Telemach!!!

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Slika SLO 2 danes zvečer katastrofa - rezultat tekme 1:1 božanski
smile-1.gif
 

lalan

Pripravnik
12. maj 2008
895
0
16
Citat:
Uporabnik 1107 pravi:
Citat:
Uporabnik lalan pravi:
Znima me tole:
Imam DVD zapisovalnik z hard diskom. Zanima me, če bi Telemach koaksialca peljal prek tega zapisovalnika na TV, kjer bi imel Conax modul, če bi to delovalo. Torej bi DVD rekorder snemal poljuben analogni program, na TV bi pa gledal digitalni signal.
Ps.: Sedaj imam v bistvu tudi vezano tako, le da je TV CRT Loewe
Hvala
uf-1.gif

Tako kot si opisal mora delat.
Prodajalec v BB mi je rekel, da digitalne z tako vezavo ne bom videl na TV?
ne-ne-1.gif
 

Pikec

Pripravnik
30. jan 2010
307
0
16
Citat:
Uporabnik lalan pravi:
Citat:
Uporabnik 1107 pravi:
Citat:
Uporabnik lalan pravi:
Znima me tole:
Imam DVD zapisovalnik z hard diskom. Zanima me, če bi Telemach koaksialca peljal prek tega zapisovalnika na TV, kjer bi imel Conax modul, če bi to delovalo. Torej bi DVD rekorder snemal poljuben analogni program, na TV bi pa gledal digitalni signal.
Ps.: Sedaj imam v bistvu tudi vezano tako, le da je TV CRT Loewe
Hvala
uf-1.gif

Tako kot si opisal mora delat.
Prodajalec v BB mi je rekel, da digitalne z tako vezavo ne bom videl na TV?
ne-ne-1.gif

Mani dela, in prodajalec v BB nima prav. TV signal gre čez zapisovalnik, kateri pa digitalnega signala ne zna "prebrati". Analognega pa.
Digitalni signal "prebere" TV. Povem ti še enkrat sam imam tako, in lahko gledam digitaln TV, snemam pa lahko le analogni signal.
 

lalan

Pripravnik
12. maj 2008
895
0
16
1. Kateri digitalni paket pa ste v povprečju naročili? (samo TV, brez neta in telefona)
2. Ali so filmi preko Telemachove digitalne samo v stereo, ali so v originalu (5.1, Dolby digital....)
 
Nazadnje urejeno:

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Lendava, dopoldan ni bilo slike. Preveril prvih 15 kanalov.
Čas/datum in tisti "mini-EPG" (ki se pojavi pri preklopu kanalov) je deloval.

Pa to je ko tisti displej nad "avtocesto". Pri nobenem obisku staršev še ni deloval brez napak.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.391
3.789
113
davorinm.wordpress.com
A je kdo tukaj s Telemacha? Za kolega bi se pozanimal, ker mu nekaj mučkajo s priklopom in poizvedbo...se vseli s septembrom v stanovanje, pa ne bi rad, da se zadeva preveč razvleče.
 

lalan

Pripravnik
12. maj 2008
895
0
16
Citat:
Uporabnik lalan pravi:
1. Kateri digitalni paket pa ste v povprečju naročili? (samo TV, brez neta in telefona)
2. Ali so filmi preko Telemachove digitalne samo v stereo, ali so v originalu (5.1, Dolby digital....)
Zanima me, ker bi iz analogne sheme prešli na digitalno?
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
To je tisto, ko pokaže, pri preklopu kanala. Spodaj pokaže čas, datum, ime programa, trajanje trenutne oddaje, ime trenutne oddaje in ime naslednje oddaje. Neka kratica je za to, samo jo ne vem.

Tako mi Cisco D3 prikaže. Druga oprema mogoče prikazuje drugače.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.269
6.467
113
pri taščici
Vem kako zgleda na siolu. Jaz tega na telemachu nimam. Imam samo kartico v lcd, nobenih dodatnih sprejemnikov in daljincev.. Se da to kje nastavit? EPG mi sicer dela. Ne vedno in ne za vse programe ampak...
 

BluTuTh

Pripravnik
18. sep 2009
140
0
16
Citat:
Uporabnik jonny77 pravi:
@GSMobil
Kaj je zdaj s tem kockanjem? Oba eurosporta POP Brio itd. lepo kockajo. Nasploh se je slika poslabšala na večini kanalov.

Odgovora na PM še tudi ni.

Gorenjska... NGC, Eurosport (1 in 2)... kockajo noro!
shocked-1.gif
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Vceraj zvecer jim je uspelo onesposobiti tudi vse analogne programe. Ti so danes zjutraj sicer ze delovali, lahko pa je bil razlog enak, kot za vase tezave (morda je kaksen nadobuden gradbenik pregloboko ril z bagrom ?).
 

bazo

Pripravnik
15. nov 2010
124
0
16
A če bi čez obstoječe omrežje potegnil optiko do uporabnika bi blo to preveč dela ? Ali se jim ne splača finančno ?
Sedaj imam digitalni paket 3.0, glede nato da njihovo omrežje sestoji iz optiko in gre preko bakra samo do uporabnika, nebi imel tok dela kajne ?
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Citat:
Uporabnik Radirko pravi:
Vceraj zvecer jim je uspelo onesposobiti tudi vse analogne programe. Ti so danes zjutraj sicer ze delovali, lahko pa je bil razlog enak, kot za vase tezave (morda je kaksen nadobuden gradbenik pregloboko ril z bagrom ?).
Ugibam. Si iz gorenjske? Škofja Loka?