Telemach!!!

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Citat:
Uporabnik DIGITel pravi:
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
DIDITel, v čem je pa finta tega:

Citat:

Spremembo obstoječega paketa v enega izmed paketov MIX lahko spremenite s podpisom nove naročniške pogodbe s 24-mesečnim obdobjem vezave, pri čemer lahko koristite 60% popust pri naročnini za obdobje štirih mesecev.
Novi paket lahko izberete tudi BREZ ugodnosti (60% popust pri naročnini) z vezavo naročniške pogodbe za 12 mesecev.

A to pomeni, da se sploh ne da preit na nove pakete brez, vsaj 12 mesečne, vezave??

DA.

To pa prvič slišim, da bi pri nas nekdo ponudil storitev, katero se lahko vzame zgolj ob vezavi, a novi naročniki morajo tudi se vezat za najmanj 12 mesecev?

Novi naročniki na MIX paket,se vežejo za isto časovno obdobje,24 mesecev v primeru akcije -60% ali pa 12 mesecev brez popusta.
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Citat:
Uporabnik Slycer pravi:
Kaj je torej z D3Go aplikacijo na Play trgovini in zakaj se je ne da namestiti na SGS2?

Nebi smelo biti nobenih problemov,razen v primeru neuradnih ROM-ov,drugače je na google play,aplikacija pod nazivom D3 GO.
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
S čim upravičujete vezavo na 12 mesece za obstoječega uporabnika, če ta ne vzame nobene dodatne opreme? Se pravi uporablja naprej to, kar je že do sedaj, za kar je že potekla vezava.
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Citat:
Uporabnik zlom4808 pravi:
Od včeraj zvečer imam na Cisco DVR zakodirane vse programe, razen slo1, 2 in3 pa mogoče še par drugih. Že včeraj sem klicaril na 080...., danes pa že od 15h naprej poizkušam priklicati koga, pa so vsi operaterji zasedeni. Čeprav mi odzivnik pove da mi bodo klic vrnili v roku 3-5 minut, tega v več kot štirih urah še ni. A mogoče kdo ve za kaj gre ? No pa tud račun so mi narobe poslal pa tud tam je isti šmorn. Hvala za pomoč.

Žal je zelo velika gužva na liniji,zaradi novih paketov tako,da je treba biti vztrajen
smirk-1.gif
.
Operaterji kličejo nazaj,ko se gužva sprosti tako,da je možno,da v tem primeru tudi ne dobiš povratnega klica,če ti še ni uspelo urediti zadeve mi pošlji podatke na ZS pa ti preverim jutri,ko bom v službi.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.626
6.868
113
Citat:
Uporabnik doto pravi:
S čim upravičujete vezavo na 12 mesece za obstoječega uporabnika, če ta ne vzame nobene dodatne opreme? Se pravi uporablja naprej to, kar je že do sedaj, za kar je že potekla vezava.

Boljše vprašanje je, kakšna je kazen, če se predčasno prekine, na podlagi kakšne "subvencije" bi se obračunala kazen, če naročnik ni dobil nič nove opremen, nobenega popusta?
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
DIGITel,

če obstoječi naročnik menja paket in gre na MIX M, in se zaveže za 12 mesecev, so potem kakšni stroški, če gre, pred iztekom teh 12 mesecev, na MIX S ?

Ni nobenih stroškov za menjave med MIX paketi,ko ga že naročiš razen,če koristiš akcijo -60% .
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.626
6.868
113
Citat:
Uporabnik DIGITel pravi:
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
DIGITel,

če obstoječi naročnik menja paket in gre na MIX M, in se zaveže za 12 mesecev, so potem kakšni stroški, če gre, pred iztekom teh 12 mesecev, na MIX S ?

Ni nobenih stroškov za menjave med MIX paketi,ko ga že naročiš razen,če koristiš akcijo -60% .

Kaj pa, če se koristi akcijo -60% pa se hoče menjati iz M na S ?
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Citat:
Uporabnik doto pravi:
S čim upravičujete vezavo na 12 mesece za obstoječega uporabnika, če ta ne vzame nobene dodatne opreme? Se pravi uporablja naprej to, kar je že do sedaj, za kar je že potekla vezava.

Boljše vprašanje je, kakšna je kazen, če se predčasno prekine, na podlagi kakšne "subvencije" bi se obračunala kazen, če naročnik ni dobil nič nove opremen, nobenega popusta?

Za to vprašanje sem pa napačna oseba,bi moral malo povprašati,mogoče bo še bolje,če pošlješ to vprašanje na info mail za konkreten odgovor
zmaga.gif
.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.626
6.868
113
Samo res, zakaj bi se sploh moral vezati na 12 mesecev, saj se pa ne dobi nobena ugodnost pa nič?

Mogoče zato, ker se dobi WiFi ruter?
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Ruterjev ne rabim. Mam že tri. Ne resno gledam, če majo na uradu za varstvo potrošnikov kak online obrazec za prijavo.
 

geo

Zelenc'
16. okt 2010
23
0
1
Citat:
Uporabnik DIGITel pravi:
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Citat:
Uporabnik doto pravi:
S čim upravičujete vezavo na 12 mesece za obstoječega uporabnika, če ta ne vzame nobene dodatne opreme? Se pravi uporablja naprej to, kar je že do sedaj, za kar je že potekla vezava.

Boljše vprašanje je, kakšna je kazen, če se predčasno prekine, na podlagi kakšne "subvencije" bi se obračunala kazen, če naročnik ni dobil nič nove opremen, nobenega popusta?

Za to vprašanje sem pa napačna oseba,bi moral malo povprašati,mogoče bo še bolje,če pošlješ to vprašanje na info mail za konkreten odgovor
zmaga.gif
.

podobno vprasanje sem tudi sam poslal na njihovo narocnisko sluzbo, odgovor je:

V primeru, da naročnik znotraj 24 mesečnega obdobja vezave naročniškega razmerja prekine naročniško razmerje za izbrani paket, se zavezuje plačati strošek predčasne prekinitve pogodbe skladno z določbami naročniške pogodbe (80 eur) in poravnati prvotno ugodnost, ki jo je bil deležen ob sklenitvi naročniškega razmerja znotraj akcije >PAKETI MIX -60%<.

Torej kot si sam iz tega predstavljam je v tem primeru 80(prekinitev pogodbe) + 4* mixpaket* 0.6(razlika od zacetne akcije)

Če se pa le vežeš za 12 mesecev pa 80eur

A pozor, to velja zame, ker nimam nobenih ostalih obvezhosti/vezav.

ps: glede "upravičenosti" za dodatno vezavo bos pa vrjetno dobil odgovor v stilu "zaradi stalnega posodabljanje omrezja in zagotavljanja visje kakovosti storitev", glede tega zagotovo ne bos iz njihovih ust dobil bolj konstruktivnega odgovora. Da se to nebi nadaljevalo jih mora kdo od drzavnih sluzb malo po prstih.
 
Nazadnje urejeno:

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Kakšne so pa te ugodnosti? Povečanje hitrosti? D3go in pop non stop bodo itak skenslali naslednje leto, ko bodo dali ven nove pakete z novimi hitrostmi.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.626
6.868
113
Teh 80 eur je pa res prevelika vrednost, za storitev "prekinitev pogodbe". Popolnoma nerealna.

Tole lahko tudi omeniš inšpektorju, doto
wink-1.gif
 

Novak

Zelenc'
5. sep 2011
22
0
1
Isto se jz sprašujem zakaj sploh dražijo in delajo zmedo ker zvesti uporabniki nimajo nobene ugodnosti. Men se vse bolj zdi da bodo z menjavo paketov in podražitvami izgubil še tistih nekaj zvestih uporabnikov pol bo pa konc veselja. Tko, da večina folka je pogodbeno vezana kar posledično pomeni da bojo za isti paket plačevali več na nove mix pakete pa lahko kar pozabimo edino če hočmo še ene 200€ stran vržt. Praktično je telemach podražitve izpeljal na zelo eleganten način. Kao so nam neki dal pa ubistvu nam nč niso dal. Edino za Lastovko so korektno nardil podražil so pa nič spremenil.
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Stare pakete so podražili?

Sploh jih več ne vidim na ceniku, položnica pa je bila ta mesec enaka.

p.s.
Neki špil je v ozadju, piše "paketi pop nonstop že vključeni v paket".
Očitno se zadeva ni dobro prodajala, kar je bilo pričakovati glede na mizerni program in so jo sedaj kar integrirali. Prejšnji mesec je spet prišla reklama za te programe v obliki dodatne položnice, le da so tokrat dali malo bolj jasno opozorilo.

Zakaj posiljujejo s tem bednim paketom?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.626
6.868
113
Jaz sicer nimam nič proti pop nonstop paketu, se mi zdi kar kvaliteten in uporaben, tako da če je že zraven v trojčku, me ne moti. Skoraj rajši imam pop nonstop, kot pa hbo recimo.

Me pa zmotila ena druga zadeva. Zraven računa je prišla še reklama za mix pakete in na njej veliko piše: Vaš trenutni paket se bo podražil za 1.5 EUR, zato premislite in se odločite za nove MIX pakete. Pa tudi nobene * ni zraven, kjer bi pisalo kateri paketi točno se bodo podražili.

Ampak naš trenutni paket se ne bo podražil za 1.5 eur, ker imamo paket L+.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Jaz imam sedaj tudi paket L trojček za menda 57 EUR, brzina 13/1,5

Izgleda pa, da je paket mix cenejši zvišjo brzino.

Mix L = 45 eur. Al je to cena s popustom -60%? (ker to je pol pljačka
smile-1.gif


Tako da je verjetno smiselno iti zamenjat zadevo da se prihrani par evričev ali?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.626
6.868
113
Ne, to je normalna cena, torej še 60%, če se vežeš za 2 leti.

Vsekakor je smiselno, jaz bom edino počakal, da vidimo kaj bo jutri, ko bi naj Telemach tudi začel s GSM telefonijo. Mogoče se obeta kakšen ugoden četvorček.