Telemach!!!

Pokovc

Pripravnik
22. mar 2011
233
1
16
Seveda je samo pozabil sem napisati pred vsemi tremi HD! Se pravi kdaj bo EPG in EIT na Travel HD, ESPN HD in Animal HD? Se oproščam za napako in hvala za odgovor.
 

Mobisux

Pripravnik
18. avg 2007
456
0
16
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Novi pop kanali bodo štartani danes oz jutri ob 00.00, ali "jutri tekom dneva"?

Poglej na kanale. Meni odšteva ure in minute ... torej ob 21:00, 1.9.2011.
 

BluTuTh

Pripravnik
18. sep 2009
140
0
16
Kaj boste naredili glede kockanja določenih kanalov (NGC, EuroSport...)?
Včasih je bila kvaliteta slike na telemachu prednost pred IPTVji (izjema T2) sedaj ste pa enaki oz. se slabsi
frown-1.gif


Upam, da se vsaj zavedate težave in v prihodnosti naredite kaj na tem.

Saj lahko bolj kompresirate tretje razredne kanale, ki jih gledajo taki, ki itak ne opazijo razlike
grin1.gif

Bolj mainstream kanali pa naj bojo čim manj kompresirani. To bi bil izhod v sili.
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Kockanje na kablu je v 99% posledica motenj lokalno. Razne brezžične vremenske postaje in podobno. Ali pa je slaba lokalna instalacija, samo v tem primeru ponavadi kockanje ni omejeno na posamezne multiplekse. Sama kompresija pa nima vpljiva, tu ne gre za obremenjenost linije, tako kot pri IPTV.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
11.260
2.393
113
Pomurje
Citat:
Uporabnik doto pravi:
Kockanje na kablu je v 99% posledica motenj lokalno. Razne brezžične vremenske postaje in podobno. Ali pa je slaba lokalna instalacija, samo v tem primeru ponavadi kockanje ni omejeno na posamezne multiplekse. Sama kompresija pa nima vpljiva, tu ne gre za obremenjenost linije, tako kot pri IPTV.

kar naenkrat se na različnih lokacijah na istih kanalih ne pojavi motnja z vremenske postaje. Ali pač?
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Hotel sem samo napisati, da so vzroki lokalni in ne vedno pod vpljivom ponudnika.
 

nightfire

Pripravnik
4. sep 2007
857
0
16
MB
Nekaj me zanima
Na CISCO HD snemalnik kot kaže sem pozabil PIN, sedaj me pa zanima kako ponastavit PIN če ne veš starega.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Včera smo pričakovali POP nove programe, vendar jih pri nas v MB nismo mogli gledati. Slika je nenormalno kockala in zmrzovala
frown-1.gif

@GSMobil: Se bo kaj naredilo v tej smeri??
 

gali

Pripravnik
17. sep 2007
128
10
18
Zanima me, kdaj bodo imeli novi POP programi EPG? Sedaj so vsi novi POP programi brez EPG ali EIT. Če misli Telemach to prodajati po 12EUR na mesec, bi vsaj ta storitev morala delati.
 

BluTuTh

Pripravnik
18. sep 2009
140
0
16
Citat:
Uporabnik DognerDJ pravi:
Blu varjetno misli na kompresijo, ki je pri določenih kanalih res na max. ( mogoče pa je kriv sam streem iz satelita ? )
Ja seveda, v mislih sem imel kompresijo.
Slika se ne zatika ali kaj podobnega, ampak je slabe kvalitete, ki je posledica visoke kompresije.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Včera smo pričakovali POP nove programe, vendar jih pri nas v MB nismo mogli gledati. Slika je nenormalno kockala in zmrzovala
frown-1.gif
Drugi ste lahko normalno gledali?