Telemach!!!

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Nov paket, ki pa se ne bo oglaševal nikjer, saj je namenjen samo lokalom in gostilnam. Posebnost paketa je:

- razširjena DTV shema
- Internet 13/1,5
- osnovni paket telefonije

Stranka dobi Mikrotik usmerjevalnik + posebej dostopno točko.

Cena: 20€/mesec

Če koga zanima, pa kar na privat...
1278816-untitled.jpg
 

Priponke

  • 1278816-untitled.jpg
    1278816-untitled.jpg
    16,6 KB · Ogledi: 198
I

Izbrisan uporabnik #488

A, to je torej razlog, da včeraj zvečer ni delal internet
smile-1.gif

Je možno to za firmo tudi?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.640
6.880
113
jebemo, 20€ za to vse?? v čem je to finta, da tako poceni, pa še za gostilne, oz firme, ko je ponavadi dražji vse?

dajte to za navaden folk
smile-1.gif
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Citat:
Uporabnik Romzi pravi:
đabe reklama za telemach. Zihr je kakšen aneks, da mora kje viset plakat/nalepka/nekiže
Nič tragičnega. WiFi nalepka na vratih, pa (do) 4x letno kakšen reklamni material v lokalu.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
Citat:
Uporabnik Romzi pravi:
đabe reklama za telemach. Zihr je kakšen aneks, da mora kje viset plakat/nalepka/nekiže
Nič tragičnega. WiFi nalepka na vratih, pa (do) 4x letno kakšen reklamni material v lokalu.

Jaz bi tudi prav nič tragično oglaševal doma na naši bajti, da "uporabljam Telemach" - sploh za tak paket in tako ceno
evil.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.640
6.880
113
Misliš, da je zavec plačal za okna AJMu, ali so mu jih dali zastonj, ker je v enem matchu imel njihovo reklamo na hrbtu?

wink-1.gif
 

Dumber

Fizikalc
19. feb 2008
1.017
4
38
Ptuj
No v zadnjem mescu sem naletl spet na nekaj spletnih strani katerih mi sploh noče odpret. In za finto sem spletno stran poskusim odpreti z različnimi proxyiji iz tukaj http://proxy.org/. Vse strani katere iz svojega ipja nisem mogel odpreti sem lahko odpr s pomočjo proxyive torej po mojih sklepanjih je nekaj narobe z mojim IP-jem ali kaj. Sem na kaki blacklisti, mi kakšen promet preverjajo ali blokirajo. Nevem kaj je za naredit serviser je že zamenjal modem a je še vedno isto. A naj zahtevam menjavo IP-ja, čeprav sem to že vprašal pa mi je ženska rekla, da to ni zaradi tega. Ima kdo kakšno idejo ?

lp