Telemach!!!

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
To je Telemachov odgovor na pritožbe Jodlarčka za oddolžitev in blaženje duševnih bolečine glede EPG-ja
wink-1.gif
 

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
Citat:
Uporabnik Flash pravi:
Super
wink-1.gif

Ampak...
MIX XXL
80 / 6 Mbps --> 100 / 6 Mbps

Se vedno "SAMO" 6 mega upload-a??? Kaj jim te je? Razmerje skoraj 17:1... Kaj ne gre naret 100/10? Ali pa vsaj 8 gor?
Kaj če bi to njim povedali, v prijaznem in kulturnem pismu?
Mogoče zaleže.

Recimo, da je razmerje UP:DOWN do 1:10 še OK, večje pa že "čudno".

PS: Meni že gre po novi hitrosti.

PPS: Če rabiš 100 downloada, potem tudi 10 uploada hitro "ponucaš".
 

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
Saj to temo spremljajo telemachovci
wink-1.gif
naj oni povedo, ce je to trenutno tehnicno neizvedljivo ali pac "sparajo" na uploadu?

Meni tudi ze "dela", ceprav ne gre na polno... Ne vem, ce je tak zabasano danes ali kaj? Samo enkrat mi je na speed testu slo cez 90, ostalo nekje okol 75-85... Upload gre na polno.
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Pa kaj je res tak problem v bazi tistih par recordov duplicirat? Saj epg za SD kanale že mate. V času GSMobila bi bila ta zadeva že zdavnaj rešena.
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.177
820
113
Citat:
Uporabnik jolko pravi:
Citat:
Uporabnik Flash pravi:
Super
wink-1.gif

Ampak...
MIX XXL
80 / 6 Mbps --> 100 / 6 Mbps

Se vedno "SAMO" 6 mega upload-a??? Kaj jim te je? Razmerje skoraj 17:1... Kaj ne gre naret 100/10? Ali pa vsaj 8 gor?
Kaj če bi to njim povedali, v prijaznem in kulturnem pismu?
Mogoče zaleže.
....
pred časom so imeli neko anketo, katere spremembe si uporabniki najbolj želijo v njihovu ponudbi. in sem predlagal bolj simetrične pakete. namesto tega so jih naredili še bolj asimetrične, hkrati pa podražili ponudbo
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.676
6.891
113
Osebno ne vidim razloga, zakaj bi nek navaden uporabnik, kar jih 99% pri telemachu je, potreboval simetričen prenos?
 

Dekster

MOBITEL PR
8. apr 2009
995
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik doto pravi:
Pa kaj je res tak problem v bazi tistih par recordov duplicirat? Saj epg za SD kanale že mate. V času GSMobila bi bila ta zadeva že zdavnaj rešena.

Očitno, da tisti, ki želijo nekaj rešiti ter morda spremeniti v dobro stranke ni zaželen na Telemachu. GSMobile, če se dobro spomnem ni več prisoten pri njih, po njegovih informacijah na forumu. Očitno, da so ostali samo še tisti, ki bodisi ne znajo, nočejo ali pa preprosto ne smejo.


Lp.
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.177
820
113
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Osebno ne vidim razloga, zakaj bi nek navaden uporabnik, kar jih 99% pri telemachu je, potreboval simetričen prenos?
ne vem sicer, kaj 99% navadnih uporabnikov telemacha počne na internetu, ampak stvari, kot so domači oblačni in ostali strežniki, video pogovori, pomoč na daljavo in ostale stvari (da ne omenjam vzdrževanje ugodnega razmerja na pašnikih) so vsekakor hvaležne za visok UL. ne pravim, da bi si želel čisto simetričen paket, ampak trenutno razmerje 8:1 mi pa tudi ni všeč.
no, da ne bom samo šimfal, za tretjo podražitev v zadnjih petih letih ni kriv telemach, ampak država. pohvalno, da so vsaj nekaj ponudili v zameno.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.676
6.891
113
Pašniki niso legalni, torej ta argument nima veze. Glede oblakov pa tako, pod palcem, ne poznam nikoga, ki to uporablja
smile-1.gif
 

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
Ah, torej noben še ni fotko ali dve poslal po mailu?
Na dropbox?
Delo na firmo? (opla, alarm, to je delo, to se ne šteje!)

Bognedaj "reportažo" s počitnic babici.