Telemach!!!

dejvi

Fizikalc
30. avg 2010
1.324
0
36
maribor
je kdo prešel iz KRS (selnica ob dravi) na telemach, imel bi 8 eurov cenejši paket, samo me zanima če je telemach zanesljiv in hiter, ko jih rabiš,hvla in lp
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.684
14
38
Citat:
Uporabnik SvetIdej pravi:
AVK mora najprej dati soglasje za nakup podjetja in potem se bo nakup res zgodil.

Potem bo Telemach svoje pakete ponujal prek Turnškove optike.

To še bo tak pol 1 let trajal
evil.gif
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.646
6.053
113
blizu močvirne prestolnice
To tudi mene zanima, pa še nekaj, ali če imaš lahko Lastovko to smatrajo kot možnost imeti Telemach, upam da ne, ker je Lastovka predraga, prepočasen internet pa še programska shema ni ista kot na digitalni!
 

ultmax7

Zelenc'
2. avg 2013
1
0
1
Zanima me, ali še komu ne dela gledanje za nazaj, ker meni že odkar sem to naročil mi nekaj časa dela in zelo dolgo ne. Zadnje čase mi pa nikoli ne dela in sedaj tudi snemalnik. Imam pa že od decembra 2012. In pokličem na tehnično pomoč in vedno rečejo, da bo tekom popoldneva začelo delati, a še nikoli ni.
 

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
Citat:
Uporabnik Flash pravi:
Zakaj je omejitev pri D3GO samo na 3 naprave? Siol TViN te omejitve nima...
Se dela kaj v tej smeri, da bo lahko vsaj 5, 6 naprav? Ce ze ne more bit neomejeno?

Ker so tisti, ko delajo na Telemachu zgleda "spregledali" moje vprasanje, bom ga dal se enkrat.
tongue-1.gif


Zanima pa me se nekaj. Zakaj ni vec HBO pa HBO Comedy na D3GO pa HBO HD in HBO Comedy HD?
Hvala
 

TheCableGuy

Pripravnik
20. mar 2012
50
0
6
Flash: Vkolikor je meni znano imajo vse tovrstne aplikacije omejitev na koliko napravah je možno naenkrat spremljati(konkretno v primeru ki ga navajate lahko gledate naenkrat samo na eni napravi, čeprav jih imate registriranih več, vsaj kolikor na njihovih straneh preverjam). V nasprotnem primeru bi vse prelahko prihajalo do zlorab. Lahko pa posredujem predlog naprej seveda.

HBO-jeve kanala pa smo iz D3go sheme umaknili ker je tako zahteval HBO (imajo pa svojo tovrstno storitev).
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Kateri sprejemniki so vse na voljo pri Telemachu in koliko je potrebno doplačat za menjavo?

Tast ima Cisco z3375 odkar je ta škatla pri bajti so sami problemi, vsakih par dni je potrebno škatlo izklapljat ( ali izginejo podnapisi, zmanjkajo programi iz sheme, šteka vsaki drugi kanal ) vglavnem škatla ni za nikamor.

Sedaj že kak teden konstantno štekata na Cisco cinestar in še enih par programov medtem, ko na Handan 6000 dela vse brez problema.

Katera je naslednja škatla za tem SD in kolikšen je strošek menjave, oziroma če mora tehnik prinest novega ali ga lahko greš sam iskat?
 

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
Ti bi dodatno plačal za nedelujočo storitev?
Kupiš en rabljen monitor? Garantiram, da ne deluje pravilno.
 

alessio

Pripravnik
4. okt 2008
99
12
8
Gledam nove akcijske pakete Košarkar MIX. Paket L je 48€. Brezplačna naročnina do konca leta, razširjena programska shema,
podvojena hitrost internet 50/2 (paket MIX L ima hitrost 25/2), vezava 24 mesecev.
Samo zakaj je HD paket v paketu MIX L 4,07€ v paketu Košarkar MIX L pa 6,10€. Oba paketa imata razširjeno programsko shemo.
Ali je to napaka v ceniku?
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.646
6.053
113
blizu močvirne prestolnice
Tudi mene zanima, pa še nekaj, ali če imaš lahko Lastovko to smatrajo kot možnost imeti Telemach, upam da ne, ker je Lastovka predraga, prepočasen internet pa še programska shema ni ista kot na digitalni!
 

alessio

Pripravnik
4. okt 2008
99
12
8
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Tudi mene zanima, pa še nekaj, ali če imaš lahko Lastovko to smatrajo kot možnost imeti Telemach, upam da ne, ker je Lastovka predraga, prepočasen internet pa še programska shema ni ista kot na digitalni!
.

4, točka iz splošnih pogojev akcije

Za koga akcija ne velja
Akcija ne velja za naročnike, ki že koristijo določene ugodnosti iz katerekoli pretekle akcijske ponudbe Telemacha in so v časovni
vezavi, razen če od predmetne pogodbe odstopijo, poravnajo vse obveznosti iz naslova naročnine in predčasne prekinitve pogodbe
ter sklenejo novo naročniško pogodbo skladno s pogoji te akcije.
Akcija obenem ne velja na področjih OŠO ter na tehnologijah Lastovka, ADSL in Total

http://info.telemach.si/pdf/akcija_mix_kosarkar.pdf
 
Nazadnje urejeno:

Super

Pripravnik
4. apr 2012
755
20
18
Očitno je bilo moje vprašanje spregledano:
Kdaj bo kaj več uradnih infotov glede Telemacha preko optike Telekoma?

Pa še eno vprašanje: MIX L ima internet 25/2, Košarkar MIX L pa 50/2, zakaj tudi upload ni sorazmerno višji - 50/5?
V brošuri je tudi paket Košarkar MIX L optika 50/50... Cena pa ista kot "navadni" Košarkar MIX L. Do stanovanja imam napeljano optiko Telekoma in T-2. Je tako možen optični priklop Telemacha pri meni?
 

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
Citat:
Uporabnik TheCableGuy pravi:
Flash: Vkolikor je meni znano imajo vse tovrstne aplikacije omejitev na koliko napravah je možno naenkrat spremljati(konkretno v primeru ki ga navajate lahko gledate naenkrat samo na eni napravi, čeprav jih imate registriranih več, vsaj kolikor na njihovih straneh preverjam). V nasprotnem primeru bi vse prelahko prihajalo do zlorab. Lahko pa posredujem predlog naprej seveda.

HBO-jeve kanala pa smo iz D3go sheme umaknili ker je tako zahteval HBO (imajo pa svojo tovrstno storitev).

Ne vem kaj pise na njihovih straneh. Vem pa, da v praksi delajo na Siol TViN vsaj 4 naprave naenkrat, bilo kje, preverjeno danes
wink-1.gif
Koliko jih lahko dela maksimalno naenkrat ne vem, ampak registriranih pa jih lahko imas vsaj 10... Tako, da to ni res, da pri njih dela samo ena naprava naenkrat.
Hvala za posredovanje predloga. Bo tukaj objavljen kaksen odgovor kaj bodo "sefi" rekli?
grin1.gif


Za HBO pa je bilo misljeno njihov HBO GO ali kaj drugega?
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Pri Cisco SD je normalno, da po izklopu iz elektrike čakaš 7 minut, da si pobere CA tabelo in najde NIT?

Sem klical včeraj na pomoč uporabnikov in mi je zagotovil, da pride danes 100% serviser in od njega ne duha ne sluha.
Šteka Cinestar Russia in še enih par kanalov, medtem, ko vsi ti kanali delajo brez problema na Handan 6000.

Na klicnem centru so rekli, da je kriva frekvenca, samo zakaj potem na Handan dela na Cisco pa ne?
Če bi pa hotel menjat to SD škatlo, ki dela samo takrat ko ji je, pa bi moral doplkačat 25€ za novo.

Kako je glede tega, se da zahtevat cisco 4682 brez da plačaš 25€?