Telemach!!!

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.195
3.822
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
To je nekaj s tvjem "narobe".

Jaz na mojem tvju dtv programov ne morem spreminjati, imam takšno shemo kot jo naredi temelach, lahko le določene zakrijem, ne morem pa vrstnega reda spremeniti.

Kateri tv pa imaš? Ponavadi se kanale da naštimati (no, sej če ti praviš da se jih ne da ti verjamem, ker vem da so dokaj domač v teh zadevah.

Pri mojem tv mi sicer deluje kot da je programi za trenutek izginejo, ko pa jih tv ponovno najde, jih pa da spet na konec seznama. Ima morda še kdo s panasonicom iste težave (ta tv je sicer dokaj pogost, saj gre za predlanski best-buy)
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Na G30 imam opcijo, da si naredim svoje "priljubljene" sezname kanalov. Tako imam narejen svojo custom listo, v kateri imam samo tiste kanale, ki jih vsaj občasno gledam. Originalni seznam tako ni spremenjen in se po posodobitvah ne spremeni. S tem tudi priljubljeni ostanejo nespremenjeni. Pa še vrstni red je od 1 naprej.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

En LG LCD 42", leto dni star, sem že spraševal tu po forumu in DTV programom ne gre premikati...

Je pa res, da pa mi jih nikoli ne zmrda tako kot pri tebi, ampak lepo ostanejo v shemi.

Tudi mene je to čudilo, ker na drugem tvju pa jih lahko "vozim" okoli kakor želim.

Sem slišal za to panasonicovo plazmo, sigurno jo ima kdo na forumu pa bo vedel povedati.

Tako da probleme imamo lastniki tvjev.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.195
3.822
113
Aha, LG. Od tasta ima iste sindrome (da se ne da nič kaj dosti nastavljat). Ampak pri teh penzotih itak ni problema, za tiste tri programe si že zapomnijo.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.195
3.822
113
Citat:
Uporabnik doto pravi:
Na G30 imam opcijo, da si naredim svoje "priljubljene" sezname kanalov. Tako imam narejen svojo custom listo, v kateri imam samo tiste kanale, ki jih vsaj občasno gledam. Originalni seznam tako ni spremenjen in se po posodobitvah ne spremeni. S tem tudi priljubljeni ostanejo nespremenjeni. Pa še vrstni red je od 1 naprej.

Hvala, vidim da bom moral tudi jaz na ta način reševati problem (to funkcijo sicer imam, a je dosedaj nisem uporabljal).
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:
Aha, LG. Od tasta ima iste sindrome (da se ne da nič kaj dosti nastavljat). Ampak pri teh penzotih itak ni problema, za tiste tri programe si že zapomnijo.

Ja, zato ima tam opcijo "preskoči" pa si narediš lasten priljubljen seznam. Odvisno od modela, verjento če bi vzel kaj dražjega, bi šlo.
Mi je pa zanimivo, da ima tvoja 3000 programov?
smile-1.gif
oziroma mest.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
@ Snecer

Na LG tv gre programe premikat po lastni želji le na kljukico moraš biti pozoren.

Tam kjer daš iskanje kanalov in nastaviš DTV tam nekje imaš eno okence za obkljukat.

Dva meseca je že od tega kar sem to delal pri sosedu.

Če imaš kljukico jo vzami vstran in daj iskanje kanalov

Če kljukice nimaš jo pa dodaj in daj iskanje kanalov

Ko pride do konca in ko greš pod urejanje kanalov boš videl mislim da zeleno tipko s katero lahko potem prestavljaš programska mesta po želji.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
@ Snecer

Na LG tv gre programe premikat po lastni želji le na kljukico moraš biti pozoren.

Tam kjer daš iskanje kanalov in nastaviš DTV tam nekje imaš eno okence za obkljukat.

Dva meseca je že od tega kar sem to delal pri sosedu.

Če imaš kljukico jo vzami vstran in daj iskanje kanalov

Če kljukice nimaš jo pa dodaj in daj iskanje kanalov

Ko pride do konca in ko greš pod urejanje kanalov boš videl mislim da zeleno tipko s katero lahko potem prestavljaš programska mesta po želji.
Tudi meni ni šlo, potem pa sem nastavil državo na Finska, in je šlo premikati kanale
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Smo že debatirali o tem na forumu in sem kazal screenshote.

Preprosto tega ni
smile-1.gif


Opcija (narisana barva gumba) se pokaže pri urejanju programov, vendar ne "prime". Drugi gumbi pa primejo.

Imam Finsko oz. Nemčijo kot so svetovali, ampak izbira države je zato, da ti sploh najde dtv programe.

Evo slike. Dtv in analogne je iskalo skupaj, a le dtvjevih ne gre premikati, ni "gumba", lahko jih pa "preskočiš". POPtvjevih tisti dodatni programi so bili tečni, ker so jih dali naprej v shemo.





 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.668
6.883
113
Citat:
Uporabnik stole pravi:
kaj gledaš sam Bosanske kanale-.Kaj te kaj motijo nemški kanali,aja nič ne razumeš,ja to je pa problem,zaradi mene pa če ukinejo vse bosanske programe,jih ne potrebujem,jih imam dost pod oknom,ampak me ne motijo,kot tebe nemški.
jezen.gif

V bistvu ne gledam nič TV, občasno le kakšen fox life, hbo in podobno.

Švabski so useless, lastnih oddaj nimajo dobrih, dobre filme/serije pa tako obupno sinhronizirajo da človeka takoj požene na potrebo.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Kaj pa če daš tam na vklopljen kjer imaš napisano začetna nastavitev kanalov?

Na LG star okrog leto dni sem nastavil na Finsko in je bila možnost za dat kljukico.
Na tem,ki pa ga je sosed kupil decembra sem pa nastavil na Slovenija saj sem imel tam možnost nastavit za Kabel pa mislim,da je tudi imel možnost za kljukico,vem samo,da lahko na tem novem tudi premika vse kanale po želji.

Grem sedaj na en štamperl k sosedu in bom pogledal kako ma na novem i kaj piše zraven tiste kljukice na starem
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Sem pogledal in je bilo na Slovenija sedaj, sem dal na Finska pa je pokazalo kljukico
smile-1.gif

Sem spustil iskanje hitro skozi in je sedaj opcija da jih premikam, ampak sedaj pa jih je tako nametal, da je začel z RTLom, tako da grem kar nazaj v Slovenijo.

Zadeva torej rešena, hvala Jodlarcku
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Če dam drugo državo, npr. Finsko je kljukica, samodejno pa jih tudi na meče, tako da imaš veliko dela.
Če daš Slovenijo pa lepo sam zloži po neki "logiki", slo1,2...., ni pa kljukice.

Imam spet na Slovenija in določene zadeve "zatemnjene".
 

Pikec

Pripravnik
30. jan 2010
307
0
16
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
ja se strinjam s tem novim EPG-jem. To je zdaj res kr nekaj
bonk.gif

Zraven tujega jezika, so še dooooosti slabši opisi kot so bili prej
uf-1.gif

EPG je res katastrofa. Ali je vse zmešano, ali pa spoh ne dela.
13.gif
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Sem pogledal in je bilo na Slovenija sedaj, sem dal na Finska pa je pokazalo kljukico
smile-1.gif

Sem spustil iskanje hitro skozi in je sedaj opcija da jih premikam, ampak sedaj pa jih je tako nametal, da je začel z RTLom, tako da grem kar nazaj v Slovenijo.

Zadeva torej rešena, hvala Jodlarcku
smile-1.gif
wink-1.gif
 

laaaz

Pripravnik
24. nov 2008
51
0
6
MB
POZOR!! Danes dobil račun ,višji za 9,99 evra (pop nonstop) pa storitve sploh nisem naročil,ko sem jih poklical in povedal ,da ne bom plačal kar ni v pogodbi in nisem naročil, so mi svetovali, da naj jutri pokličem oddelek za reklamacije računov.
Bomo videli kako se bo rešilo.
 

laaaz

Pripravnik
24. nov 2008
51
0
6
MB
Da dobro pregledate račune .Očitno so začeli zaračunavat nekaj kar ni v pogodbi in vrjetno nisem edini primer. Še dobro, da jim ne plačujem preko trajnika.