Telemach!!!

I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik laaaz pravi:
POZOR!! Danes dobil račun ,višji za 9,99 evra (pop nonstop) pa storitve sploh nisem naročil,ko sem jih poklical in povedal ,da ne bom plačal kar ni v pogodbi in nisem naročil, so mi svetovali, da naj jutri pokličem oddelek za reklamacije računov.
Bomo videli kako se bo rešilo.

evil.gif
Se ti je s prejšnjo položnico zgodila napaka na katero sem opozarjal?

Pri prejšnjem računu so hinavsko poslali dve položnici skupaj in če si jih odtrgal ter si lepo shranil, da plačaš 15., si jih pač dal med druge.

Druga položnica je bila hinavski pop nonstop... in če si jo plačal si se naročil.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.668
6.883
113
Ej snecer...kako je sedaj s tisto prijavo telemacha zaradi omenjene "hinavske" poteze?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.668
6.883
113
Jebeš take organe, če niso potem takšni podatki javni, ker verjetno marsikoda zanima, če je bilo ravnanje pravilno ali ne, da se potem lažje zazna podobna nepravilnost drugje.
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Torej praviš, da bi morali inšpekcijske nadzore in njih sankcije, sodbe sodišč... javno objavljati, ker verjetno nekoga zanima? Bi to veljalo tudi pri morebitnem inšpekcijskem pregledu tvojih davkov, morebitnih kazenskih in civilnih postopkov proti tebi?

Ti bi neke vrste socializem, dokler so v igri drugi al kako?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.668
6.883
113
Saj pa so sodbe javne, ali ne?

Drugače pa ja, vsako ravnanje, ki je proti zakonu, bi nekako moralo biti javno. Seveda ko se gre o pravnih osebah, pri fizičnih osebah je zgodba malce bolj zapletena.
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Telemach vklopil televizijske programe PRO 7, SAT 1 in Kabel 1
10. 01. 2012 splošno

Podjetje Telemach, vodilni ponudnik televizije, interneta in telefonije v Sloveniji, je po uspešni sklenitvi dogovora med ZKOS (Združenje kabelskih operaterjev Slovenije) in izdajateljem programov VG Media, v svoje programske sheme ponovno vklopil programe PRO 7, SAT 1 in Kabel 1.

Vprašanje o tem, ali bodo Telemachovi naročniki na televizorjih še vedno lahko spremljali programe PRO 7, SAT 1 in Kabel 1 je našlo odgovor v uspešni sklenitvi novega dogovora med Združenjem kabelskih operaterjev Slovenije in izdajateljem programov VG Media, ki omogoča ponovni vklop programov PRO 7, SAT 1 in Kabel 1 v Telemachovih programskih shemah.
Dogovor odpravlja dosedanje ovire in nesoglasja ter predstavlja podlago za sklenitev dolgoročne licenčne pogodbe za kabelsko retransmisijo omenjenih TV programov v Telemachovih omrežjih.

Programi bodo naročnikom na njihovih televizorjih vidni že danes, 10.1.2012, v popoldanskih urah.

Ob tej priložnosti Telemach svojim naročnikom tudi sporoča, da bodo Telemachove programske sheme kmalu obogatila še nova programa Sportklub Prime in Sporklub HD z ekskluzivnimi vsebinami za športne navdušence.

Marko Šter, direktor Telemacha: Resnično sem vesel, da nam je po dolgotrajnih pogajanjih uspelo doseči dogovor, ki omogoča sklenitev ustreznih in dolgoročnih licenčnih pogodb za predvajanje programov PRO 7, SAT 1 in Kabel 1 v naših omrežjih. Potrudili smo se, da ugodimo željam naših naročnikov in v tem duhu bomo nadaljevali tudi z dodajanjem novih, vsebinsko ekskluzivnih programov.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

EPG pa še kar porazen.

Sploh ni več vsebine, samo naslovi oddaj. Kaj se to dogaja?
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.731
789
113
toti Maribor
Citat:
Uporabnik mmx pravi:


Ob tej priložnosti Telemach svojim naročnikom tudi sporoča, da bodo Telemachove programske sheme kmalu obogatila še nova programa Sportklub Prime in Sporklub HD z ekskluzivnimi vsebinami za športne navdušence.

programov.

Pa kaj si ti nor. Je blo premalo športa
evil.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.668
6.883
113
Kaj pa narobe s športom? Boljše šport, kot neke serije, filmi, ki poneumljajo folk.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.668
6.883
113
Za mene je tudi preveč švabskih kanalov, pa ne zlivam čustev na forum, ko jih (spet) dodajo.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Nekatere pa tudi nimajo programa, tiste od fuzbala, eni 4. programi, se redko kaj predvaja.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.731
789
113
toti Maribor
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Za mene je tudi preveč švabskih kanalov, pa ne zlivam čustev na forum, ko jih (spet) dodajo.

Samo ti, pa moraš imet res probleme, sam sabo, čuj. Napisal sem, da jih je preveč in nič drugega. Nas je kar nekaj takega mišlenja. Take komentarje pa obdrži zase. Čustva izlivaš ti, z takim nivojem. Pa konec debate s tabo.
jezen.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.668
6.883
113
preveč vejic, napačna uporaba s/z...kaj si zdaj živčn postal zaradi mojega odgovora?
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
EPG pa še kar porazen.

Sploh ni več vsebine, samo naslovi oddaj. Kaj se to dogaja?

Kako ni? Jaz lepo vidim podrobne opise? Preko conaxa seveda.