Telemach!!!

tagelind

Pripravnik
2. sep 2007
228
0
16
TheCableGuy : drugi sprejemnik dobi stranka zdaj brez doplačila

Preko TS optike bo možen priklop v kratkem.
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
4.017
342
83
www.svetidej.com
Pač Telemach bo dovolil priključitev na TS optiko le tedaj, ko uporabnik nima možnosti priključka na Telemachovo omrežje.

Podobna zgodba kot pri ADSLju.
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Sploh ni problema. Imajo pač svojo računico. Verjetno ni za pričakovat, da bomo paketi na TS optiki cenejši od paketov na lastnem omrežju.
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.685
758
113
Gledam njihove WWW strani, koliko napak, dajte porihtati, in malo lepše cenike napisati, nikjer npr. ni jasno napisano koliko stane, da imaš MIX S paket in dodatno še razširjen paket in tudi kaj je v katerem paketu, ni pravilno, ker ste sedaj HD kanale dodali zraven na www. straneh pa ne vem, če je vse prav napisano.

Sicer vas pa moram POHVALITI, tudi povečevanje brzin neta lepo pride prav in sam sem zadovoljen z vami.
 
Nazadnje urejeno:

imi

Pripravnik
30. sep 2011
264
5
18
Mene pa zadnji čas nekaj zaj... net. Imam paket MIX L (25/2). Do pred nekaj tedni je delovalo vsek ok. Potem pa je naenkrat download občutno padel (okoli 10Mps). Prišel je tehnik - zamenjal modem, zadeva je delovala ok dan - dva, sedaj pa imam zopet isti problem. Download ne dosega pričakovane hitrosti, tako da mi tudi nekateri HD streami na youtubu štekajo.
 

SE_P1i

Pripravnik
7. feb 2008
887
0
16
aplauz.gif
Je bil že skrajni čas... itak je to v lasti vseh nas, torej tudi imamo pravico do uporabe tega.
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
4.017
342
83
www.svetidej.com
Naš nacionalni interes pravi tako: veliko državnega denarja v prijateljeve žepe.

Da lahko drugi ponudniki uporaljajo Telekomovo omrežje se zahvali EU, ker zahteva regulacije na tem področju (če je to državno ali zasebno podjetje). Če bi bilo po željah države bi lahko to infrastrukturo uporabljal le Telekom.
 

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
Citat:
Uporabnik SvetIdej pravi:
Naš nacionalni interes pravi tako: veliko državnega denarja v prijateljeve žepe.
Itak. Sem samo razložil besede pisca pred mano. Da so pravilne, nisem trdil.
wink-1.gif
 

nUUb

Fizikalc
2. jul 2013
780
37
28
D3go mi še vedno ne deluje. Sumim ker imam nov računalnik in ne morem registrirati nove naprave ker so maksimalno lahko samo 3. Lahko jaz sam dodajam in odstranjujem naprave ali je treba klicati tehnika? Samo mi pa še vedno ni jasno zakaj ne deluje na očetovem računalniku.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
7.344
3.651
113
na podpori so izjavil, da je d3go vezan samo na modem, ki mora biti registriran pri njih za to storitev, gledaš pa lahko na čemerkoli priklopljenem na registriran modem.... če imaš več računalnikov na routerju menda ni problem.
 

TheCableGuy

Pripravnik
20. mar 2012
50
0
6
Ni nič narobe če gledate na več napravah ampak je res da imate lahko naenkrat registrirane samo 3. Pobrišete jih sami ali pa vam jih pobrišejo fantje in dekleta na 0802288.

Lahko pa seveda tudi meni pošljete naročniške podatke pa vam jih pobrišem.