Telemach!!!

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
Ni čudno, če ima naslednji paket MIX XL zraven "prisiljen" Pop non stop za 11 EUR...
(odnedavno sicer HBO Premium namesto Pop-a...)

Če bi bil brez tega bi takoj naročil XL, mogoče tudi XXL.
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
The United Group announces free telephone calls between Serbia, Slovenia and Bosnia and Herzegovina, starting May 1, 2013.

To bo nepremagljiva ponudba za naše južne braæa, đabe 24/7 s sorodstvom in prijatelji.
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
http://www.telemach.si/sl/o-po...ni-united-group

Šter je kot prvo od številnih ugodnosti, ki bodo na voljo naročnikom zaradi priključitve skupini, najavil, da se bodo od 1. maja naprej vsi uporabniki pod skupino United Group med seboj klicali brezplačno (velja za omrežja Telemach Slovenija, Telemach Bosna in SBB Srbija).
 

JackSparrow

Pripravnik
29. apr 2013
253
10
18
Slovenija
Mah to je tko BZZZ..... po številkah sploh ne veš pri katerem operaterju je...morš najprej preverit.

Jaz osebno sploh nimam prikuplanga telefona, Mi GSM zadostuje za vse.
stupid-1.gif
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Citat:
Uporabnik JackSparrow pravi:
Mah to je tko BZZZ..... po številkah sploh ne veš pri katerem operaterju je...morš najprej preverit.

Jaz osebno sploh nimam prikuplanga telefona, Mi GSM zadostuje za vse.
stupid-1.gif

Pri klicu na številke,ki so brezplačne (SBB in Telemach Bosna) se pred vzpostavitvijo klica javi tajnica in pove,da je klic na to številko brezplačen.
 

NeMeBasat

Pripravnik
28. maj 2008
248
0
16
Toti Maribor
Kaj je mogoče za novega CISCO-ta bila spet kakšna (tiha) posodobitev, da med programi preklaplja zelo počasi (včasih tudi po nekaj sekund samo črn ekran)..prej ni bilo tako zelo počasi... ((:) ...mogoče pa bo hit poletja od Adija Delam zlo počas...jeseni pa podražitev pa bo spet en čas potem mir (:)
 

atacar

Pripravnik
14. avg 2010
36
0
6
37
novi programi na 306 MHz - QAM256 HD Fox, HD Fox Movies, HD Fox Life, HD Fox Crime, HD 24Kitchen
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.204
26
48
Citat:
Uporabnik atacar pravi:
novi programi na 306 MHz - QAM256 HD Fox, HD Fox Movies, HD Fox Life, HD Fox Crime, HD 24Kitchen

Zakaj tega podatka ne najdem na njihovi strani? V katerem paketu so(bodo) ti programi? Ima kdo frekvence za nove pink programe?
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.204
26
48
Zraven položnice sem dobil obvestilo, da je pink paket v maju in juniju brezplačen.
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.204
26
48
Citat:
Uporabnik DognerDJ pravi:
V drobnem tisku pa sigurno piše, da moreš poklicat na neko številko da ti ga aktivirajo ?
wink-1.gif
Verjetno res, če ga po izteku pismeno ne prekličeš, za nagrado dobiš še eno položnico
smile-1.gif
.
 

Mobisux

Pripravnik
18. avg 2007
456
0
16
Give me money:

Ker je v Razširjeni programski shemi na voljo 20 programov brez doplačila, vam priporočamo kombinacijo paketa, ki vključuje Razširjeno shemo in paket HD. Tako boste lahko spremljali več kot 25 odličnih programov v vrhunski sliki.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Veliki met je UPC Telemachu uspel letos, ko je kupil dva največja in najbolj profitna kabelska operaterja, KRS Rotovž iz Maribora in Ljubljanski kabel iz Ljubljane.

Odkar nimamo več triere oz. krs Rotovž, je kvaliteta zelo padla. Veliko nedelovanja, slaba kvaliteta signala, analogni signal, ki so ga čez noč "ukinili" je danes negledljiv oziroma v meglici, pred tem čista slika.

Digitalna tv je nedorasla in vse preveč hroščata.

Res pa je, da je cena trojčka padla.

Mobilna telefonija je pa čisti mimosun.