Telemach!!!

I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Evo ti zopet nepošteno poslovanj Telemach-a.
Sem naročil POP-NONSTOP zaradi žensk pri naši hiši.
Kljub temu da je bilo do 20 novembra mogoč brezplečen ogled tega paketa,meni pošljejo račun za celi mesec in ne samo sorazmernega deleža za tistih 10 dni.
Še en niz svinjarije iz njihove strani.
Grem sedaj napisat pritožbo na Telemach.

Torej le imamo enega na forumu, ki je naročil ta paket
evil.gif


Si siguren da ni položnica za naprej? Zdaj sem videl reklamo, da so angažirali celo biotrendovko Osenar, da privablja nove naročnike.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik darjan pravi:
To je potem bilo zgleda samo pri vas, pri nas od 1.11.2011 naprej več ni bilo možno brezplačno spremljati popnonstop.

Pri meni enako, Mb-center, popolna zatemnitev po 01.11.2011.

Tu pa tam še vidim na EPGju program, ker so ti programi še vedno na začetku sheme in stvar je obupna, včeraj so vrteli Matrico če se ne motim.
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.204
26
48
Se je še komu spremenil EPG? Kar naenkrat so opisi oddaj in filmov na EPG-ju v istem jeziku, kot je kanal na katerem je EPG. Na primer, SLO 1 j v slovenščini, HRT v hrvaščini, RTL v nemščini... Poleg tega imam še programa Eurosport in E v nemščini, pa se nisem nič igral po nastavitvah.
Druga stvar, ki me muči je ta, na nikakor ne moreš priti v stik z Telemachom. Na 080 2288 ne prideš do svetovalca, na odgovor, da me pokličejo nazaj čakam že tri dni(so pa res zasedeni), na maile ne odgovarjajo, še GSmobil se ne javi več.
Mislim, da bom počasi spokal vso njihovo kramo v avto jo pripeljal v Ljubljano, ter zamenjal operaterja.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
pri meni traja sprememba programa cca 10 s od pritiska na gumb do slike,..reset sprejemnika ne dela.
epg kaže podatek od jutra
na 0802288 so nedosegljivi, na maile ne odgovarjajo,.. ostane še facebook in obisk pri njih,.. imam občutek da tudi veze ne bodo v pomoč
uf-1.gif

b
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.204
26
48
Borovnica ne boš verjel, da so mi odgovorili na 080xxxxxxx, pa bi bilo boljše, če mi ne bi. Mi je gospodična zatrdila, da sem sam spreminjal nastavitve na televizorju , pa ne samo na enem ampak na dveh, saj je na obeh ista napaka. Čudno, da se tega ne spomnim. Še en predlog imam zate, če še nisi uspel priklicati njihove številke. Mi je gospodična predlagala, da če nikogar ne dobim na telefon, če mi nihče ne odgovori na mail, potem naj napišem pismo in naj jim ga pošljem. Pozabil pa sem jo vprašati, če lahko tekst napišem na računalnik, ali mora biti pismo napisano na roko.
uf-1.gif
 

mocco

Pripravnik
28. sep 2008
120
0
16
Pred kratkim smo spremenili dobavitelja programskega TV sporeda, ki ga je možno spremljati preko sprejemnikom digitalne televizije (EPG).

Glavne spremembe:
- Sedaj je na voljo spored za skoraj vse programe.
Razen določenih izjem (npr: info-kanal, Video scena promo, slovenski program, ki nima sporeda, itd.. )
- Vsi te programi imajo sedaj polne opise, prej jih je imelo le cca 60 programov.
- Spored je v slovenskem jeziku, če je program slovenski ali če je program slovensko podnaslovljen!
- Spored je v matičnem jeziku programskega dobavitelja, če program ni slovensko podnaslovljen!
Primer (HTV – Spored v hrvaščini, RAI UNO – spored v italijanščini, RTL2 – spored v nemščini, itd ..)
 

Mobisux

Pripravnik
18. avg 2007
456
0
16
Vprašanje za Telemach zaposlene. Kako to, da ima Telemach BIH in SBB hitrejši DLL v enakih paketih kot mi v SLO?