Telemach!!!

zakon

Guru
16. maj 2008
8.732
790
113
toti Maribor
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:


pinkov je zdj malo morje

Pa treba bogami, za našo bračo
evil.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.676
6.891
113
Ne, ampak razmišljal da bi mama prešla tja, da je potem mesečno samo en račun. Paketi se mi ne zdijo tako švoh, za 10 eur, 400min pa klicanje "na dom" neomejeno...za "penzioniste" idealno.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik Mobisux pravi:
Zakaj si moral omeniti EPG
wink-1.gif
Topic ja malo zamrl pa ga moram poživiti.
tongue-1.gif

Samo res...kakšna šlamparija. Ti novi HD Fox kanali imajo popolnoma enak spored kot navadni...pa je zdaj že hmmm 3-4 dan pa je EPG še vedno prazen. Kaj bi jaz dal za takšne šefe, ki bi mi tako NESTROKOVNO, NEVESTNO, SLABO........delo tolerirali.
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.204
26
48
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Gremo zdaj štet koliko dni bodo porabili da bodo dodali EPG
bonk.gif
Samo da spomnim..EPG na novih HD kanalih ŠE VEDNO ne dela
bonk.gif

Ti mogoče EPG dela na Klasiktv, pa je v shemi že od aprila?
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Povečalo se je število programov s 4 na 10. 6 novih programov.
 
Nazadnje urejeno:

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.063
3.949
113
Mobilna je mimosun ker bi lahko na tuje številke imeli iste cene kot iz IP telefonije. Potem bi prešel takoj na to
 

Dekster

MOBITEL PR
8. apr 2009
995
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Citat:
Uporabnik Mobisux pravi:
Zakaj si moral omeniti EPG
wink-1.gif
Topic ja malo zamrl pa ga moram poživiti.
tongue-1.gif

Samo res...kakšna šlamparija. Ti novi HD Fox kanali imajo popolnoma enak spored kot navadni...pa je zdaj že hmmm 3-4 dan pa je EPG še vedno prazen. Kaj bi jaz dal za takšne šefe, ki bi mi tako NESTROKOVNO, NEVESTNO, SLABO........delo tolerirali.

Torej nisem edini v misljenju, evo ene par postov nazaj, kako so se doloceni zbunili ko jim omenis, da so polovicarski oz. da imajo prevec vodilni9h, kateri niso kos svojemu delu, pa pravijo da sem samo jaz fovs in nic drugega
hysterical-1.gif



Citat:
Uporabnik mocco pravi:
Citat:
Uporabnik Dekster pravi:
Citat:
Uporabnik tagelind pravi:
.... imajo samo naziv direktor namesto vodja.

sprasujem se.gif
plača pa najbrž na ravni skladiščnika?

Se ti kdaj poslušaš oz. prebereš za seboj ko pišeš?

Mislim prav malo mi je mar, vendar če smo pri tem potem takem obstaja samo en direktor, ki pa je v BG ostali po tvojem so samo vodje z nazivom direktorja, potem pa še vodje vodji, itn.,kaj pa je to samo par procesov več v organizaciji ter nekaj tisoč eur
confused-1.gif


Velenje ima te še kako svojega direktorja, dokler mu v pogodbi piše direktor, je tako tudi plačan, ni več pomebno kaj ta oseba počne in za kaj vse je zadolžena, strošek je, katerega vsako leto z višanjem cen storitev po nepotrebnem plačujejo tudi uporabniki. To je povsem nepotreben strošek ter zgrešena organizacija!

Moje mnenje je napoditi vse ven, ker večina "vodilnih" je tam nesposobnih, da naredijo red znotraj svoje hiše, morda vključujoč tudi tebe
grims-1.gif


P.S.
Bug na Androidu pri D3GO aplikaciji obstaja že od takrat, ko je prvič nastopila na tržišče iz strani Telemacha, polovičarska zadeva, kaj naj rečem drugega, ko po tokem času ene in iste napake se dogajajo ter nikoli do popolnosti odpravljene.


Lp.

Za odgovor o številu direktorjev me je prehitel TAGELIND. Ne vem kakšen problem imaš ti z organizacijo Telemacha ? Si mogoče kak menedžer z izkušnjami v vodenju korporacij pa vidiš napake v poslovodstvu ?
Ne vem tudi za nobenega , ki bi delal na delovnem mestu poslovodje ???? . Drugače pa SBB - Telemach imata 1,7 milijona naročnikov in verjetno si lahko privoščijo kakšnega direktorja.


http://www.teve.ba/article/12664/spajaju
 

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
422
5
18
Ljubljana
Zanima me od kdaj ima Telemach optiko, od koga uporablja infrastrukturo in ali se po optiki lahko naroči in uporablja samo TV priključek.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Gremo zdaj štet koliko dni bodo porabili da bodo dodali EPG
bonk.gif
Samo da spomnim..EPG na novih HD kanalih ŠE VEDNO ne dela
bonk.gif
EPG-ja ŠE VEDNO NI. Koliko časa že..ma recimo cca. 1 teden. Pa samo od ne-HD kanalov bi ga morali povzeti. To je vse
bonk.gif
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Optiko TM ni nikoli gradil ( po mojih informacijah ) - v Mariboru jo je gradila Triera in v trenutku "prevzema" so se vse investicije končale ( vse se je začelo vlagat v zastarelo ljubljansko omrežje ). Če bi se prevzem Triere zgodil kaki dve leti kasneje bi imel zdaj celi Maribor optično kabelsko omrežje do doma !

Glede EPG-ja na novih programih - po izkušnjah ga lahko pričakujemo v začetku naslednjega meseca.
 
Nazadnje urejeno:

tagelind

Pripravnik
2. sep 2007
228
0
16
Telemach optiko lahko v LJ dobiš samo v celovških dvorih. V MB pa se počasi prenavlja bloke predvsem na Rotovžu (center). Možna pa je tudi v Dupleku in Pernici in seveda v vseh novih blokih.
 
Nazadnje urejeno:

matofill

Guru
18. sep 2008
3.685
758
113
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Gremo zdaj štet koliko dni bodo porabili da bodo dodali EPG
bonk.gif
Samo da spomnim..EPG na novih HD kanalih ŠE VEDNO ne dela
bonk.gif
EPG-ja ŠE VEDNO NI. Koliko časa že..ma recimo cca. 1 teden. Pa samo od ne-HD kanalov bi ga morali povzeti. To je vse
bonk.gif

To ni tako enostavno, ker full HD zasede celo pasovno širino zato ni prostora niti za podnapise, ja je bil standard neumno določen, tam pa, kjer so podnapisi, jih pa oni že dodajo v oddajanje, torej tehnično ne gre za podnapise pač pa za sliko.

To mi je enkrat en njihov tehnik razlagal .............