Telemach!!!

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.268
6.467
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
Ne. Meni tudi MB- rotovž. NGC, Discovery zelo kockasta slika. Še posebaj pri gibanju. Očitno telemach preveč kompresira.
lj Fuzine tudi! Me je pa sedajle druga zadeva ponovno razpiszidilapa ne vem kdo je kriv.
Tv lg ld450. V treh mescih kar imam ta tv (prej crt na analognem) moram ze v tretjo sortirat kanale. Vse je zgodlano. Zakaj se to dogaja? Zjutraj je bilo se ok, popoldne pa razsul pa iskanje zeljenih programov med 160. Ni ustrezne kletvice...
 

Goran_82

Fizikalc
21. jul 2007
1.540
3
38
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
Ne. Meni tudi MB- rotovž. NGC, Discovery zelo kockasta slika. Še posebaj pri gibanju. Očitno telemach preveč kompresira.
lj Fuzine tudi! Me je pa sedajle druga zadeva ponovno razpiszidilapa ne vem kdo je kriv.
Tv lg ld450. V treh mescih kar imam ta tv (prej crt na analognem) moram ze v tretjo sortirat kanale. Vse je zgodlano. Zakaj se to dogaja? Zjutraj je bilo se ok, popoldne pa razsul pa iskanje zeljenih programov med 160. Ni ustrezne kletvice...

Vklopljeno imaš samodejno posodabljanje programske sheme. In vsake toliko, ko Telemach kaj spreminja, ti aparat spet nastavi vse programe na novo po privzetem vrstnem redu. V meniju pojdi na prvi kvadratek (Setup al kaj je že) in pri zadnji opciji ”nastavitev za DTV“ ali nekaj podobnega izklopi posodobitve, pa bo mir. Pišem na pamet, ker nimam nobenega LGja pri hiši, ampak mislim da boš znal nastavit. Pol bo pa mir z samodejnim premeščanjem programov...
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Točno tako.
Na LG televiziji tam ko greš iskat programe nisem sedaj siguren mislim,da ti ponudi nek napis brez kljukice in ti daš kljukico pa je mir.
Če pa kljukica je pa jo odstrani.
Vglavnem moraš naredit ravno kontra kot ti TV nastavi pred iskanjem kanalov in potem ti jih ne bo več samodejno premetaval.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.268
6.467
113
pri taščici
Najlepsa hvala, urejeno bp. Sem to kljukico videl ze vceraj, pa sem mislim da tv poisce kanal na drugi frekvenci in ga shrani na isto mesto. Nekaj takega kot samodejno iskanje radijskih postaj v avtu.
 

Mobisux

Pripravnik
18. avg 2007
456
0
16
Citat:
Uporabnik mamomu pravi:
Pa kaj se sploh že kaj oddaja na teh kanalih? Ker se nonstop vrti le špica.

A ti ne piše pod špico še koliko dni
sprasujem se.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Točno tako.
Na LG televiziji tam ko greš iskat programe nisem sedaj siguren mislim,da ti ponudi nek napis brez kljukice in ti daš kljukico pa je mir.
Če pa kljukica je pa jo odstrani.
Vglavnem moraš naredit ravno kontra kot ti TV nastavi pred iskanjem kanalov in potem ti jih ne bo več samodejno premetaval.

Mam LG pa je samo našlo nesnago, rts maribor pa prestavilo na 153, mesto, pa saj niso normalni.
 

Goran_82

Fizikalc
21. jul 2007
1.540
3
38
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Točno tako.
Na LG televiziji tam ko greš iskat programe nisem sedaj siguren mislim,da ti ponudi nek napis brez kljukice in ti daš kljukico pa je mir.
Če pa kljukica je pa jo odstrani.
Vglavnem moraš naredit ravno kontra kot ti TV nastavi pred iskanjem kanalov in potem ti jih ne bo več samodejno premetaval.

Mam LG pa je samo našlo nesnago, rts maribor pa prestavilo na 153, mesto, pa saj niso normalni.

Probaj spremenit državo na "Nemčija" pa ponovi iskanje. Takrat bi naj bili programi bolj smiselno razporejeni že v osnovi (nisem pa še probal).
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Ojla,
ima Telemach možnost pregleda odaj z zamikom,.. recimo čez 2 dni bi gledal oddajo, ki sem jo danes zamudil?
je to oddajo potrebno posenti kot včasih na videorekorder? rabiš poseben sprejemnik?
b
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Da, ima sprejemnike z diskom - snemalnike - digitalni video rekorder (DVR). Je fizično pri uporabniku doma. Na elektronskem programskem vodiču določiš kaj in kdaj naj snema ter poznabiš nanj. Lahko nastaviš tudi za nekaj dni v naprej. Lahko pa tudi kar pustiš snemati dokler magari diska ne zafilaš. Posnetke imaš na distk in si jih poljubnokrat pogledaš oz po želji brišeš. Časovno ni omejeno koliko časa bodo posnetki ostali na disku v sprejemniku. Je zadeva tvojih preferenc.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
Ojla,
ima Telemach možnost pregleda odaj z zamikom,.. recimo čez 2 dni bi gledal oddajo, ki sem jo danes zamudil?
je to oddajo potrebno posenti kot včasih na videorekorder? rabiš poseben sprejemnik?
b

To imata samo T-2 in Amis. Pri Telesmehu tega še niso vzeli.