Telemach!!!

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Če nimaš conax modula in če imaš naprimer handan ali stari cisco sprejemnik in bi rad zamenjal za tega najnovejšega te pride menjava za 1 25€,če imaš dva pri hiši te pride 50€ in če imaš 3 pri hiši te pride 75€ o tem se piše zgoraj.
Za 1x opravljeno delo mu plačaš če imaš tri sprejemnike 75€ za to kot da je prišel 3x in tri krat delo in temu se reče okrog prenašanje naročnikov. In ta stvar je za poslat na ZPS isto kot vsiljevanje položnic za paket pop non stop.
 

darkness

Zelenc'
25. sep 2008
12
0
1
Citat:
Uporabnik DJ_Beat pravi:
To je meni popolnoma jasno kako se "menja" paket. Ni mi pa jasno pisanje zgoraj o nekih 25ih evrih?

Televizorji ki nimajo CI reže, potrebujejo zunanji DVB-C sprejemnik.
Če si že naročnik kakšnega paketa ali samo DTV in želiš naročiti MIX paket ter zamenjati dosedanji Telemachov sprejemnik (Handan, Cisco) za nov Cisco HD, je potrebno za menjavo plačati 25 EUR.
Če pa si nov Telemachov naročnik, dobiš sprejemnik Cisco HD gratis pri MIX paketu.
 

scmoky

Pripravnik
11. dec 2007
186
10
18
Štajerska metropola
Ampak men je rekla da danes na telemachu da če imam mix L paket pa dve conax modula in če vamaem še enga cisco HD snemalnik da morem plačat 7€ na mesec? je to res ker to ej malo dosti.
 

DJ_Beat

Dacar
23. jul 2007
4.204
2
38
Kranj
rener.info
Hvala.. sedaj mi je pa vse jasno
smile-1.gif
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Po drugem izklopu ruterja in enem resetu PC spet dela .

(vmes klical na 080 22 88, pri njih baje vse OK. Ali je res, ali pa gre za "slučajnost"...)
 

Desty

Pripravnik
2. jul 2009
613
0
16
desty.biz
Kako sta lahko SLO1 HD in SLO2 HD na frekvencah 322 in 330, če pa imam jaz SLO 2 HD kot prikazuje spodnja slika. SLO 1 HD sem pa ponesreči zbrisal in ga ne najdem zdaj...

zajeta-slika.jpg
 
Nazadnje urejeno:

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.714
67
48
Sem prelistal zadnjih 12 strani pa ni odgovora. Imam dve vprašanja, drugo je bistveno. Za odgovore najlepša hvala!

1. Zakaj D3Go aplikacije ne morem prenesti na Samsung Galaxy S2 telefon?
2. Mi lahko prosim nekdo malo razloži te sprejemnike? Na enem naslovu sta trenutno dva TVja, en moderen ki ima CI slot in uporablja Telemachovo CI kartico in moj starejši na Cisco sprejemniku povezan preko SCARTa. Ne vem točno zdajle kako je na drufem TVju (drug del hiše) ampak moj je tako ogabno počasen pri preklapljanju programov da bi lahko Telemachu računal za izgubljen čas. Preklopiš in dokler ne izgine tist inforamtiven meni ne moreš početi ničesar. Res, odurno.

Zanima me, če se da hitrost preklapljanja kako izboljšati? Torej sklepam da morem gledati v smeri novega sprejemnika? V mesecu ali dveh bom kupil novo plazmo ki bo imela CI slot. Je razlika med karticami in škatlastimi sprejemniki v smislu hitrosti preklaplanja? Opažam namreč, da so kartice precej cenejše. Dodatki kot so snemalnik in podobno me ne zanimajo, samo hitrost preklapljanja bi rad izboljšal.


Najlepša hvala za pomoč!
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.714
67
48
Hvala! Gledam berem in najbolj priporočajo CI TechniSat TechniCrypt CX - Conax ? Od TechniSata. Težko se je znajti med tako kopico informacij, nekatere so tudi precej stare.

Zdaj me zanima če je ta conax kartica tista s katero dela Telemach najhitreje in če obstaja hitrostna razlika med karticami in škatlami ali gre pri škatlah samo za dodatne bombončke? Kartica mi je sicer zelo všeč, ker zmanjša količino kablov.


Hvala za odgovore.
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Kartica nima veze. Ima pa jo modul, od katerega je odvisno, kako hitro prebere in dekriptira kodirni ključ operaterja. Kot je rekel DognerDJ, so ti moduli trenutno eni najboljših na trgu.
 

seba11

Zelenc'
12. nov 2011
21
0
1
Maribor
Jaz imam TechniSat TechniCrypt CX - Conax in na SAMSUNG LED monitor T22A300 LED TV rabi 3 sekunde da preklopi med kanali. Probal sem drugim TechniSat TechniCrypt modulom pa je isto. Tak da sem malo razočaran . Še cisco in tehnisat digit sprejemnik hitreje preklapljata.
 

bobo1972

Zelenc'
7. jun 2012
2
0
1
Torej če sem prav razumel je zadeva glede menjave paketov taka, da če sem vezan, ker sem kupil Samsung Galaxy Tab , ne morem naročiti oz. preiti na višji paket dokler ne plačam pogodbene kazni!!!!! ?????

Kaj pa po 15. juliju ko ni več akcije? Tudi moram plačati pogodbeno kazen?

Kaj pa če zdaj naročim paket brez ugodnosti? Je to sploh možno?

Ah preveč vprašanj?
 

BluTuTh

Pripravnik
18. sep 2009
140
0
16
Vprašanje...
1. Ali je menjava navadnega Cisco sprejemnika za Conax modul brezplačna?
2. Imam Panasonic plazmo ST50 serija, včasih mi med menjavo programov izpiše kodiran kanal čez 5-15s program začne normalno delovat. Nekajkrat se mi je to zgodilo tudi men gledanjem kanala, da je mar na enkrat se izpisalo kodiran kanal in sem moral prestavit na drug kanal in potem nazaj na prvotni kanal da je ponovno delovalo. Ali je problem v conax modulu? Imam TechniSat CX modul, na nalepki ni feferončka.
 

geo

Zelenc'
16. okt 2010
23
0
1
Nekaj je bilo že govora o tistih novih cisco HD sprejemnikih, novi naročniki ga dobijo brezplačno stari pa proti plačilu (tu na forumu se je omenjalo 25 eur - "zaradi prihoda tehnika").

Sedaj pa sem malo brskal po ceniku in našel sledeče postavke:
(Ceniki storitev veljavni od 16.1.2012.)
- Dostava, nastavitev in priklop kabelskega digitalnega sprejemnika 18,00eur
- Delo tehnika (vključen prihod) 26,00eur
- Zamenjava sprejemnika (storitev opravljena na recepciji podjetja) 5,00eur
- Zamenjava sprejemnika (storitev opravljena v strankinem domu s strani tehnika podjetja) 18,00eur

Čemu potem služi postavka - Zamenjava sprejemnika (storitev opravljena na recepciji podjetja) 5,00eur
Zakaj bi potem moral priti tehnik, če se pa očitno da oglasit v poslovalnici in zamenjam osebno?


edit: Cenik paketov MIX
-Menjava obstoječega sprejemnika za nov digitalni sprejemnik 25,00eur

Zakaj sta ceni menjav sprejemnika različni?

Veljajo te menjave samo "sd" sprejemnik za "sd" sprejemnik in "hd" za "hd", ali je možno tudi "sd" za "hd" ? Je kakšen poseben pogoj kdaj lahko menjamo sprejemnik in katerega lahko vzamemo? Bolj konkretno me zanima menjava "osnovnega"(sd) sprejemnika, ki smo ga dobili ob naročilu prejšnjih paketov trojčkov za tega novega Cisco z HD. Je po menjavi (osnovnega za HD) potrebno tudi vsak mesec še dodatno plačevati 2eur? To me zanima, ker pri MIx-ih sicer piše, da nam eden pripada brezplačno, velja to le za osnovnega sd ali tudi novega hd?

hvala , lp
 
Nazadnje urejeno: