Telemach!!!

j3rn3j

Zelenc'
12. jun 2012
7
0
1
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Sam sem že poslal mail na zvezo potrošnikov slovenije in sicer za menjavo sprejemnikov kjer moraš za 2 plačat 50€ kar pomeni,da 2x plačaš njegov prihod čeprav pride samo 1x in zraven sem jim poslal tudi cenik za te storitve,ki je objavljen par postov nazaj.
Tako,da če še koga moti ta vezava čeprav obstoječi naročnik ne dobi ničesar naj kar pošlje na ZPS mogoče se bodo pa le zganili in obiskali Telemach in se bo morda kaj spremenilo v korist potrošnikov,ker to kar si pa Telemach privošči zadnje čase je pa že višek vsega.

Če grem iz paketa L na tale novi MIX paket, ali mi morajo menjati sprejemnik in kartico?

Tudi routerja wifi ne rabim, no če dajo poleg kot subvencijo, bo za garažo dober.

Nič ne menjajo, razen če želiš, da ti npr. starega z3375 ciskota zamenjajo z novim 4682DVB, plačaš 25€ za prihod tehnika da ti ga priklopi.
 

zlom4808

Zelenc'
5. maj 2010
23
0
1
Najprej bi se rad zahvalil Digitelu ker mi je zrihtal tv. Bil pa sem danes v eni od poslovalnic, kjer pa mi je nekaj dvignilo pritisk, tako da sem se komaj zadržal. Ampak saj ženska ni nič kriva, če ima taka navodila. Paket XL sem danes zamenjal za paket MIX XL, pa me zmotilo nasljednje. V paketu XL piše da so brezplačni klici v vsa fiksna omrežja, pri paketu MIX XL pa da je brezplačnih 200 minut v vsa fiksna omrežja. Nikjer pa ne piše, da to velja samo za eno številko (imam namreč dve številki ker z nami živi še mama). Pa to bi še mogoče prebavil ampak ta ugodnost velja samo za osnovno številko. Nikakor pa se ne da urediti da bi to ugodnost koristil na dodatni številki katera je pri mami. Sploh ne razumem da je tako podjetje tako nefleksibilno in niti na misel mi ni prišlo da se lahko pri taki malenkosti tako zakomplicira. Celo gospa v poslovalnici je preverila pri nekom v Ljubljani, ampak je bil odgovor zelo kratek, da to se pa ne da. Pa ne me j.... Zares škoda da zapenjajo za take malenkosti.
 
Nazadnje urejeno:

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.714
67
48
Citat:
Uporabnik DIGITel pravi:
Citat:
Uporabnik Slycer pravi:
Kaj je torej z D3Go aplikacijo na Play trgovini in zakaj se je ne da namestiti na SGS2?

Nebi smelo biti nobenih problemov,razen v primeru neuradnih ROM-ov,drugače je na google play,aplikacija pod nazivom D3 GO.
Laufam uraden ICS rom, je pa niti ne najdem na Google Play.
frown-1.gif
Nito brez presledka. Edini link katerega sem nasel je na d3go telemach strani kjer je link do klienta za Android. Pri tistem pa pise da ni na voljo za mojo napravo.
 

j3rn3j

Zelenc'
12. jun 2012
7
0
1
Citat:
Uporabnik Slycer pravi:
Citat:
Uporabnik DIGITel pravi:
Citat:
Uporabnik Slycer pravi:
Kaj je torej z D3Go aplikacijo na Play trgovini in zakaj se je ne da namestiti na SGS2?

Nebi smelo biti nobenih problemov,razen v primeru neuradnih ROM-ov,drugače je na google play,aplikacija pod nazivom D3 GO.
Laufam uraden ICS rom, je pa niti ne najdem na Google Play.
frown-1.gif
Nito brez presledka. Edini link katerega sem nasel je na d3go telemach strani kjer je link do klienta za Android. Pri tistem pa pise da ni na voljo za mojo napravo.

D3 GO ne deluje na ICS romih. Upam da to v kratkem porihrajo.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik j3rn3j pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Sam sem že poslal mail na zvezo potrošnikov slovenije in sicer za menjavo sprejemnikov kjer moraš za 2 plačat 50€ kar pomeni,da 2x plačaš njegov prihod čeprav pride samo 1x in zraven sem jim poslal tudi cenik za te storitve,ki je objavljen par postov nazaj.
Tako,da če še koga moti ta vezava čeprav obstoječi naročnik ne dobi ničesar naj kar pošlje na ZPS mogoče se bodo pa le zganili in obiskali Telemach in se bo morda kaj spremenilo v korist potrošnikov,ker to kar si pa Telemach privošči zadnje čase je pa že višek vsega.

Če grem iz paketa L na tale novi MIX paket, ali mi morajo menjati sprejemnik in kartico?

Tudi routerja wifi ne rabim, no če dajo poleg kot subvencijo, bo za garažo dober.

Nič ne menjajo, razen če želiš, da ti npr. starega z3375 ciskota zamenjajo z novim 4682DVB, plačaš 25€ za prihod tehnika da ti ga priklopi.

Zakaj bi tehnik hodil, če grem sam tja po nov sprejemnik
smile-1.gif
da vkasira?
 

1107

Pripravnik
13. avg 2008
161
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik zlom4808 pravi:
Najprej bi se rad zahvalil Digitelu ker mi je zrihtal tv. Bil pa sem danes v eni od poslovalnic, kjer pa mi je nekaj dvignilo pritisk, tako da sem se komaj zadržal. Ampak saj ženska ni nič kriva, če ima taka navodila. Paket XL sem danes zamenjal za paket MIX XL, pa me zmotilo nasljednje. V paketu XL piše da so brezplačni klici v vsa fiksna omrežja, pri paketu MIX XL pa da je brezplačnih 200 minut v vsa fiksna omrežja. Nikjer pa ne piše, da to velja samo za eno številko (imam namreč dve številki ker z nami živi še mama). Pa to bi še mogoče prebavil ampak ta ugodnost velja samo za osnovno številko. Nikakor pa se ne da urediti da bi to ugodnost koristil na dodatni številki katera je pri mami. Sploh ne razumem da je tako podjetje tako nefleksibilno in niti na misel mi ni prišlo da se lahko pri taki malenkosti tako zakomplicira. Celo gospa v poslovalnici je preverila pri nekom v Ljubljani, ampak je bil odgovor zelo kratek, da to se pa ne da. Pa ne me j.... Zares škoda da zapenjajo za take malenkosti.

Čaki, če te prav razumem bi rad to ugodnost 200 min imel na drugi številki na prvi pa ne. Če je tako, ti pač zamenjajo katera je osnovna in katera je dodatna številke. Od mame naj bo osnovna in bo imela teh 200, tvoja pa kot dodatna pa ne bo imela te ugodnosti. To pa res ni tak problem. Sam vrjetn se niste pravilno razumel.
 

zlom4808

Zelenc'
5. maj 2010
23
0
1
Ne, so mi rekli, da ugodnost lahko koristim samo na osnovno številki. Se pravi, da jo lahko koristi mama samo, če z mamo zamenjamo številke. To je tehnično zelo lahko izvedljivo, drugače pa je štala, ker bo vse zmešano. Pa še mama je stara 76 let in verjemi, da ji je to že malo težje dopovedat. Te pa čisto razumem. Tudi jaz sem razmišljal kot ti, ampak na Telemachu se pa ne dajo premaknit. Saj pravim, da je klicala v Ljubljano in so zelo na kratko odgovoril, da se to ne da.
 

mocco

Pripravnik
28. sep 2008
120
0
16
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik j3rn3j pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Sam sem že poslal mail na zvezo potrošnikov slovenije in sicer za menjavo sprejemnikov kjer moraš za 2 plačat 50€ kar pomeni,da 2x plačaš njegov prihod čeprav pride samo 1x in zraven sem jim poslal tudi cenik za te storitve,ki je objavljen par postov nazaj.
Tako,da če še koga moti ta vezava čeprav obstoječi naročnik ne dobi ničesar naj kar pošlje na ZPS mogoče se bodo pa le zganili in obiskali Telemach in se bo morda kaj spremenilo v korist potrošnikov,ker to kar si pa Telemach privošči zadnje čase je pa že višek vsega.

Če grem iz paketa L na tale novi MIX paket, ali mi morajo menjati sprejemnik in kartico?

Tudi routerja wifi ne rabim, no če dajo poleg kot subvencijo, bo za garažo dober.

Nič ne menjajo, razen če želiš, da ti npr. starega z3375 ciskota zamenjajo z novim 4682DVB, plačaš 25€ za prihod tehnika da ti ga priklopi.

Zakaj bi tehnik hodil, če grem sam tja po nov sprejemnik
smile-1.gif
da vkasira?

Kot je bilo ze nekajkrat napisano mora tehnik vzpostaviti povratni pas. Brez tega sprejemnik ne deluje. Ni pa to poseg za raznorazne hisne mojstre.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik mocco pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik j3rn3j pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Sam sem že poslal mail na zvezo potrošnikov slovenije in sicer za menjavo sprejemnikov kjer moraš za 2 plačat 50€ kar pomeni,da 2x plačaš njegov prihod čeprav pride samo 1x in zraven sem jim poslal tudi cenik za te storitve,ki je objavljen par postov nazaj.
Tako,da če še koga moti ta vezava čeprav obstoječi naročnik ne dobi ničesar naj kar pošlje na ZPS mogoče se bodo pa le zganili in obiskali Telemach in se bo morda kaj spremenilo v korist potrošnikov,ker to kar si pa Telemach privošči zadnje čase je pa že višek vsega.

Če grem iz paketa L na tale novi MIX paket, ali mi morajo menjati sprejemnik in kartico?

Tudi routerja wifi ne rabim, no če dajo poleg kot subvencijo, bo za garažo dober.

Nič ne menjajo, razen če želiš, da ti npr. starega z3375 ciskota zamenjajo z novim 4682DVB, plačaš 25€ za prihod tehnika da ti ga priklopi.

Zakaj bi tehnik hodil, če grem sam tja po nov sprejemnik
smile-1.gif
da vkasira?

Kot je bilo ze nekajkrat napisano mora tehnik vzpostaviti povratni pas. Brez tega sprejemnik ne deluje. Ni pa to poseg za raznorazne hisne mojstre.

Na že obstoječe razmerje mora priti še enkrat v kočo in vzpostavljati "pas"?
Ko sem pred leti bil primoran vzeti dig. sprejemnik sem ga preprosto priklopil in je delalo. Zdaj ko bi spreminjal paket pa mi mora majster hodit...
 

jendomen

Pripravnik
30. apr 2008
357
11
18
Domžale
Lp
Pa kaj je ta povratni pas vesoljska tehnika, da mora priti tehnik?
evil.gif

Mene pa zanima, če za menjavo sprejemnika za kartico ravno tako mora priti tehnik, ozirama ali to menjavo moram plačati?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Če pa sem kasneje vzel še dodatno kartico za tv pa ni nihče hodil...
Človek je prišel pred mnogimi leti, ko je prinesel net v hišo, da je izmeril signal, to pa je tudi vse.
 

mocco

Pripravnik
28. sep 2008
120
0
16
Citat:
Uporabnik jendomen pravi:
Lp
Pa kaj je ta povratni pas vesoljska tehnika, da mora priti tehnik?
evil.gif

Mene pa zanima, če za menjavo sprejemnika za kartico ravno tako mora priti tehnik, ozirama ali to menjavo moram plačati?

V vecini primerov so potrebne meritve z instrumentom , zaradi vgrajenega modema. Nivoji modema morajo biti v dolocenih okvirih drugace ne deluje. Instalacije so v vecini primerov narejene z data locilnim clenom , ki loci internet in Tv del. Na tako instalacijo sprejemnik ne deluje in jo je potrebno predelati.
Sprejemnik pa lahko zamenjas za modul v poslovalnici.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.626
6.868
113
To je že res, ampak zakaj potem novi naročniki ne plačajo te storitve? Saj se obojni vežemo za 12 ali 24 mesecev, tako stari, tako novi.

Dejansko je pri starih še manj dela, ker je inštalacija pa vse že tako kot mora bit, vzpostavi se samo povratni pas, pri novih pa je treba še vse drugo postoriti, seveda zastonj.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik mocco pravi:
Citat:
Uporabnik jendomen pravi:
Lp
Pa kaj je ta povratni pas vesoljska tehnika, da mora priti tehnik?
evil.gif

Mene pa zanima, če za menjavo sprejemnika za kartico ravno tako mora priti tehnik, ozirama ali to menjavo moram plačati?

V vecini primerov so potrebne meritve z instrumentom , zaradi vgrajenega modema. Nivoji modema morajo biti v dolocenih okvirih drugace ne deluje. Instalacije so v vecini primerov narejene z data locilnim clenom , ki loci internet in Tv del. Na tako instalacijo sprejemnik ne deluje in jo je potrebno predelati.
Sprejemnik pa lahko zamenjas za modul v poslovalnici.

Če prav razumem in tako tudi piše, je to potrebno če že nimaš docsis 3.0 modema?
Sicer je to administracijska zadeva.
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Kjer boš koristil free minute se da uredit brez problema in to zelo hitro
wink-1.gif
. Kar kontaktiraj naša TM majstra tukaj, sem siguren, da bosta hitro uredila...