Telemach!!!

Mobisux

Pripravnik
18. avg 2007
456
0
16
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Stare pakete so podražili?

Sploh jih več ne vidim na ceniku, položnica pa je bila ta mesec enaka.

p.s.
Neki špil je v ozadju, piše "paketi pop nonstop že vključeni v paket".
Očitno se zadeva ni dobro prodajala, kar je bilo pričakovati glede na mizerni program in so jo sedaj kar integrirali. Prejšnji mesec je spet prišla reklama za te programe v obliki dodatne položnice, le da so tokrat dali malo bolj jasno opozorilo.

Zakaj posiljujejo s tem bednim paketom?

Podražitev starih paketov bo 1.7.2012, tako, da boš občutil bolečino šele avgusta (položnica). Zame je bedn Pink paket, pa se ne pritužujem, da mi pošiljajo obvestila o njihovih akcijah. Pričakoval pa bi, da je cena XL MIX paketa 49,90 EUR, ker je sedaj prevelik razkorak pri ceni med L in XL.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Pa saj se ni problem vezat še za dve leti, drugega razen kabla itak nimam.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.626
6.868
113
Ni toliko vprašanje tega, večje vprašanje je, kaj boš storil, ko bodo čez nekaj mesecev spet novi paketi. Ali pa če pridejo kaki ugodni četvorčki še z mobilno telefonijo. Potem pa boš plačal kazen?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Zakaj bi plačal kazen če spremeniš paket z aneksom?
Saj to je nekaj običajnega. Mobilna telefonija pa dvomim da bo zanimiva oziroma cenejša od tega kar imam zdaj
smile-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.626
6.868
113
Zato, ker pač tako je pri telemachu, folk ki je pred časom vzel kak paket z aneksom, sedaj mora plačat penale. Je napisano tu gori nekaj primerov.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Saj gledam zdaj novi cenik in mi bodo paket podražili za 1,50, torej na 58,50 EUR.

To se še da preživeti
smile-1.gif
saj lani so tudi za 1 eur dvignili kar tako.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.626
6.868
113
Ja saj lahko greš na mix paket, pa se pač vežeš samo za 12 mesecev, namesto 24. Leto prej mine, kot dve.

Čeprav..še vedno ne vemo, zakaj telemach računa 80 eur stroškov prekinitve pri vezavi na 12 mesecev, ni to malo pretirano visoka cena za takšno storitev?
 

alessio

Pripravnik
4. okt 2008
99
12
8
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Zato, ker pač tako je pri telemachu, folk ki je pred časom vzel kak paket z aneksom, sedaj mora plačat penale. Je napisano tu gori nekaj primerov.

Če se ti paket na katerega imaš vezavo 24 mesecev podraži, lahko odstopiš od pogodbe brez plačila penalov.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.626
6.868
113
Citat:
Uporabnik alessio pravi:
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Zato, ker pač tako je pri telemachu, folk ki je pred časom vzel kak paket z aneksom, sedaj mora plačat penale. Je napisano tu gori nekaj primerov.

Če se ti paket na katerega imaš vezavo 24 mesecev podraži, lahko odstopiš od pogodbe brez plačila penalov.

Vem, saj se ne gre o tem, gre se o tem, da bodo čez nekaj časa (mesecev?) spet na voljo boljši paketi in boš moral plačati kazen, če boš hotel menjati.
 

alessio

Pripravnik
4. okt 2008
99
12
8
Kaj pa če se odpoveš tistim 60% popusta prve štiri mesece je potem tudi potrebna vezava 24 mesecev?
 

zabar

fotograf
20. mar 2011
975
0
16
Citat:
Uporabnik alessio pravi:
Kaj pa če se odpoveš tistim 60% popusta prve štiri mesece je potem tudi potrebna vezava 24 mesecev?
Potem je vezava 12 mesecev!
Čeprav ne razumem zakaj, saj ti ne dajo nobene dodatne opreme?
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Sam sem že poslal mail na zvezo potrošnikov slovenije in sicer za menjavo sprejemnikov kjer moraš za 2 plačat 50€ kar pomeni,da 2x plačaš njegov prihod čeprav pride samo 1x in zraven sem jim poslal tudi cenik za te storitve,ki je objavljen par postov nazaj.
Tako,da če še koga moti ta vezava čeprav obstoječi naročnik ne dobi ničesar naj kar pošlje na ZPS mogoče se bodo pa le zganili in obiskali Telemach in se bo morda kaj spremenilo v korist potrošnikov,ker to kar si pa Telemach privošči zadnje čase je pa že višek vsega.
 

zabar

fotograf
20. mar 2011
975
0
16
Sem jim poslal vprašanje na njihov mail, upam, da dobim odgovor, sicer pa sem tudi njihov član!
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.626
6.868
113
ZPS ni pravi naslov za kaj takega. Kar direktno na inšpektorat je potrebno zadevo prijaviti, oni namreč morajo vsako prijavo "obdelati".
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.626
6.868
113
Kontakt
Ministrstvo za gospodarski razvoj in tehnologijo
Tržni inšpektorat RS
Parmova 33
1000 Ljubljana
T: 01/ 280-8700
F: 01/ 280-8740
E: gp.tirs(at)gov.si
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
KSZ

DIGITel, lahko prosim malo povprašaš vaše v MTC kaj se dogaja z radio Center? Meni namreč že od začetka, ko ste dodali nove programe ne dela. Najde ga, zvoka pa ni. Hvala
pozdrav.gif
.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Sam sem že poslal mail na zvezo potrošnikov slovenije in sicer za menjavo sprejemnikov kjer moraš za 2 plačat 50€ kar pomeni,da 2x plačaš njegov prihod čeprav pride samo 1x in zraven sem jim poslal tudi cenik za te storitve,ki je objavljen par postov nazaj.
Tako,da če še koga moti ta vezava čeprav obstoječi naročnik ne dobi ničesar naj kar pošlje na ZPS mogoče se bodo pa le zganili in obiskali Telemach in se bo morda kaj spremenilo v korist potrošnikov,ker to kar si pa Telemach privošči zadnje čase je pa že višek vsega.

Če grem iz paketa L na tale novi MIX paket, ali mi morajo menjati sprejemnik in kartico?

Tudi routerja wifi ne rabim, no če dajo poleg kot subvencijo, bo za garažo dober.