Telemach!!!

jendomen

Pripravnik
30. apr 2008
357
11
18
Domžale
Lp
Meni ura kaže čisto pravilno, si preveril nastavitve na svojem Ciskotu, pri Conaxsu pa je tako odvisno od TV, ali ti uro prestavi sam, ali pa jo moraš ročno.
 

Mobisux

Pripravnik
18. avg 2007
456
0
16
Citat:
Uporabnik tagelind pravi:
EPG, razen v par izjemah, dela odlično. Tu pa tam je napačen naslov oddaje na conax epgju to pa je tudi vse. Za powerkey epg pa ni reklamacij sploh.

stupid-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.678
6.891
113
EPG tudi za moje pojme deluje odlično, vsaj tisti na novem ciscotu. Na starem, pa dela porazno.

Je pa res, da zelo redko uporabljam EPG, nazadnje sem včeraj, ko sem pogledal kateri film je na pop kino, pred tem pa menda pred par tedni...če bi vsak dan drkal to gor pa dol, pa vprašanje če bi vedno bilo vse OK.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
11.266
2.380
113
Pomurje
Citat:
Uporabnik zlom4808 pravi:
Odkar se je premaknila ura je na novem Ciscotu za eno uro narobe EPG na TV3, Planet TV, tako, da ne govorim o conax-u in pa o enih levih programih. Največji problem je, ko nastaviš snemanje, pa ti posname kr nekej.

Drži kot pribito.! Ure ne štimjo povsod.

Sem klical na helpdesk, da ne dela nemški komentator na novem Ciscotu. Je šla preverit če res ne dale in je rekla da na conax-u dela, sem ji rekel, da to vem, potem pa je rekla, da bo tehnik uredil. En teden je mimo in tehnik ni nič uredil
smile-1.gif
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.204
26
48
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
EPG tudi za moje pojme deluje odlično, vsaj tisti na novem ciscotu. Na starem, pa dela porazno.

Je pa res, da zelo redko uporabljam EPG, nazadnje sem včeraj, ko sem pogledal kateri film je na pop kino, pred tem pa menda pred par tedni...če bi vsak dan drkal to gor pa dol, pa vprašanje če bi vedno bilo vse OK.

Na Ciscotih je EPG res boljši. Tisti, ki imamo Conax smo v podrejenem položaju.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.678
6.891
113
Zakaj pa ne? Saj se vse ostale kanale zaračuna, ali so kateri kanali zastonj? Še tisti, ki se lovijo preko antene se plača RTV prispevek.
 

Mobisux

Pripravnik
18. avg 2007
456
0
16
Citat:
Uporabnik tagelind pravi:
Sem imel prav, da lahko operater zaračunava pop pakete še naprej, če tako želi.

http://www.zurnal24.si/oto-brio-in-kino-ponekod-le-z-doplacilom-clanek-187200

Naš tamali spremlja OTO in nisem rabil ničesar naročit ali doplačat. Torej so z mojega stališča programi brezplačni oz. brez doplačila. Bralec, ki ga omenja Žurnal pa je najbrž naročnik T-2 ali SIOL. Kdor pa ima TV naročen pri teh dveh operaterjih pa itak ima preveč denarja in naj OTO plača.
evil.gif
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
A se hecaš? ne gre za noben pop paket, gre za to, da so programi razvrščeni v ločene pakete, in ne plača 5€ za OTO, ampak za vse dodatne programe, ki jih s tem dobi, vključno z OTO.

Pokaži kateri ponudnik ima po 1.4. v ceniku pop paket? oz če že hočeš, kateri ima v ceniku dodatno plačilo za OTO, brio ali film.
 

Alijen

Fizikalc
25. jan 2009
1.343
5
38
V goricah
Tu je ProPlus točno vedel kakšno politiko se gredo, novinarji bedasti so pa nasedli. Proplus operaterjem zaračunava za te tri kanale. Zakaj bi jih oni torej dali v osnovno shemo?
Jaz ne pogrešam niti enega. Prav tako ne bi šel zaradi tega kanala kupit višjega programskega paketa.
Podpiram pa operaterje ki jih nočejo dajat "zastonj" oz še bolj tiste ki jih sploh nočejo tržit
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Če bi bil jaz lastnik kabelskega sistema bi moral meni PRO plus plačat, da bi jih uvrstil v shemo ( za osnovno shemo bi bilo še dražje ).
Nimam pojma, na podlagi česa popovci zahtevajo plačilo za te programe, ki si jih je sploh redko kdo naročil ?
 

Mobisux

Pripravnik
18. avg 2007
456
0
16
Citat:
Uporabnik DognerDJ pravi:
Če bi bil jaz lastnik kabelskega sistema bi moral meni PRO plus plačat, da bi jih uvrstil v shemo ( za osnovno shemo bi bilo še dražje ).
Nimam pojma, na podlagi česa popovci zahtevajo plačilo za te programe, ki si jih je sploh redko kdo naročil ?

Pošlji prošnjo za delo na Telemachu. Namesto stroškov bodo imeli prihodke iz naslova dobaviteljev
aplauz.gif
Direktor takšne ponudbe 100% ne bo zarvnil.
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Citat:
Uporabnik geronimo pravi:
A se hecaš? ne gre za noben pop paket, gre za to, da so programi razvrščeni v ločene pakete, in ne plača 5€ za OTO, ampak za vse dodatne programe, ki jih s tem dobi, vključno z OTO.

Pokaži kateri ponudnik ima po 1.4. v ceniku pop paket? oz če že hočeš, kateri ima v ceniku dodatno plačilo za OTO, brio ali film.

Meni se zdi skrajno neprofesionalno kako so pri telemachu oglaševali, da so uvrstili te tri programe v redno shemo. S 1.4. so tudi delali nekaj dni, sedaj sta kino in oto zatemnjena. Zavajanje....

Tudi na položnici pred par dnevi vidim kako oglašujejo, da sta programa sedaj brezplačna.
crazy1.gif


Rešuje jih samo to, da so edini, da imajo kartico na modul, sicer bi jih že davno odpikal.
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Mobisux pravi:
Citat:
Uporabnik DognerDJ pravi:
Če bi bil jaz lastnik kabelskega sistema bi moral meni PRO plus plačat, da bi jih uvrstil v shemo ( za osnovno shemo bi bilo še dražje ).
Nimam pojma, na podlagi česa popovci zahtevajo plačilo za te programe, ki si jih je sploh redko kdo naročil ?

Pošlji prošnjo za delo na Telemachu. Namesto stroškov bodo imeli prihodke iz naslova dobaviteljev
aplauz.gif
Direktor takšne ponudbe 100% ne bo zarvnil.

Da neboš mislo, da se to ne dogaja tudi pri nas ( v Nemčiji je že to ustaljena praksa za programe, ki ne oddajajo "preko zraka" ).
Poznam en primer, ko je ponudnik TV programa na silo začel oddajat preko zemeljskega oddajnika samo za to, da so ga morali uvrstit v shemo ( drugače so mu hoteli "mesto" kasirat ) !
 

DJ_Beat

Dacar
23. jul 2007
4.204
2
38
Kranj
rener.info
Citat:
Uporabnik YuGec pravi:
Citat:
Uporabnik geronimo pravi:
A se hecaš? ne gre za noben pop paket, gre za to, da so programi razvrščeni v ločene pakete, in ne plača 5€ za OTO, ampak za vse dodatne programe, ki jih s tem dobi, vključno z OTO.

Pokaži kateri ponudnik ima po 1.4. v ceniku pop paket? oz če že hočeš, kateri ima v ceniku dodatno plačilo za OTO, brio ali film.

Meni se zdi skrajno neprofesionalno kako so pri telemachu oglaševali, da so uvrstili te tri programe v redno shemo. S 1.4. so tudi delali nekaj dni, sedaj sta kino in oto zatemnjena. Zavajanje....

Tudi na položnici pred par dnevi vidim kako oglašujejo, da sta programa sedaj brezplačna.
crazy1.gif


Rešuje jih samo to, da so edini, da imajo kartico na modul, sicer bi jih že davno odpikal.
Meni Oto se vedno dela?