Telemach!!!

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Citat:
Uporabnik j3rn3j pravi:
Doma imamo dva z3375 ciskota in enega bi rad zamejal s 4682DVB, ni mi pa jasno kazaj mora tehnik osebno priklopit sprejemnik ? Ni to samo plug&play ??

Tehnik mora osebno priklopit sprejemnik zaradi povratnega pasu sem to že razložil nekaj postov nazaj.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
Na ceniku piše, da je to mesečni znesek oz. mesečna naročnina?
tongue-1.gif
Ja, meni se je tudi čudni zdelo. Na primer:

Mesečna naročnina v EUR
Digitalni video snemalnik Handan CV – 6000 DVR ..... 220,00

Za taki denar dobim Touarega...
wink-1.gif


Tole je iz tega cenika: http://info.telemach.si/pdf/CenikTelemach.pdf
 

Gregor87

Zelenc'
6. jun 2012
2
0
1
Mi lahko kdo od "telemachovcev" pobriše naprave iz D3GO aplikacije? Uporabljal bi ga drug računalnik v isti mreži (brat), pa mi javlja, da je že doseženo max. število registracij.

email za prijavo: gpavlo@gmail.com
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.626
6.868
113
DIDITel, v čem je pa finta tega:

Citat:

Spremembo obstoječega paketa v enega izmed paketov MIX lahko spremenite s podpisom nove naročniške pogodbe s 24-mesečnim obdobjem vezave, pri čemer lahko koristite 60% popust pri naročnini za obdobje štirih mesecev.
Novi paket lahko izberete tudi BREZ ugodnosti (60% popust pri naročnini) z vezavo naročniške pogodbe za 12 mesecev.

A to pomeni, da se sploh ne da preit na nove pakete brez, vsaj 12 mesečne, vezave??
 

tagelind

Pripravnik
2. sep 2007
228
0
16
Verjetno je cena menjave 25EUR posledica tega, kot je omenil DIGITel, vzpostavitev povratnega pasu. Sprejemnik ima namreč vgrajen modem in je potrebno posodobit instalacijo do TVja, podobno kot za VoD. EPG recimo deluje samo, če ima modem aktivno povezavo.

Z odpovedjo naročnine in ponovnim priklopom ne prihraniš nič, saj se oboje obračuna.
 
Nazadnje urejeno:

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Citat:
Uporabnik Gregor87 pravi:
Mi lahko kdo od "telemachovcev" pobriše naprave iz D3GO aplikacije? Uporabljal bi ga drug računalnik v isti mreži (brat), pa mi javlja, da je že doseženo max. število registracij.

email za prijavo: gpavlo@gmail.com

Pobrisano.
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
DIDITel, v čem je pa finta tega:

Citat:

Spremembo obstoječega paketa v enega izmed paketov MIX lahko spremenite s podpisom nove naročniške pogodbe s 24-mesečnim obdobjem vezave, pri čemer lahko koristite 60% popust pri naročnini za obdobje štirih mesecev.
Novi paket lahko izberete tudi BREZ ugodnosti (60% popust pri naročnini) z vezavo naročniške pogodbe za 12 mesecev.

A to pomeni, da se sploh ne da preit na nove pakete brez, vsaj 12 mesečne, vezave??

DA.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.626
6.868
113
Citat:
Uporabnik DIGITel pravi:
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
DIDITel, v čem je pa finta tega:

Citat:

Spremembo obstoječega paketa v enega izmed paketov MIX lahko spremenite s podpisom nove naročniške pogodbe s 24-mesečnim obdobjem vezave, pri čemer lahko koristite 60% popust pri naročnini za obdobje štirih mesecev.
Novi paket lahko izberete tudi BREZ ugodnosti (60% popust pri naročnini) z vezavo naročniške pogodbe za 12 mesecev.

A to pomeni, da se sploh ne da preit na nove pakete brez, vsaj 12 mesečne, vezave??

DA.

To pa prvič slišim, da bi pri nas nekdo ponudil storitev, katero se lahko vzame zgolj ob vezavi, a novi naročniki morajo tudi se vezat za najmanj 12 mesecev?
 

NeMeBasat

Pripravnik
28. maj 2008
248
0
16
Toti Maribor
Citat:
Uporabnik DIGITel pravi:
Citat:
Uporabnik NeMeBasat pravi:
Citat:
Uporabnik DIGITel pravi:
Citat:
Uporabnik NeMeBasat pravi:
DIGITel eno vprašanje mogoče dve (:) ...ali je že možno zamenjati Cisco HD DVR za novega?...kako poteka menjava?...ali grem samo na Telemachov center z staro škatlo in vzamem novo?...ali je potrebno kaj doplačati za zamenjavo?...So že kakšne izkušnje, testi z novimi Ciscoti, ali bomo spet nekaj let poslušali, kako se bo vse uredilo pa se vsaj za te stare ni nikoli, vsaj jaz imam težave z sedanjim in mi je zelo žal, da sem zamenjal Handana DVR...edino napako je imel, da ni podpiral HD programov drugače pa je bil sprejemnik svetlobna leta pred Ciscotom....Hvala!... ((:)

LP B.

Lahko seveda zamenjaš,žal pa ni možno narediti osebne menjave za novega Cisca,ker mora tehnik obvezno zadevo zmontirati in testirati na lokaciji,kar pomeni,da je tudi menjava plačljiva 25eur.
Kar se tiče sprejemnika,zaenkrat ni znanih kakšnih posebnih napak ali težav,zadeva deluje dosti bolje kot "stari" Cisco sprejemnik in je tudi bolj odziven in grafično dodelan.
So pa 2 stvari na katere moram opozoriti,VOD se pravi "videoteka" še ni aktivna in je ni možno uporabljati,prav tako nima vgrajenega trdega diska,bo pa možno uporabljati zunanji disk preko USB-ja,kateri tudi trenutno ni aktiven,bo pa omogočen z naslednjo programsko nadgradnjo.

Hvala za odgovor DIGITel...najem novega Ciscota bo isto stal 5€?...tega sem se spet bal z novo nadgradnjo bo spet nekaj delalo...pa smo spet pri isti stvari kot pri starem Ciscotu...kako pa je z navadnim Ciscotom za sprejem HD programov?...bo tudi ta sprejemnik nov ali bo v bistvu sedaj služil obema namenoma novi Cisco samo, da bo pač enkrat brez diska in drugič z diskom...če se že ve bi prosil kolikšna je cena najema Cisco HD in Cisco HD DVR...Hvala!.... ((:)

LP B.


P.S. Za menjavo Ciscota se že lahko naročim preko klica na brezplačno številko ali interneta?...Hvala! ((:)


Najem novega Cisca kot dodatni sprejemnik stane 2 eur v novih in starih paketih.
Najem Cisco HD DVR na novem MIX paketu,kot 1 osnovni sprejemnik doplačilo 4eur,kot 2 dodatni sprejemnik 6eur.
Na osnovnem Cisco sprejemniku nebo nikoli možno spremljati HD programov,ker je to SD sprejemnik.

Menjavo lahko naročiš zaenkrat samo preko telefona.

Hvala za odgovore DIGITel ((:) ...saj nisem mislil SD sprejemnika...saj sta dva HD sprejemnika navadni HD in HD DVR vsaj v stari verziji Ciscota sta bila...nočem biti nesramen, zakaj bi naj monter prišel vzpostaviti drugi pas saj EPG itak ne dela tako kot bi moral...zakaj potem 25€ za nekaj kar ne dela...VOD pa me itak ne zanima... ((:) ...v slučaju, da monter ne more vzpostaviti povezave oz. drugega pasa, koliko se potem plača in ali sprejemnik potem vseeno ostane pri uporabniku ali si prisiljen obdržati ta stari Cisco sprejemnik?... Hvala! [o:


LP B.
 
Nazadnje urejeno:

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Citat:
Uporabnik scmoky pravi:
Ampak men je rekla da danes na telemachu da če imam mix L paket pa dve conax modula in če vamaem še enga cisco HD snemalnik da morem plačat 7€ na mesec? je to res ker to ej malo dosti.

V tem primeru v MIX L paketu doplačaš 6eur za Cisco HD DVR na mesec.
 

zlom4808

Zelenc'
5. maj 2010
23
0
1
Od včeraj zvečer imam na Cisco DVR zakodirane vse programe, razen slo1, 2 in3 pa mogoče še par drugih. Že včeraj sem klicaril na 080...., danes pa že od 15h naprej poizkušam priklicati koga, pa so vsi operaterji zasedeni. Čeprav mi odzivnik pove da mi bodo klic vrnili v roku 3-5 minut, tega v več kot štirih urah še ni. A mogoče kdo ve za kaj gre ? No pa tud račun so mi narobe poslal pa tud tam je isti šmorn. Hvala za pomoč.
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Citat:
Uporabnik bobo1972 pravi:
Torej če sem prav razumel je zadeva glede menjave paketov taka, da če sem vezan, ker sem kupil Samsung Galaxy Tab , ne morem naročiti oz. preiti na višji paket dokler ne plačam pogodbene kazni!!!!! ?????

Kaj pa po 15. juliju ko ni več akcije? Tudi moram plačati pogodbeno kazen?

Kaj pa če zdaj naročim paket brez ugodnosti? Je to sploh možno?

Ah preveč vprašanj?

V tvojem primeru,ko se je šlo za akcijo "nakup opreme na obroke",žal prehod na MIX paket ni možen/smiselen,ker je potrebno poravnati pogodbeno kazen in poplačati vse obroke za opremo šele takrat je možen prehod.
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Citat:
Uporabnik NeMeBasat pravi:
Citat:
Uporabnik DIGITel pravi:
Citat:
Uporabnik NeMeBasat pravi:
Citat:
Uporabnik DIGITel pravi:
Citat:
Uporabnik NeMeBasat pravi:
DIGITel eno vprašanje mogoče dve (:) ...ali je že možno zamenjati Cisco HD DVR za novega?...kako poteka menjava?...ali grem samo na Telemachov center z staro škatlo in vzamem novo?...ali je potrebno kaj doplačati za zamenjavo?...So že kakšne izkušnje, testi z novimi Ciscoti, ali bomo spet nekaj let poslušali, kako se bo vse uredilo pa se vsaj za te stare ni nikoli, vsaj jaz imam težave z sedanjim in mi je zelo žal, da sem zamenjal Handana DVR...edino napako je imel, da ni podpiral HD programov drugače pa je bil sprejemnik svetlobna leta pred Ciscotom....Hvala!... ((:)

LP B.

Lahko seveda zamenjaš,žal pa ni možno narediti osebne menjave za novega Cisca,ker mora tehnik obvezno zadevo zmontirati in testirati na lokaciji,kar pomeni,da je tudi menjava plačljiva 25eur.
Kar se tiče sprejemnika,zaenkrat ni znanih kakšnih posebnih napak ali težav,zadeva deluje dosti bolje kot "stari" Cisco sprejemnik in je tudi bolj odziven in grafično dodelan.
So pa 2 stvari na katere moram opozoriti,VOD se pravi "videoteka" še ni aktivna in je ni možno uporabljati,prav tako nima vgrajenega trdega diska,bo pa možno uporabljati zunanji disk preko USB-ja,kateri tudi trenutno ni aktiven,bo pa omogočen z naslednjo programsko nadgradnjo.

Hvala za odgovor DIGITel...najem novega Ciscota bo isto stal 5€?...tega sem se spet bal z novo nadgradnjo bo spet nekaj delalo...pa smo spet pri isti stvari kot pri starem Ciscotu...kako pa je z navadnim Ciscotom za sprejem HD programov?...bo tudi ta sprejemnik nov ali bo v bistvu sedaj služil obema namenoma novi Cisco samo, da bo pač enkrat brez diska in drugič z diskom...če se že ve bi prosil kolikšna je cena najema Cisco HD in Cisco HD DVR...Hvala!.... ((:)

LP B.


P.S. Za menjavo Ciscota se že lahko naročim preko klica na brezplačno številko ali interneta?...Hvala! ((:)


Najem novega Cisca kot dodatni sprejemnik stane 2 eur v novih in starih paketih.
Najem Cisco HD DVR na novem MIX paketu,kot 1 osnovni sprejemnik doplačilo 4eur,kot 2 dodatni sprejemnik 6eur.
Na osnovnem Cisco sprejemniku nebo nikoli možno spremljati HD programov,ker je to SD sprejemnik.

Menjavo lahko naročiš zaenkrat samo preko telefona.

Hvala za odgovore DIGITel ((:) ...saj nisem mislil SD sprejemnika...saj sta dva HD sprejemnika navadni HD in HD DVR vsaj v stari verziji Ciscota sta bila...nočem biti nesramen, zakaj bi naj monter prišel vzpostaviti drugi pas saj EPG itak ne dela tako kot bi moral...zakaj potem 25€ za nekaj kar ne dela...VOD pa me itak ne zanima... ((:) ...v slučaju, da monter ne more vzpostaviti povezave oz. drugega pasa, koliko se potem plača in ali sprejemnik potem vseeno ostane pri uporabniku ali si prisiljen obdržati ta stari Cisco sprejemnik?... Hvala! [o:


LP B.

Obisk tehnika na domu je obvezen,kot sem že omenil zaradi povratnega pasu,žal ni opcije,da se obisk nebi zaračunal,kot tudi ni opcije,da bi se sprejemnik priklopil brez povratnega pasu,ker je potreben za EPG in VOD tudi,če tega ne potrebuješ in ne uporabljaš ni opcije,da bi sprejemnik prevzel sam ali,da bi ti ga tehnik dal brez,da bi vzpostavil povratni pas,ker bi bila to potem nepopolna stortev,kar ne pride v poštev se pravi,če tehniku ne uspe vzpostaviti povratni pas,zaradi tehničnih omejitev/razlogov nemoreš sprejemnika obdržati niti ti ne bomo zaračunalni 25eur za zamenjavo.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.626
6.868
113
DIGITel,

če obstoječi naročnik menja paket in gre na MIX M, in se zaveže za 12 mesecev, so potem kakšni stroški, če gre, pred iztekom teh 12 mesecev, na MIX S ?