Telemach!!!

Jurij

Pripravnik
22. sep 2007
821
0
16
Pred kratkim sem preklopil na digitalno TV in kupil nov TV (Philips 6606), ko preklopim na kanale kot so NGC, Viasat History, Travel itd. imam vedno srbske podnapise, vsakič moram preklopiti na slovenske. Zdi se mi, da so bili prvi dan slovenski, nisem pa prepričan. TV je seveda nastavljena na slovenščino. Kaj moram naredit, je napaka pri meni ali moram sporočit Telemachu, da mi preklopijo podnapise v pravilni jezik?
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.731
789
113
toti Maribor
Ta Telemach, pa ga zna posrati. Pri zamenjavi EPG ponudnika je šel iz sranja, na še večje sranje. Če jaz zamenjam nekega ponudnika, potem gledam, da grem na boljše ne pa na slabše. Kera logika vam je to. V Sloveniji govorimo slovensko in me en qurc briga zakaj ni v slovenščini. To je isto kot, da bi v časopisnih programih pisalo v angleščini ali nemščini, ali pa v nemčiji naš program opisan v slovenskem jeziku.
stupid-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
ja se strinjam s tem novim EPG-jem. To je zdaj res kr nekaj
bonk.gif

Zraven tujega jezika, so še dooooosti slabši opisi kot so bili prej
uf-1.gif
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.204
26
48
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
ja se strinjam s tem novim EPG-jem. To je zdaj res kr nekaj
bonk.gif

Zraven tujega jezika, so še dooooosti slabši opisi kot so bili prej
uf-1.gif
, ki so ponekod napisani dvakrat ali trikrat, pa še letnico filma ali oddaje so skenslali!
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik zakon pravi:
Ta Telemach, pa ga zna posrati. Pri zamenjavi EPG ponudnika je šel iz sranja, na še večje sranje. Če jaz zamenjam nekega ponudnika, potem gledam, da grem na boljše ne pa na slabše. Kera logika vam je to. V Sloveniji govorimo slovensko in me en qurc briga zakaj ni v slovenščini. To je isto kot, da bi v časopisnih programih pisalo v angleščini ali nemščini, ali pa v nemčiji naš program opisan v slovenskem jeziku.
stupid-1.gif

A tako je s tem, ker že par dni čudno gledam, zakaj ni "nobenih" info na EPGju.

Zdaj EPGja praktično ni. Katastrofa, nobenih informacij, pa kaj to delajo. Monopolist je očitno začel hudo zlorabljati svoj prevladujoči položaj na kablu.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Nekaj jih muči, zjutraj ni delal http://posta.telemach.net , zdaj pa dela.

Po moje imajo vsega preveč in ne folgajo.

Bo kdo rekel, da naj kličem in gnjavim... Ni potrebe, saj sami vidijo, da ne deluje in odpravijo, se pač počaka ni druge.

Ampak kaj je s tem EPGjem, nikoli ni delal v redu. V čem je fora, da sprejemnik ne "sprejme" tistih par kilobajtov tekstovnih podatkov?

Razumem, da se na začetku lovijo, amapk to pa že več kot leto dni ne deluje kot bi moralo oziroma nikoli ni.
 

NeMeBasat

Pripravnik
28. maj 2008
248
0
16
Toti Maribor
Čuden je ta EPG na CISCO-tu ne dela na Technisat-ovem pa pogojno dela......tudi ni bilo obljubljene posodobitve CISCO-tov (še vedno moram ob vsakem ponovnem vklopu nastavljati resolucijo, HDMI izhod itd) in pa novih sprejemnikov......čudi me to, da niso podaljšali licence za programe, ki jih do nadaljnega ne bo (SAT, PRO, Kabel)....verjetno pa nihče ni pozabil podaljšat pogodb za programe iz bivše ''Juge''..... tak kot poje Domicelj, saj po novem, saj po novem letu boljše bo.... ((:)
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik stein pravi:
Koliko od vas je reklamiralo račun?
Koliko je šlo k drugemu ponudniku?

Se je "samo" uredilo, razen epgja.

Je v MB še kdo drug, da lahko imam trojček na kabelski? Amis nima konkurenčne ponudbe na kablu.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.195
3.822
113
Morda kdo ve kako preprečiti da bi se programi "razštelali"? Imam panasonic G20 plazmo in Conax modul. Programi na TV-ju se pri avtomatskem iskanju postavijo na številke od 1000 naprej, radijske postaje na na številke od 3000 naprej. No, potem si pa jaz lepo kanale posortiram od 1 naprej, vsake par dni pa mi kak program izgine oziroma ga spet samodejno postavi na zadnje mesto (to so številke tam okoli 1150.

Ker se to ponavlja praktično iz dneva v dan je parkrat že skoraj letel daljinec v tv (škoda, saj so marsikaj drugega uredili, recimo nazaj je fox life, epg je zdaj povsod in tudi slika je res lepa).

Morda kdo ve za rešitev oziroma kakšno nastavitev? NA tv-ju sem že dal vse avtomatske update in obvestilo o novem kanalu na off, pa ni nič pomagalo.
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Citat:
Uporabnik doto pravi:
Zgoraj je link napačen. Tale je pravi.
Tole je pa višek nad viškom
jezen.gif

mater jim vidim nesposobno. Vsak dan nas presenetijo s kakšno cvetko.
Uffffffffff kako so me razpi****
jezen.gif
Tole ni Telemachovo maslo, vsi ponudniki TV v Sloveniji so morali te programe ukiniti.

Tole je s SiOLovega FB:
Citat:
Danes smo bili iz programskih shem SiOL TV in kabelske televizije prisiljeni izključiti TV-programe Kabel 1, PRO 7 in SAT 1, saj kljub dolgotrajnim pogajanjem med operaterji in izdajateljem programov v enoletnem obdobju od dneva prenehanja veljavnosti predhodnih pogodb niso bile sklenjene nove licenčne pogodbe za kabelsko retransmisijo televizijskih programov VG Media. Programe so umaknili tudi ostali slovenski operaterji, člani Združenja kabelskih operaterjev Slovenije in operaterji IP televizije.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

To je nekaj s tvjem "narobe".

Jaz na mojem tvju dtv programov ne morem spreminjati, imam takšno shemo kot jo naredi temelach, lahko le določene zakrijem, ne morem pa vrstnega reda spremeniti.
 

stole

Pripravnik
28. mar 2008
166
14
18
kaj gledaš sam Bosanske kanale-.Kaj te kaj motijo nemški kanali,aja nič ne razumeš,ja to je pa problem,zaradi mene pa če ukinejo vse bosanske programe,jih ne potrebujem,jih imam dost pod oknom,ampak me ne motijo,kot tebe nemški.
jezen.gif