Telemach!!!

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
Citat:
Uporabnik Radirko pravi:
Vceraj zvecer jim je uspelo onesposobiti tudi vse analogne programe. Ti so danes zjutraj sicer ze delovali, lahko pa je bil razlog enak, kot za vase tezave (morda je kaksen nadobuden gradbenik pregloboko ril z bagrom ?).
Ugibam. Si iz gorenjske? Škofja Loka?

Drzi.
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
No vidiš. Izpad vseh najetih vodov na relaciji LJUBLJANA - ŠKOFJA LOKA - KRVAVEC. Ni vedno Telemach kriv, veš... Pa še izpad se je zgodil ob polnoči.
 

DJ_Beat

Dacar
23. jul 2007
4.204
2
38
Kranj
rener.info
Trzic je bil tudi out
smile-1.gif
 

lalan

Pripravnik
12. maj 2008
895
0
16
Pa kaj teli Telemachovci mislijo. Dodatni paket z 6 off programi za 12€ mesečno, spletna stran za otroke v stilu poveži pike z naročnino 28€. Se jim pa kar dogaja...
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Cene določi POP TV. Nisi opazil, da ima T-2 enako ceno? In vsi ostali bodo imeli enako. Tukaj ni kej diskutirat.
 

hazlhof

Pripravnik
25. sep 2007
88
0
6
Telemach in TotalTV očitno sodelujeta:

Telemach paketi s TotalTV

Nekaj me zanima, recimo za paket trojček M+
- internet imaš preko bakra/adsl...
- televizijo pa gledaš kako?
- za ceno 45€ imaš samo tistih 59 programov ali tudi tistih 200 od Totala
- ker verjetno rabiš satelit, ali je usmerjen na Krim/Krvavec ali v nebo?

Je pa zanimiva kombinacija,
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Tako je, internet in telefon preko parice, TV preko satelita, dobiš parabolo. Gledaš 59 + 200 programov. Tistih 200 je brezplačnih.

Vsa oprema brazplačna ob vezavi za 24 mesecev.
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
No vidiš. Izpad vseh najetih vodov na relaciji LJUBLJANA - ŠKOFJA LOKA - KRVAVEC. Ni vedno Telemach kriv, veš... Pa še izpad se je zgodil ob polnoči.

Ja, bilo je enkrat sredi noci (za uro sem preprican, da imas ti prav, bilo je res enkrat ponoci, jaz pa nise preverjal kdaj, ker se mi je svitalo kaksen bo potek resevanja ne glede na to ali je tezava v bajti ali pa zunaj nje), videti je bilo kot popoln izpad vsega, ker se je videlo na razlicnih lokacijah res samo minimalno (*) med vsem "snezenjem". Sem napisal, da je najbrz kaksen bagerist kaj zgazil, kot se ponavadi zgodi, enako sem pricakoval, da bo do jutra zadeva spet funkcionalna
evil.gif


*: zadeva ja pravzaprav izredno zanimiva ! Ker oddajanja analognega signala pri nas ni vec, je tudi po prekinitvi kabla moral dobrsen del (analognega) signala prisevati skozi okoliski prostor, da se je sploh dalo razbrati sliko na dolocenih kanalih (videlo se je neko atletiko z mnogo snega, ampak si lahko razlocil vse barve in vecino detajlov - drugi kanali so bili slabsi). Od drugje analognmega vira signala ni moglo biti, torej je morala biti napaka relativno majhna - kabel, raztrgan na pol metra narazen, je enako kot 0 signala, videl bi samo noise floor.

Mimogrede: omenil si povezavo na KRVAVEC. Kaj za vraga gre pa iz Sk. Loke na KRVAVEC po ne-zraku ? Vem, da to ne vpliva na uporabnike v Loki, ampak me vseeno zanima cisto iz tehnicne plati
wink-1.gif
 

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
829
41
28
GSMobil, ko smo ravno pri Krvavcu - kdaj se bo poenotila programska shema Lastovke iz Krvavca z ostalo Telemachovo
digitalno shemo (kot je blo obljubljeno) ?
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Citat:
Uporabnik Dale pravi:
GSMobil, ko smo ravno pri Krvavcu - kdaj se bo poenotila programska shema Lastovke iz Krvavca z ostalo Telemachovo
digitalno shemo (kot je blo obljubljeno) ?
Konec leta, ko se ukine Lastovka 1.
 

Pokovc

Pripravnik
22. mar 2011
233
1
16
Zakaj noče nihče odgovoriti, kdaj bo EPG in EIT na Travel channel, ESPN in Animal planet. S 1.9. bo NG Wild oddajal tudi v HD kdaj pride v Telemach shemo? Glede cene pop sranja, lahko bi rekli na Telemachu recimo evro po kanalu če ne pač ne bomo predvajali, ker me prav zanima če bo toliko naročnikov da bodo pokrili dragocene frekvence za boljše programe!