Telemach!!!

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
A ti bi si rad pogledal oddajo, ki je bila na sporedu pred dvemi dnevi, brez da bi prej karkoli nastavil snemanje? Torej bi rad pobrskal za nazaj posporedu oz arhivu? To kot denimo na spletnih straneh rtvslo? To ne vem, ce omogoca kateri operater. IPTV ponudniki mislim da omogocajo PVR - snemanje na zakupljen prostor pri operaterju na streznikih, vseeno je potrebno poklikat za zeljeno snemanje. Baje pa je vsebina razpolozljiva dolocen cas, ne vem tocno.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.863
750
113
www.jernej.org
A misliš, da je 40Tb diskovja (izračunano za povprečen stream 10Mbit/s --> kar je dosti več od povprečja) neizvedljivo za takega operaterja?
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Ja, toliko diskov dobiš že za minimalca.
V bistvo ima toliko doma vsak drugi amaterski piratek.
smile-1.gif
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Računajte še, da se ne hrani samo ne enem mestu. Prej bi rekel, da je vse skupaj kakšnih 200Tb, kar še vedno ni veliko za tako veliko podjetje.
Recimo da je strošek 2000€ na Tb, je to 400K€. Ni pretirano.

www.dlib.si ima večjo bazo, pa se hrani s finančnimi drobtinicami.
 
Nazadnje urejeno:

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik DJ_Beat pravi:
Torej trdis, da snemajo 180 programov 24/7 in jih imajo v tekocem arhivu za 48 ur nazaj? To je 8640 ur programa na diskovju. Mocno dvomim...

Kar verjemi. Za ta cukrček plačujem 3€ mesečno.
cheer.gif
 

lalan

Pripravnik
12. maj 2008
895
0
16
Znima me tole:
Imam DVD zapisovalnik z hard diskom. Zanima me, če bi Telemach koaksialca peljal prek tega zapisovalnika na TV, kjer bi imel Conax modul, če bi to delovalo. Torej bi DVD rekorder snemal poljuben analogni program, na TV bi pa gledal digitalni signal.
Ps.: Sedaj imam v bistvu tudi vezano tako, le da je TV CRT Loewe
Hvala
uf-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

1107

Pripravnik
13. avg 2008
161
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik lalan pravi:
Znima me tole:
Imam DVD zapisovalnik z hard diskom. Zanima me, če bi Telemach koaksialca peljal prek tega zapisovalnika na TV, kjer bi imel Conax modul, če bi to delovalo. Torej bi DVD rekorder snemal poljuben analogni program, na TV bi pa gledal digitalni signal.
Ps.: Sedaj imam v bistvu tudi vezano tako, le da je TV CRT Loewe
Hvala
uf-1.gif

Tako kot si opisal mora delat.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
11.260
2.393
113
Pomurje
@GSMobil
Kaj je zdaj s tem kockanjem? Oba eurosporta POP Brio itd. lepo kockajo. Nasploh se je slika poslabšala na večini kanalov.

Odgovora na PM še tudi ni.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik jonny77 pravi:
@GSMobil
Kaj je zdaj s tem kockanjem? Oba eurosporta, POP Brio itd. lepo kockajo. Nasploh se je slika poslabšala na večini kanalov..
Tudi Discovery in NG sta porazna
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Odkar ni več triere v MB je nonstop nek cirkus v centru. Kakšen teden nazaj je internet ven metalo za par ur (nobenih obvestil), digitalna televizija pa je pod nivojem. Kakšen korak naprej neki, saj nismo za to pripravljeni.

Včasih dela dokaj normalno, včasih zatikanje na ciscu istočasno pa ok na kartici, če pogledaš na staro analogno pa sneg ko v Alpah.

In verjetno bo pri "meni" problem a ne.

Domnevam, da imajo preveč naročnikov in preobremenjeno ali zastarelo opremo, da ne folgajo več dobavljat signala.