Telemach!!!

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
1. Za 1TB prostora je 5 eur, za 500 MB pa 3 eur.
2. Potreben je Cisco.
3. Za katero zadevo?
 

Dekster

MOBITEL PR
8. apr 2009
995
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik lalan pravi:
Ali se za caa 55€ bolj splača Siol komplet ali Telemach komplet? Sedaj imam Siol internet (Adsl) in Telemach Digitalno TV, pa bi poenotil.

Internet od Siola ti bo bolj stabilno deloval, kakor od Telemach-a. Na tvojem mestu bi imel net od Siola, TV pa od Telemacha zaradi sheme, če ti časovne funkcije nič ne pomenijo, kajti pri Telemachu to deluje samo za par kanalov, pa še to včasih sumljivo- ni še tekoče, da bi rekel človek.

Lp.

 

jendomen

Pripravnik
30. apr 2008
357
11
18
Domžale
Lp
Dekster se nebi strinjal z tabo da je siolov net stabilnejši od Telemachovega. Ko se pogovarjam z bratom, ki ima Siol sem prav vesel da imam Telemach in mi net dela brez problemov. Jaz bi na njegovem mestu vzel kar Telemach.
 

DJ_Beat

Dacar
23. jul 2007
4.204
2
38
Kranj
rener.info
Citat:
Uporabnik Dekster pravi:
Citat:
Uporabnik lalan pravi:
Ali se za caa 55€ bolj splača Siol komplet ali Telemach komplet? Sedaj imam Siol internet (Adsl) in Telemach Digitalno TV, pa bi poenotil.

Internet od Siola ti bo bolj stabilno deloval, kakor od Telemach-a. Na tvojem mestu bi imel net od Siola, TV pa od Telemacha zaradi sheme, če ti časovne funkcije nič ne pomenijo, kajti pri Telemachu to deluje samo za par kanalov, pa še to včasih sumljivo- ni še tekoče, da bi rekel človek.

Lp.

Tudi jaz se ne bi strinjal s trditvijo, da je siol stabilnejsi.. Temelach dela.. in to ravno toliko, kot placujem..
 

lalan

Pripravnik
12. maj 2008
895
0
16
Citat:
Uporabnik Dekster pravi:
Citat:
Uporabnik lalan pravi:
Ali se za caa 55€ bolj splača Siol komplet ali Telemach komplet? Sedaj imam Siol internet (Adsl) in Telemach Digitalno TV, pa bi poenotil.

Internet od Siola ti bo bolj stabilno deloval, kakor od Telemach-a. Na tvojem mestu bi imel net od Siola, TV pa od Telemacha zaradi sheme, če ti časovne funkcije nič ne pomenijo, kajti pri Telemachu to deluje samo za par kanalov, pa še to včasih sumljivo- ni še tekoče, da bi rekel človek.

Lp.
Časovnetudi pri Siolu delujejo samo za nekaj programov.
 

Dekster

MOBITEL PR
8. apr 2009
995
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik jendomen pravi:
Lp
Dekster se nebi strinjal z tabo da je siolov net stabilnejši od Telemachovega. Ko se pogovarjam z bratom, ki ima Siol sem prav vesel da imam Telemach in mi net dela brez problemov. Jaz bi na njegovem mestu vzel kar Telemach.

Treba je upoštevati ali je na liniji samo net ali tudi TV, namreč če je oboje skupaj se zna recimo za ADSL zalomiti pri pasovni širini, tako da če njemu ostane celotna linija samo za net, potem tukaj definitivno ne bo težav, medtem ko pri Telemachu z njihovimi šumi na liniji nebo ravno tako, vse odvisno kakšno linijo mu Telemach ponuja, v večini primerov so šumi, kjer TV kot taka ni dovzetna medtem ko linija za net, če ima še kakšen njihov Tp-Link bo kar prekinjena, mislim konstatno se bo treba ukvarjati z reseti.


Lp.
 

jendomen

Pripravnik
30. apr 2008
357
11
18
Domžale
Lp
Nevem od kje tebi ideja o prekinjanju pri telemachu in resetu modema, imam tako kombinacijo kot jo omenjaš, pa nimam nobenih problemov zato ne zavaj ljudi.
Če imaš sam take probleme pa pokliči njihove tehnike pa bojo uredili, saj če prihaja do šuma na liniji zadeva nekje ni dobro narejena, ali pa ima problem modem, kot se je to dogajalo pri starih Thompsonih.
 
Nazadnje urejeno:

DMX

Fizikalc
20. avg 2007
2.326
11
38
A ima še kdo podobne težave. Imam paket MIX L, vendar nimam na voljo vseh programov, katere sem imel na začetku (pred 1. mesecem, ko sem sklenil naročnino). Npr. manjkajo mi vsi MTV programi, pa še pri nekaterih mi piše no signal. Zagnal sem ponovno namestitev programov in sedaj nimam niti več številk od teh programov, pri katerih je prej pisalo no signal (recimo na št. 137 je Mezzo, potem manjkajo programi do 141, kjer je MTV dance, pa na 143 je pink music, vmes pa tema).

Kaj se da tukaj narediti (a je težava pri meni al pri Telemachu?)

thnx
 

Dwayne

Pripravnik
22. avg 2007
357
0
16
Maribor
Če je kdo tako prijazen, bi prosil za fotko antenskega razdelilca, po možnosti z dvema izhodoma za TV, oziroma kakšno varianto imate speljano za 2 TV?

Iščem neko prijazno rešitev, ker to kar so nam tehničari telemacha nardili pred leti je skrajno neestetsko.
 
Nazadnje urejeno:

DMX

Fizikalc
20. avg 2007
2.326
11
38
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Sem imel podoben problem, klic na telemach odpravi tezavo.

sem klical, pa so mi flancali, naj nastavim iz FIN na NEM in da naj še dam enkrat iskanje kanalov, pa je isto sranje, potem so rekli, da naj dam še na SWE in FRA oz. da naj pokličem na Philips, pa vprašam katero državo imajo oni nastavljeno
bonk.gif


če pa pride njihov tehnik pogledat kaj je narobe, pa mi samo prihod zaračunajo 25€
stupid-1.gif


what else can i do?
redface-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

jendomen

Pripravnik
30. apr 2008
357
11
18
Domžale
Lp
Kliči jih toliko časa da ti bo normalno delalo, si pač naletel na nesposobneža, saj bi oni pri sebi morali retesirat tvoj priklop.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik DMX pravi:
A ima še kdo podobne težave. Imam paket MIX L, vendar nimam na voljo vseh programov, katere sem imel na začetku (pred 1. mesecem, ko sem sklenil naročnino). Npr. manjkajo mi vsi MTV programi, pa še pri nekaterih mi piše no signal. Zagnal sem ponovno namestitev programov in sedaj nimam niti več številk od teh programov, pri katerih je prej pisalo no signal (recimo na št. 137 je Mezzo, potem manjkajo programi do 141, kjer je MTV dance, pa na 143 je pink music, vmes pa tema).

Kaj se da tukaj narediti (a je težava pri meni al pri Telemachu?)

thnx

Nonstop spreminjajo, dodajajo in jemljejo.

Bo treba spustit skozi še enkrat iskanje.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Katere programe imaš med 137 in 141?
Preveri shemo za MIX-L če so v njej ti programi, da nisi imel samo poiskusno 1 mesec vklopljene te programe.
Včasih je bilo, da si imel HBO en mesec probno, potem pa če ga nisi naročil so ti ga izklopli.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik DMX pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Bo treba spustit skozi še enkrat iskanje.

sem spustil 2x včeraj zvečer (FIN, NEM), pa je še vedno brez teh programov
frown-1.gif

Pa saj 9 in 10 tudi več nimaš.

Pač šlampig so in so pobrisali programe, ki niso več v shemi, številke pa niso uskladili.