Telemach!!!

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Citat:
Uporabnik DJ_Beat pravi:
A smo spet pri tej temi.. je bilo ze toliko napisano okoli tega, kdo zahteva zatemnitev...

Na Siolu temnitev ni, tako da kdo to zahteva?

Pri ligi prvakov, ki jo je prenašala komercialna TV, je jasno iz katere strani so prišli pritiski, da je potem HRT poslal dopise, RTV SLO pa afaik še nikoli ni težila za take zadeve.
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Saj piše, da velja akcija za nove naročnike. Po dveh mesecih pa se začne storitev zaračunavati.
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Citat:
Uporabnik geronimo pravi:
Citat:
Uporabnik DJ_Beat pravi:
A smo spet pri tej temi.. je bilo ze toliko napisano okoli tega, kdo zahteva zatemnitev...

Na Siolu temnitev ni, tako da kdo to zahteva?

Pri ligi prvakov, ki jo je prenašala komercialna TV, je jasno iz katere strani so prišli pritiski, da je potem HRT poslal dopise, RTV SLO pa afaik še nikoli ni težila za take zadeve.

Ima DJ_Beat prav,ni potrebno o tem ponovno razpravljati,temnitev zahteva HRT tudi dopisi iz HRT so bili že objavljeni in se lahko ponovno objavijo,če bo to potrebno
zmaga.gif
.
Zahtevo za zatemnitev dobijo vsi Slovenski ponudniki je pa res,da se nekateri žal tega ne držijo in zato tudi prihaja do napačnih informacij pri uporabnikih.
 

geo

Zelenc'
16. okt 2010
23
0
1
Pa s cem imate problem.. razumevanjem? Jasno slovenski distributerji (v tem konkretnem primeru gre pac za RTV Slo) so placali za licence za pokritje slovenije in seveda pricakujejo, da dobijo del denarja tudi povrnjenega- preko oglasov. Seveda se ne strinjajo, da jim kdo skace v zelje. HTV namrec ima prav tako licenco, a za svojo regijo ne za slovenijo. Kakor vem je taka politika prakticno pri veliki vecini kanalov, pa se mi zdi tudi razumsko utemeljena. Zdaj ali je eksplicitno "problem" rtv slo ali htv je pa skoraj nepomembno, vsak je placal licenco za svoj trg. Kdo se s tem pocuti ogrozenega pa nevem, je pa seveda to njegova pravica.

Mimo grede, ne spremljam nogometa, vsaj ne pogosto, zato ne vem zakaj bi raje gledali na HTV kot na slovenskem kanalu. Cemu taka fama?
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Meni osebno je vseeno, ker ne bi niti opazil, da HTV ne dela, če ne bi prebral tukaj. HTV ne gledam sploh. Mi je pa zanimivo, kdo je zahteval zatemnitev, ker očitno je zatemnil samo Telemach. Očitno samoiniciativno, ker baje vsaj na Siolu in T-2 ni blokirano.
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Citat:
Uporabnik doto pravi:
Hrvati pa trdijo , da zatemnitev zahteva RTV Slovenija. Kdo zdaj laže?

RTV Slovenija je zahtevo poslala na HRT,ker so zakupili pravice za oddajanje na področju Slovenije,operaterji pa dobijo dopis od SAZAS-a ali pa direktno od HRT
priden.gif
.
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Citat:
Uporabnik mmx pravi:
Vprašanje DIGITel-u. Je v paketu MIX L 1 ali sta 2 digitalna sprejemnika? Namreč na različnih virih različno piše.

Sledeče. Se lahko paket MIX S po TV shemah nadgradi samo na osnovno shemo (+3e) ali tudi na razširjeno shemo (+6e)?

Če namreč primerjam ta dva vira, so podatki različni:

http://info.telemach.si/pdf/Ponudba_Junij.pdf
http://www.telemach.si/sl/zasebni-uporabniki/paketna-ponudba/paketi-mix

V MIX L sta 2 sprejemnika.
V MIX s lahko doplačaš 3eur za osnovno shemo in 6eur za razširjeno.
 

BluTuTh

Pripravnik
18. sep 2009
140
0
16
Kdaj boste poštimal EPG na HD SLO 1 in HD SLO 2?
Namreč sedaj je na HD SLO 2 EPG od SLO 1 na enki pa ni nič.
 

Aggro

Zelenc'
18. jun 2012
1
0
1
Pozdravljeni!

Verjetno je že bilo na forumu napisano glede te težave, vendar nisem našel rešitve..
Imam Mix L in sem aktiviral D3GO. Ko hočem kaj pogledati, mi odpre nov oknček in po nekaj sekundah nalaganja mi napiše:prišlo je do napake, koda=8 "No Data".
Uporabljam win7 in firefox (probal sem tudi na IE in javi isto)

Za odgovore / rešitev se v naprej zahvaljujem,
lp