Telemach!!!

j3rn3j

Zelenc'
12. jun 2012
7
0
1
Zakaj ne morem aktivirat D3GO? Mi napiše samo neveljavna naročniška št., pa sem jo prepisal sklicno št. iz zadnjega računa...
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.636
1.339
113
Citat:
Uporabnik doto pravi:
Meni osebno je vseeno, ker ne bi niti opazil, da HTV ne dela, če ne bi prebral tukaj. HTV ne gledam sploh. Mi je pa zanimivo, kdo je zahteval zatemnitev, ker očitno je zatemnil samo Telemach. Očitno samoiniciativno, ker baje vsaj na Siolu in T-2 ni blokirano.
Pri T-2 so danes blokirali
Citat:

Zatemnitve
HRT 2 - Zatemnitve, EURO 2012

Objavljeno : 18.06.2012 13:14:42

Lastnik programa nima pravic za prenos tekem v Sloveniji.
 

nightfire

Pripravnik
4. sep 2007
857
0
16
MB
jaz se tudi ne moram registrirat na D3GO pa sem vpisal zadnji sklic pa predzadnji pa nič.
Pa teden dni že čakam na pošto o spremembi paketa in 2XL na MIX XXL pa še nič da bi kaj naredili,
 

Suunto

Zelenc'
3. mar 2011
20
0
1
Kranj
Zdravo, zadnje 14 dni se na Lastovki Krvavec (L+ paket) med preklapljanjem kanalov pojavi opozorilo za sekundo "ni signala" in potem preklopi... Kaj storiti?

Lp
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.627
6.869
113
Človek naroči novi MIX paket in novi HD sprejemnik (čeprav pride menjava 25 eur) da bi lahko gledal malo fuzbala v HD in potem še do danes ni prišel tehnik, da bi zmontiral.

Kaj vam pomaga dobra ponudba, če imate zunanje izvajalce, ki so zgleda preveč počasni?
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Pa ne samo to pred 14 dnevi takoj,ko je paket prišel ven sem zjutraj poklical in naročil pa še do danes nisem videl pogodbe.
Včeraj klical kaj je sedaj z pogodbo in so mi rekli,da je bila poslana 15.6.12 (1 teden po tem ko sem naročil) ampak do danes še pogodba ni prišla do mojega nabiralnika.Nekdo se tukaj dela norca.
Razumem da je gužva,ampak če sem naročil med prvimi sem pričakoval,da bo vsaj v kakem tednu prišla in ne da je mimo že skoraj 14 dni pa še kar nič iz tega.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

evil.gif


Tvoja izkušnja me je privedla do tega, da sem se osebno oglasil v poslovalnici in čez dve uri imel že novi paket v obratovanju.

Tako, da če niste predaleč doma, se kar osebno oglasite v poslovalnici, očitno naročanje na daljavo ne deluje.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.627
6.869
113
Meni ni problema it v poslovalnico, ampak telemach hoče zaračunati menjavo opreme v vrednosti 25eur, to pa morajo upravičiti s tem, da pač pride tehnik na dom in zadevo "namesti".

Kako pa to pospešiti pa ne vem, ker ne poznam tehnika.
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.173
820
113
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Pa ne samo to pred 14 dnevi takoj,ko je paket prišel ven sem zjutraj poklical in naročil pa še do danes nisem videl pogodbe.
Včeraj klical kaj je sedaj z pogodbo in so mi rekli,da je bila poslana 15.6.12 (1 teden po tem ko sem naročil) ampak do danes še pogodba ni prišla do mojega nabiralnika.Nekdo se tukaj dela norca.
Razumem da je gužva,ampak če sem naročil med prvimi sem pričakoval,da bo vsaj v kakem tednu prišla in ne da je mimo že skoraj 14 dni pa še kar nič iz tega.
enako z mano. prvi dan novih paketov sem poklical zjutraj in naročil nov paket. ker sem imel čez nekaj dni opravke v šiški, sem se vmes še osebno ustavil v poslovalnici, kjer sem takoj podpisal pogodbo. hkrati mi je referentka povedala, da vidi v bazi, da sem novi paket že naročil po telefonu in da je pogodba na poti. nov pakt sem imel že vklopljen popoldne, pogodbe po pošti pa še do danes nisem prejel. tudi jaz ti svetujem, da se osebno odpravi v poslovalnico, očitno je prvi paket pogodb izginil?
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.685
757
113
Meni skozi kockajo sem jim že ene 3 x prijavil, kar stori tudi ti, ker smo zadnji blok v zanki in če se kje pokaže kockanje se ravno pri nas. Nazadnje so popravljali 1 mesec nazaj, ko je še net ven metalo, sedaj pa spet malo kocka in sem že tako naveličan jih skozi gnjaviti za to kockanje, ker saj potem odpravijo težavo, samo ko spet priklopijo nekaj novih spet pade signal in kocka, tako sem sit vsega, da razmišljam, da se vklopim na T2 optiko.
 

geo

Zelenc'
16. okt 2010
23
0
1
To "z novimi ciscoti so baje spet težave" in to "ga že ima kdo doma? " mi neko ne gre skupaj. Ves da so tezave, pa ne ves ce ga kdo ze ima in ga je ze preizkusil, zanimiva rec :D .

Sicer ce imas v mislih to, da se pol obljubljenih "bonbonckov" (VOD – Video scena*, Rewind – Previjanje nazaj*, Stop – Zaustavi*, Record – Snemanje*,....) ne dela, potem so mogoce to tezave, samo to vse lepo pise tu ( http://info.telemach.si/pdf/navodila_cisco_4682.pdf ) ... in da bo(oz. naj bi ) prislo "kmalu".

:D

ps: glede na to, da je po novem kot kaze opensource izvedba ( http://www.cisco.com/web/consumer/support/open_source/4682_for_SBB_Serbia_1.0.0.0_OSD.pdf ) vsaj upam, da bo posodabljanje res bolj azurno in na nivoju in ne bo stalnih izgovorov, ces Cisco je kriv mi ne moremo nic.
 
Nazadnje urejeno: