Telemach!!!

jonny77

Guru
16. sep 2007
11.257
2.416
113
Pomurje
@digitel

je možno blokirati klice na mobilna omrežja, ker imamo "nekoga" v hiši, ki vsak mesec pokliče za cca 15€ na mobilna omrežja.
Izpisek klicanih številk je možno dobiti?

Lp
 

DJ_Beat

Dacar
23. jul 2007
4.204
2
38
Kranj
rener.info
MIX M
2 HD programa
smile-1.gif


Je pa res, da zna biti odklenjenih nekih 12
smile-1.gif
 

ssbilly1

Pripravnik
25. jan 2012
36
0
6
Citat:
Uporabnik j3rn3j pravi:
Citat:
Uporabnik Slycer pravi:
Citat:
Uporabnik DIGITel pravi:
Citat:
Uporabnik Slycer pravi:
Kaj je torej z D3Go aplikacijo na Play trgovini in zakaj se je ne da namestiti na SGS2?

Nebi smelo biti nobenih problemov,razen v primeru neuradnih ROM-ov,drugače je na google play,aplikacija pod nazivom D3 GO.
Laufam uraden ICS rom, je pa niti ne najdem na Google Play.
frown-1.gif
Nito brez presledka. Edini link katerega sem nasel je na d3go telemach strani kjer je link do klienta za Android. Pri tistem pa pise da ni na voljo za mojo napravo.

D3 GO ne deluje na ICS romih. Upam da to v kratkem porihrajo.

Men dela Huawei IDEOS X5, ICS Aurora 4.0.4
wink-1.gif
Probi to verzijo "twintv-d3-2.3_3.2-v1.9.1"

Link: https://www.dropbox.com/sh/ybmvxszyx3hpj6o/B4xEu7Mfyj
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Citat:
Uporabnik jonny77 pravi:
@digitel

je možno blokirati klice na mobilna omrežja, ker imamo "nekoga" v hiši, ki vsak mesec pokliče za cca 15€ na mobilna omrežja.
Izpisek klicanih številk je možno dobiti?

Lp

Seveda je možno blokirat s pisnim dopisom ali izpolnjenim obrazcem za blokado telefonskih številk .

Izpisek lahko dobiš,samo je plačljiv tako,da je bolj preprosto in ugodno,če si pogledaš klicane številke preko aplikacije moj račun.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.626
6.868
113
DIGITel, a 25 eur plačila za menjavo opreme je potrebno plačati tehniku "na roke" ali se obračuna pri naslednjem računu?
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
DIGITel, a 25 eur plačila za menjavo opreme je potrebno plačati tehniku "na roke" ali se obračuna pri naslednjem računu?

Pri računu seveda.
 

plexix

Fizikalc
10. sep 2007
905
153
43
Vprašanje:

sedaj že imam Ciscota HD snemalnik,kateri ga kar veseli biksa.

Sedaj nameravam na mix paket, kaj lahko reklamiram starega, ker ne dela OK, ampak da potem dobim kar novega?

Pa še to:
kolk je cena, imam samo 1 sprejemnik - klasiko zamenjal s HD snemalnikom - doplačilo 4 ali 6 EUR?

Lp,
 

zabar

fotograf
20. mar 2011
975
0
16
Dobil sem odgovor z ZPS, zdaj pa ne vem, a jaz nisem razumel ponudbe od Telemacha ali pa ima PZS narobne informacije! Prilagam odgovor:
Spoštovani,

zaenkrat v zvezi z novo telemachovo ponudbo razpolagamo z naslednjimi
informacijami: za naročniški paket po ugodnejši ceni ( 60 % popust prve 4
mesece) in dodatno opremo je potrebna vezava za 24 mesecev, v primeru popusta ( 60 % popust prve 4 mesece) brez prejema dodatne opreme pa vezava na 12 mesecev. Če razpolagate z drugačnimi informacijami, bi vas prosili za povratno informacijo (če je le mogoče z dokazili), da bomo informacijo lažje preverili.

Lepo vas pozdravljamo!
 

zabar

fotograf
20. mar 2011
975
0
16
Sem klical na klicni center in so mi rekli, da je vezava ob popustu 24 mesecev, četudi ne vzamem njihove dodatne opreme. Njihove dodatne opreme ne rabim, ker jo že imam, res pa je njihova!
sprasujem se.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Citat:
Uporabnik DIGITel pravi:


Novi naročniki na MIX paket,se vežejo za isto časovno obdobje,24 mesecev v primeru akcije -60% ali pa 12 mesecev brez popusta.

Torej ta trditev ne drži,ker ZPS ima podatek,da če ne vzameš dodatne opreme se vežeš za 12 mesecev in vseeno koristiš popust prve 4 mesece.
Digitel prosim preveri pri vas kako imate to zapisano,ker če imate tako kot si zgoraj rekel potem ste na ZPS posredovali netočne podatke.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.626
6.868
113
Tudi jaz sem od Telemacha dobil takšne podatke, kot je napisal DIGITel.

Če bi bilo res, da ob vezavi na 12 mesecev, brez najema dodatne opreme, bi se komot odločil za to. Kakšna pa bi naj sploh bila ta dodatna oprema, wifi ruter??
 

geo

Zelenc'
16. okt 2010
23
0
1
Odvisno od kje so pri ZPS pridobili ta podatek, ali od tebe ali uradno iz Telemacha, ... kakorkoli imajo napacen podatek! Tudi sam ko sem jim predcasom pisal sem dobil pisen odgovor in je jasen...ce vzamem Mix je vezava... ce vzamem z akcijo -60% je vezava 24 mesecev sicer 12 mesecev. (jasno te dve opciji veljata le za obstojece narocnike, novi imajo na razpolago le tisto z 24meseci)

Ce bi bilo pa tako kot naj bi zapisali pri ZPS, potem pa sploh nebi bilo nic se za pritozevat.
"Če razpolagate z drugačnimi informacijami, bi vas prosili za povratno informacijo " - ocitno jim moras odgovorit, da imajo napacne informacije.
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Da ni kje kakšen droben tisk za elektronski mikroskop in kasneje postaneš kar naročnik
smile-1.gif