Telemach!!!

Mobisux

Pripravnik
18. avg 2007
456
0
16
Citat:
Uporabnik YuGec pravi:
Citat:
Uporabnik geronimo pravi:
A se hecaš? ne gre za noben pop paket, gre za to, da so programi razvrščeni v ločene pakete, in ne plača 5€ za OTO, ampak za vse dodatne programe, ki jih s tem dobi, vključno z OTO.

Pokaži kateri ponudnik ima po 1.4. v ceniku pop paket? oz če že hočeš, kateri ima v ceniku dodatno plačilo za OTO, brio ali film.

Meni se zdi skrajno neprofesionalno kako so pri telemachu oglaševali, da so uvrstili te tri programe v redno shemo. S 1.4. so tudi delali nekaj dni, sedaj sta kino in oto zatemnjena. Zavajanje....

Tudi na položnici pred par dnevi vidim kako oglašujejo, da sta programa sedaj brezplačna.
crazy1.gif


Rešuje jih samo to, da so edini, da imajo kartico na modul, sicer bi jih že davno odpikal.

Kateri paket imaš naročen?
 

k0cbek

Zelenc'
4. mar 2013
14
1
3
Citat:
Uporabnik Mobisux pravi:
Citat:
Uporabnik YuGec pravi:
Citat:
Uporabnik geronimo pravi:
A se hecaš? ne gre za noben pop paket, gre za to, da so programi razvrščeni v ločene pakete, in ne plača 5€ za OTO, ampak za vse dodatne programe, ki jih s tem dobi, vključno z OTO.

Pokaži kateri ponudnik ima po 1.4. v ceniku pop paket? oz če že hočeš, kateri ima v ceniku dodatno plačilo za OTO, brio ali film.

Meni se zdi skrajno neprofesionalno kako so pri telemachu oglaševali, da so uvrstili te tri programe v redno shemo. S 1.4. so tudi delali nekaj dni, sedaj sta kino in oto zatemnjena. Zavajanje....

Tudi na položnici pred par dnevi vidim kako oglašujejo, da sta programa sedaj brezplačna.
crazy1.gif


Rešuje jih samo to, da so edini, da imajo kartico na modul, sicer bi jih že davno odpikal.

Kateri paket imaš naročen?

Vsi trije programi so v osnovni digitalni shemi.
Je vse na njihovi strani napisano.
<<Link>>
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Na spletu piše, da je v redni programski shemi, nikjer ne omenjajo paketa.

Sam imam začetni paket.

LP!
 

k0cbek

Zelenc'
4. mar 2013
14
1
3
Citat:
Uporabnik YuGec pravi:
Na spletu piše, da je v redni programski shemi, nikjer ne omenjajo paketa.

Sam imam začetni paket.



LP!
Se enkrat poglej link od telemaca, katerega sem podal.
Na njihovi strani pise vse,v tistih kvadratki za vsak program posebej:

-Živahni BRIO vas bo pričakal v ZAČETNI digitalni programski shemi 1.4.2013

-Navihani OTO bo otroke zabaval v OSNOVNI digitalni programski shemi 1.4.2013.

-Filmski KINO boste našli v OSNOVNI digitalni programski shemi 1.4.2013.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.732
790
113
toti Maribor
Citat:
Uporabnik YuGec pravi:
Na spletu piše, da je v redni programski shemi, nikjer ne omenjajo paketa.

Sam imam začetni paket.

LP!

Tako je in hočejo te nategnit, da vzameš osnovni paket, ki je nekaj € dražji, da boš lahko gledal še Pop KINO. Tipične poteze naših operaterjev.
 

mocco

Pripravnik
28. sep 2008
120
0
16
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
Citat:
Uporabnik YuGec pravi:
Na spletu piše, da je v redni programski shemi, nikjer ne omenjajo paketa.

Sam imam začetni paket.

LP!

Tako je in hočejo te nategnit, da vzameš osnovni paket, ki je nekaj € dražji, da boš lahko gledal še Pop KINO. Tipične poteze naših operaterjev.

In kdo te sili vzeti večji paket ? Če ti POP OTO in KINO nista zanimiva pač ne vzameš. Izbira je tvoja. Noben program pa ni brezplačen.
 

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
829
41
28
Tukajle imaš dobro obrazložitev oz. razmišljanje zakaj novih programov ni - preprosto povedano zmanjka frekvenčnega prostora.Catch 22 je pa v tem, da z DVB-Cjem ne morejo pokriti takega območja kot DVB-S, da ne govorim o občutljivosti signala...
Dokler ne bodo ukinili stare lastovke in povsem prešli na novo dvomim, da bodo dodajali nove programe.
 

Suunto

Zelenc'
3. mar 2011
20
0
1
Kranj
Hvala za info.

Se pa spomnim, da so nam govorili, da bo stara Lastovka ukinjena v 8 mesecih, ko smo skoraj morali preiti na trojček. Moti me, da D3Go ne dela na drugih ISPjih in na Cisco HD (Prvotni za Lastovko), ko preklopim na 166 kanal Slo HD, najprej počrni ekran in napiše No Signal, potem se pojavi slika; enkrat na 14 dni javi na določenih slo kanalih, da nisem naročen in ko pokličem, uredijo... EPG?! ko priklopim Ciscota, je najbolje, da od kanala št. 1 do 200 po vrsti pregledam in po 30 min. prične počasi prikazovati kaj je trenutno na sporedu... Imam L+ paket, in starši Osnovnega. Na lastovki smo že mnogo let, oz. od začetka.. Kaon sprejemniki itd..

Na splošno sem zadovoljen, malo izpada interneta (mogoče 2x na leto), bi pa želel hitrjši prenos od 4/512, boljši sprejemnik (ne na moj račun) in doslednost sprememb napram uporabnikom drugih paketov... Naročnina 65 €/mesec na hišo tudi ni toliko malo in se počutim, kot, da smo nekje zadaj v vrsti pri Telemachu..in verjetno marsikdo podobno razmišlja, ki ima Krvavec Lastovko trojček.

Toliko..
 

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
829
41
28
PR sporočilo o prehodu je še vedno na njihovi strani KLIK
grims-1.gif


Kmalu po tem obvestilu sem tudi sam prešel na novo lastovko (žal so me nakoli prinesli glede ukinitve stare - zagotovo bi na stari tudi ostal, če bi vedel kaj se bo zgodilo) po 14 dneh vrnil ciscota, ker je bil obupno počasen.
Zamenjal sem ga s Conax modulom, vstavil kartico v poceni Edisiona Argus DVB-C, ki pa je bil v primerjavi s ciscom svetlobno hiter.

Konec lanskega leta sem jo odpovedal in zamenjal s Total-TV-jem,ker iz hiše nimam več vidne linije do Krvavca.
 

Novak

Zelenc'
5. sep 2011
22
0
1
Cene lastovke so v primerjavi z konkurenco previsoke, in zaračunavanje vsakega dodatnega tvja je čisto mim, tako da vsak, ki si želi za svoj keš dobiti max-imum mu telemach (lastovka) tega žal ne omogoča. Še najbolj me je pa zmotil odnos telemacha, pri oglaševanju Pop Brio, Oto, Kino, katere naj bi dodali v vse sheme, kar se je sedaj izkazalo, da ne drži in s tem so pokazali svoj način poslovanja (kar se za telemach, DO sedaj ni pričakovalo). Tako, da počasi bodo uporabnik prešli h ugodnejši konkurenci in šele takrat, se bodo začeli zavedati da bo potrebno uvesti spremembe, katere bi morali že pred kakšnim letom, (posledice bodo zmanjšanje št. uporabnikov in posledično manjši prihodki).
 

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
D3GO je posodobljena
wink-1.gif
Me pa zanima kaj je treba naret, da bodo delali vsi programi kateri so zdaj na novo dodani?
Aja, pa na Androidu bi lahko na nekaterih programih razmerje popravili, ponekod je 16:9 skupaj skrcen in je vse ozko in podolgovato
smile-1.gif
 

mansons

Zelenc'
9. feb 2012
2
0
1
Ja posodobljen je samo morali bi preveriti če to dela!!! Na tablici Asus Transformer tf700 se predvaja kot bi hodil po stopnicah. Zatika se za znoret. Upam da to čimprej odpravijo k pred posodobitvijo je vse delalo normalno.
 

scsiii

Pripravnik
1. sep 2007
166
2
18
Kdaj lahko pričakujemo ponovno aktiven zamik na programih pro plusa? Že skoraj vsi drugi operaterji ga imajo....
rolleyes-1.gif
 

Mobisux

Pripravnik
18. avg 2007
456
0
16
Časovnega zamika na POP najbrž ne bo do naslednje posodobitve D3GO. Torej decembra 2013.

Še ena na temo EPG. Včeraj (v nedeljo) so bile ob 14:00 na sporedu kvalifikacije F1.
bonk.gif


 
Nazadnje urejeno:

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
4.017
342
83
www.svetidej.com
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
ksz...

Telemach dečka, v čem je finta tega:

http://www.telemach.net/sl/zasebni-uporabniki/digitalna-telefonija/cenik

Tušmobil 0,3168

Kako to, da je klicanje v tušmobil tako hudo hudo hudo dražje, glede na ostale, še posebaj gledano iz vidika partnerstva med tušmobilom in telemachom v primeru mobilnega gostovanja, oz virtualnega operaterja, kar telemach je, tušmobil omrežju ?
0,0324 €/min (brez DDV) pobere Tušmobil, razlika pa je dobiček Telemacha. No kmalu bo Tušmobil računal samo še 0,0105 €/min.