Telemach!!!

Dekster

MOBITEL PR
8. apr 2009
995
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik mocco

V vsakem večjem mestu ??? Povej vsaj enega, seveda razen Ljubljane in Maribora.




Zakaj potrebuje Velenje svojega direktorja
sprasujem se.gif


V Lj. če se ne motim najmanj 4, v MB najmanj 3, da ne štejem razne kvazi svetovalce, kateri so v rangu direktorjev, kateri so se po mojem mnenju vgradili zraven, ko so prodajali "svoje" omrežje
grims-1.gif


Če prištejemo še razno različne vodje, brez poslovodij, ostane kaj?

Potem pa se folk začne spraševati, zakaj vedno v začetku poletja sledijo podražitve v povprešju po 80 centov do 2€
sprasujem se.gif



P.S.
Čemu sploh direktorji v MB, ne vidim da bi Telemach ali Broadband bil neka korporacija v stilu Vodafona, Franc Telekoma, da ima v vsakem mestu direktorja, ta najbrž ne prejema drobiž ali pač
sprasujem se.gif


Lp.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.414
3.847
113
Ljubljana
hmpg.net
d3go na androidu javlja, da ni omrežja, ki seveda je, saj internet dela.
Help desk nedosegljiv.
Seveda vceraj, ko je delal, ESPN kot obicajno, ni delal,
 

tagelind

Pripravnik
2. sep 2007
228
0
16
Dekster daj nehaj že kvasit bedarije po forumu, če nimaš pojma. MB ima 2 direktorja, ki pokrivata vsak po 2 sistema, pa LJ enega ki pokriva Telemach d.o.o. Velenje in MS že dolgo nimata svojega direktorja, ker so sistemi pripojeni k Telemach d.o.o. Je pa še par ljudi, ki so vodje svojih področij in imajo samo naziv direktor namesto vodja.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

ksz

No pa so skinili fopnonstop programe oziroma so sedaj samo trije in vidni.

Brio, Kino in Oto so ostali.

Je bilo treba sprejemnik resetirat.

JIh je le streznilo.
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
1
36
Se splača menjat na te MIX pakete (z vezavo verjetno?), ali je kaj novega na sporedu?
Pa še sprejemnik za kartico bo treba menjat počasi, za te 3 programe kaj so vključeni v MIX M, kateri sploh so to? SLO 1, 2, 3?
 

Dekster

MOBITEL PR
8. apr 2009
995
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik tagelind pravi:
.... imajo samo naziv direktor namesto vodja.

sprasujem se.gif
plača pa najbrž na ravni skladiščnika?

Se ti kdaj poslušaš oz. prebereš za seboj ko pišeš?

Mislim prav malo mi je mar, vendar če smo pri tem potem takem obstaja samo en direktor, ki pa je v BG ostali po tvojem so samo vodje z nazivom direktorja, potem pa še vodje vodji, itn.,kaj pa je to samo par procesov več v organizaciji ter nekaj tisoč eur
confused-1.gif


Velenje ima te še kako svojega direktorja, dokler mu v pogodbi piše direktor, je tako tudi plačan, ni več pomebno kaj ta oseba počne in za kaj vse je zadolžena, strošek je, katerega vsako leto z višanjem cen storitev po nepotrebnem plačujejo tudi uporabniki. To je povsem nepotreben strošek ter zgrešena organizacija!

Moje mnenje je napoditi vse ven, ker večina "vodilnih" je tam nesposobnih, da naredijo red znotraj svoje hiše, morda vključujoč tudi tebe
grims-1.gif


P.S.
Bug na Androidu pri D3GO aplikaciji obstaja že od takrat, ko je prvič nastopila na tržišče iz strani Telemacha, polovičarska zadeva, kaj naj rečem drugega, ko po tokem času ene in iste napake se dogajajo ter nikoli do popolnosti odpravljene.


Lp.
 

mocco

Pripravnik
28. sep 2008
120
0
16
Citat:
Uporabnik Dekster pravi:
Citat:
Uporabnik tagelind pravi:
.... imajo samo naziv direktor namesto vodja.

sprasujem se.gif
plača pa najbrž na ravni skladiščnika?

Se ti kdaj poslušaš oz. prebereš za seboj ko pišeš?

Mislim prav malo mi je mar, vendar če smo pri tem potem takem obstaja samo en direktor, ki pa je v BG ostali po tvojem so samo vodje z nazivom direktorja, potem pa še vodje vodji, itn.,kaj pa je to samo par procesov več v organizaciji ter nekaj tisoč eur
confused-1.gif


Velenje ima te še kako svojega direktorja, dokler mu v pogodbi piše direktor, je tako tudi plačan, ni več pomebno kaj ta oseba počne in za kaj vse je zadolžena, strošek je, katerega vsako leto z višanjem cen storitev po nepotrebnem plačujejo tudi uporabniki. To je povsem nepotreben strošek ter zgrešena organizacija!

Moje mnenje je napoditi vse ven, ker večina "vodilnih" je tam nesposobnih, da naredijo red znotraj svoje hiše, morda vključujoč tudi tebe
grims-1.gif


P.S.
Bug na Androidu pri D3GO aplikaciji obstaja že od takrat, ko je prvič nastopila na tržišče iz strani Telemacha, polovičarska zadeva, kaj naj rečem drugega, ko po tokem času ene in iste napake se dogajajo ter nikoli do popolnosti odpravljene.


Lp.

Za odgovor o številu direktorjev me je prehitel TAGELIND. Ne vem kakšen problem imaš ti z organizacijo Telemacha ? Si mogoče kak menedžer z izkušnjami v vodenju korporacij pa vidiš napake v poslovodstvu ?
Ne vem tudi za nobenega , ki bi delal na delovnem mestu poslovodje ???? . Drugače pa SBB - Telemach imata 1,7 milijona naročnikov in verjetno si lahko privoščijo kakšnega direktorja.


http://www.teve.ba/article/12664/spajaju
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.204
26
48
Ali je kje na PCju možna nastavitev, da je okno, kjer se predvaja D3GO, vedno na vrhu?
 

Dekster

MOBITEL PR
8. apr 2009
995
0
16
Ljubljana
@mocco
@tagelind

Motijo me polovičarska podjetja, s polovičarskimi storitvami in to ni težko ugotoviti trenutno za podjetje Telemach.

Bog ne daj, da imam opravka z desetimi direktorji in pravtako s tolikšnim številom vodij, glede na število zaposlenih
bonk.gif
 

mocco

Pripravnik
28. sep 2008
120
0
16
Citat:
Uporabnik Dekster pravi:
@mocco
@tagelind

Motijo me polovičarska podjetja, s polovičarskimi storitvami in to ni težko ugotoviti trenutno za podjetje Telemach.

Bog ne daj, da imam opravka z desetimi direktorji in pravtako s tolikšnim številom vodij, glede na število zaposlenih
bonk.gif

Zamenjaš operaterja in problem je rešen. Ne vem zakaj vztrajaš , če te vse moti.
 

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
Ali pa ker ni konkurence.
Komu pa naj gre?
Optika je v 1% primerov, torej tega 99% nima.
xDSL je tak tak. Če ima več kot en TV potem to tudi ne pride v poštev, razen če je res blizu centrale.
Na kablu pa je točno en ponudnik.
Torej? mobilni TV?
smile-1.gif
 

zlom4808

Zelenc'
5. maj 2010
23
0
1
Tale EPG je pa zadnje cajte do konca zje...! Dobr je , da se že ene dve leti zavedajo težave. Če bi se jaz tako zavedal težav doma, se mi bajta že na rit podere.
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
9.245
9.426
113
EU
Pravite da ni dosti direktorjev in da so samo vodje oddelkov. Kaj pa silni vodje pravijo na to da je EPG zanič
sprasujem se.gif

V normalnem podjetju bi takim generalni vodja zažugal s prstom.
10.gif
 

tagelind

Pripravnik
2. sep 2007
228
0
16
EPG, razen v par izjemah, dela odlično. Tu pa tam je napačen naslov oddaje na conax epgju to pa je tudi vse. Za powerkey epg pa ni reklamacij sploh.
 

zlom4808

Zelenc'
5. maj 2010
23
0
1
Odkar se je premaknila ura je na novem Ciscotu za eno uro narobe EPG na TV3, Planet TV, tako, da ne govorim o conax-u in pa o enih levih programih. Največji problem je, ko nastaviš snemanje, pa ti posname kr nekej.