Telemach!!!

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
4.017
342
83
www.svetidej.com
od 1.1. klici na SLO mobilna omrežja stanejo 0,0324 €/min (po tem 0,0105 €/min), na stacionarno pa 0,0095 €/min

Cene so za vse mobilne in stacionarne operaterje enake.

Cenik verjetno velja od 2007, ko je Tušmobil zaračunal okrog 0,11 €/min, ostali pa tam 0,05-0,07 €/min. Telemach ni spreminjal cen, se je pa s tem vsako leto povečeval dobiček če je njihov uporabnik klical na tušmobil ali katerega drugega operaterja.
 
Nazadnje urejeno:

mocco

Pripravnik
28. sep 2008
120
0
16
Citat:
Uporabnik Mobisux pravi:
Časovnega zamika na POP najbrž ne bo do naslednje posodobitve D3GO. Torej decembra 2013.

Še ena na temo EPG. Včeraj (v nedeljo) so bile ob 14:00 na sporedu kvalifikacije F1.
bonk.gif




Mislim da so tvoja predvidevanja glede POP zamika napačna
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

ksz

Včeraj MB-center, do večera je obupno zatikala dtv, internet je delal ok.

Odkar sem na digitalni, je kvaliteta gledanja znatno padla in napak je ogromno, dnevno.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.732
790
113
toti Maribor
Citat:
Uporabnik Repo pravi:
Ne morem verjeti, kako nekateri ljudje v vsaki stvari vidijo negativnosti.

Si mogoče pozabil, da živiš v Sloveniji in ne v kaki državi severno od nas.
evil.gif
Poglej si samo internetne hitrosti ta istega operaterja pri nas in v Srbiji.
Klik
 

Repo

Pripravnik
26. feb 2009
74
0
6
Zdrava firma, svež kapital, vi pa jamrate. To ej žalostno. Zgleda, da je boljš, da podpiramo telekom Slovenije, ki ima slabe naložbe in je vrednost družbe 2x EBITDA. Ko se bo privatiziralo, če se bo, bo izguba vsaj milarde €, saj so normalna telekomunikacijska podjetja vredna do 6x. T2 dolguje NLB zajetne milijone, ki jih bomo spet pokrili davkoplačevalci. pri TElemachu pa zasebni kapital enega največjih skladov, ki združuje in vlaga in že Slovenci vidimo zarote ipd. Primerjaj pakete med operaterji, men je Telemach zakon. Še optiko bodo razfurali od zadnje centrale za simetrijo interneta pa AMEN.
 

Repo

Pripravnik
26. feb 2009
74
0
6
Do prodaje lahko pride danes, jutri ali naslednje leto ali čez 4 leta, saj investcicijski skladi prodajajo ali kupujejo glede na možnostui dobičkonostnosti investicije. To je vse hipotetično. Tisti, ki se spoznajo na posel, vedo, da je danes nemogoče napovedati, kdaj se bo prodajalo. Verjamem, da nihče ne ve. Logično je, da lastnik poveže investicije iste branže na določenem ozemlju, saj je v tem primeru nabava medijskibh prav za programe, vsebine, software, hardware opremo, ...cenejša, kot če kupuje preko enega operaterja in potem prodaja drugim. Podobno, kot bi rekel, da če sestre in brate povežeš v družino, da jo lišpaš? To je logično. Novinarska farsa, samo da je drugače napisano, kot poročajo drugi.
 

Repo

Pripravnik
26. feb 2009
74
0
6
Ne, delam s Telemachom. In vem, da so korektni in redni plačniki, poznam pa tudi malo globje delovanje podjetja in nimam pripomb. Ne vem, zakaj bi pljuval in govoril negativnosti, če iz prve roke lahko povem, da je zadeva urejena. Kdo pa si ti, od konkurence?
smile-1.gif
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.732
790
113
toti Maribor
Ne, jaz sem eden izmet njihovih uporabnikov in ti povem, da še zdaleč nisem zadovoljen z vsemi njihovimi storitvami in pristopom. Dokler redno plačujem njihove položnice se imam pravico bunit. Zakaj mora hlapec Slovenec plačat za internet 20/2 40€, če pa v drugih državah ponuja ta isti operater enako hitrost za 30€. Potem neke programske sheme in hitrosti interneta dajejo v neke kurč.... mix pakete z 150-mi programi od tega 100 negledljivih.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.676
6.891
113
Mene načeloma pri telemachu ne moti nič. Koliko gledam TV deluje OK, internet pa je tudi brez večjih izpadov, kar mi je bolj pomembno, kot iber speed.

Se pa zavedam, če ne bo konkurence in nek operater pridobi monopol, da se lahko zadeve poslabšajo.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Meni pa na D3GO na Win XP ne delujejo vsi programi? Npr. Travel Channel mi dela, Discovery pa ne? Nekako sem ugotovil, da povsod tam, kjer je možnost gledanja od začetka mi ne dela.

lp
 

Repo

Pripravnik
26. feb 2009
74
0
6
OK. Vsak ima pravico pokomentirati, pozitivno ali negativno. Kje plačujejo 30€ za tako hitrost in kaj dobiš zraven? HD programe, 2 receiverja s programsko shemo, akteri programi, roter free,...? Gledati moraš vse.
 

mocco

Pripravnik
28. sep 2008
120
0
16
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
Ne, jaz sem eden izmet njihovih uporabnikov in ti povem, da še zdaleč nisem zadovoljen z vsemi njihovimi storitvami in pristopom. Dokler redno plačujem njihove položnice se imam pravico bunit. Zakaj mora hlapec Slovenec plačat za internet 20/2 40€, če pa v drugih državah ponuja ta isti operater enako hitrost za 30€. Potem neke programske sheme in hitrosti interneta dajejo v neke kurč.... mix pakete z 150-mi programi od tega 100 negledljivih.

Mogoče so cene nižje zato ker je tudi kupna moč nižja , pravtako stroški dela ?

Drugače pa najboljša varijanta MIX L z 20/2 Mb , 15 HD programi, 160 SD programov , 2 sprejemnika za 45,90 Eur.