet ampak tako banalno napako si pa res ne smete privoscit!
 
5. avg 2011
1.052
195
63
Okolica Ormoža
Če imajo ljudje preganjavico, je pač tako! Nekateri se po moje tudi doma pogovarjajo v šifrah, da slučajno sosed ne bi razumel, o čem se pogovarjajo! In ko boš šel osebno na organ, se maskiraj, da te ne bo kdo videl in prepoznal!
 
Nazadnje urejeno: