Telemach!!!

BuDi

Guru
6. sep 2007
7.335
3.636
113
Citat:
Uporabnik erikson pravi:
Telemach na spletni strani sploh nima obvestila, zadnji izpad je bil "6.12.2010 ob 9.uri". Mogoče pa sploh niso opazili?

Citat:
Telemach
Spoštovani naročniki. Prišlo je do nenapovedanega izpada omrežja zaradi slabih vremenskih razmer. Težava je bila urgentno odpravljena, prosimo za razelektritev opreme, s katero se napajajo naše storitve. Hvala za razumevanje.
vir: Telemach Facebook
 
Nazadnje urejeno:

bazo

Pripravnik
15. nov 2010
124
0
16
Jendomen, točno o temu govorim, telemach naj objasni zakaj prihaja do napak. Na te stvari gledam tako, če je nekdo do mene fer in mi pove, lej stvari stojio tko, probal bomo narest to pa to pa to in če še takrat nebo delal se naprej pogovarjamo. Zame je to pravilni način poslovanja, če se že gremo o poslovanju, ter odnosu do strank. Osebno sem zmeraj dosegel, da sem izvedel kaj se dogaja in kdaj imajo namen to popravit.
Razumem pa, da gre ostalim po domače povedano na k****, če vam skoz neki vn meče a ne veste zakaj.

Company, ko bom zrasel, se ne bom sekirov za račun 30-40€ na mesec za stvar, ki jo uporabljam za kratkočasenje.

Sicer pa sami si delajo štalo in nezadovolnje uporabnike. Rešitev je da greš k drugmu, ne pa da na forumu pizdiš čez njih, a stvari ostajajo enake. Pokličte Telemach in povejte na lep način kaj se dogaja ( kljub temu, da ste to že ničkolikokrat omenili ). Lepa beseda lepo mesto najde. Govorim iz vidika oseb na Help desku ......
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Citat:
Uporabnik DJ_Beat pravi:
http://www.telemach.si/sl/zase...vezave-v-tujino
Tale pa ni ok??
Kako pa si prišel do tega? Jaz te novice ne vidim na seznamu, tudi iskanje je ne najde?
confused-1.gif


 

jendomen

Pripravnik
30. apr 2008
357
11
18
Domžale
Lp
Bazo lepo se sliši kar pišeš. Samo mene kot uporabnika v bistvu ne zanima zakaj so izpadi, zanima me samo ali dela ali ne in račun na koncu meseca, vse ostalo je problem ponudnika. O napakah jih redno obveščam.
Očitno delaš na Telemachu, ko ti gre v nos ko sem napisal da je potrebno zaradi takih izpadov reklamirat račun in da je to način da bojo zadevo uredili.
Pišeš pa neumnosti, da je rešitev drug ponudnik, saj jaz nič ne pizdim po forumu, samo napisal sem da bom reklamiral račun, če pa ne razumeš slovensko pa nisem jaz kriv.
 

Dekster

MOBITEL PR
8. apr 2009
995
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik erikson pravi:
Dobro so skrili.
zmaga.gif


Še najbolj zanimivo je pa to, da so objavo dali, beri skrili pod sekcijo, kjer se objavlja nekaj, kar napovedujejo, navedeno obvestilo pa stoji kot edino naslovljeno z NENAPOVEDANO
grims-1.gif
, še to so enostavno morali objaviti, zaradi APEK-a, sicer ga ne bi očitno.

Mislim, dobro da niso objavo podali pod cenik, ne bi me čudilo, da so imeli znalci tudi tak predlog, sam je vsaj nekdo bil malo pametnejši, pa dejal: "Dejmo rajši objavo podati pod nagradnjo. Saj obenem zagotovimo zakonu in še dober zgleda kot, da je dejansko bila nadgradnja." Jea, right
hysterical-1.gif



Dobro, ne vem zakaj tolikšno pritoževanje, saj so naročnino v večini primerov podražili samo za 3,5€ in ne za 10€ : grin:


MMX are you live?



Lp.
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.318
294
83
39
Ljubljana
KSZ:

a za Telemachovce je normalno, da monter za odpravo napake pusti samo listek v nabiralniku, ker ni nikogar doma ob njegovem obisku?

Mobitela ne poznajo, lahko bi poklicali?

mmx? SPIŠ?
 

frikenej

Pripravnik
19. nov 2010
723
5
18
Ljubljana
Telemach je itak podn, na področju Viča imajo tedenske izpade in ko najbolj potrebujejo internet, takrat seveda ne deluje. Razalaga: lahko vam povrnemo stroške, vendar najprej moramo ugotoviti napako... krneki
 

bazo

Pripravnik
15. nov 2010
124
0
16
Citat:
Uporabnik jendomen pravi:

Očitno delaš na Telemachu, ko ti gre v nos ko sem napisal da je potrebno zaradi takih izpadov reklamirat račun in da je to način da bojo zadevo uredili.

Ne delam na telemachu. Samo drugačen pogled imam na stvari, ki me ne interesirajo. Včasih, ni bilo mobitelov, ni bilo interneta, samo TV, pa še to bol tko tko. Dandanes je to način življenja, kar je škoda. Meni se zdi žalostno, da 10 letni otrok bolje obvlada, določene stvari na računalniku, kot neka odrasla oseba, posledično, mu bo čez čas tehnologija ogromno pomenila.

Kar se tiče pa iz tvojega vidika, te pa čisto razumem, zakaj reklamiraš.Če nekaj plačaš, hočeš da dela tako kot treba.Samo hočem povedat, da je škoda časa in živcev :)
 

Dumber

Fizikalc
19. feb 2008
1.017
4
38
Ptuj
Ma kaj je stem telemachom in ostalimi kompanjoni. Internet mi mi 2 mesca dela počasi ko svinja. Kličem gnjavim, no danes se je končno en prideval in preveril linijo celo menjal modem menjal neke pri priključko na podstrešju. Potem odšel in rekel, da zdaj pa bi to naj blo kao boljše. Pridem domov iz službe in spet povezava katastrofa od plačane 25 mb povezava dobim glih 3mb. Jaz nevem kaj naj več naredim, in seveda popoldan sem spet klical in ona pravi da tudi tam ni nič narobe in, da bojo še kao nekaj preverili na liniji. Včasih smo spadali pod tiero (Mariborsko območje) in ona mi reče, da zaradi tega ne more do vsega dostopat (wtf?) Vglavnem povezava je katastrofa in mislim, da še mora biti neki drugi problem kaki ban do katerih strani ali kaj. Npr: stran 24ur.com dela normalno, ko pa odpre kakšne njihove podstrani cekin.si, vizita.si pa ostalo sranje kar še pač imajo, jih sploh ne odpre, oziroma jih vendar po eni minuti ali več.
Probal sem na 3 računalnikih in še na telefonu in nikjer ne gre.

Jaz nevem kako jim naj dopovem, naj mi porihtajo ali kaj naj storim z njimi.

evo moj paket

Hitrosti do 25 / 2 Mbit/s

pa rezultat pravkar 28.7.2011 ob 01:05

1405285804.png


zakon kaj ?
 
Nazadnje urejeno:

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Slabi download je ponavadi posledica preobremenitve omrežja. Sem imel isti problem, s pomočjo GSMobila, mal teženja in reklamacijo računa so potem uredili. Tako da sedaj dela bp. Je pa na žalost trajalo par mesecev
frown-1.gif


Problem je v tem, da na veliko priklaplajo nove naročnike, brez da bi preverjali kapacitete. Posebej v naših koncih je veliko novograden in večina se jih priklaplja na telemach. To mi je direktno povedal sodelavec od GSMobila, ki me je klical na tel. Je pa bilo zanimivo, da so se po posredovanju zadeve uredile, potem je pa prišel dvig hitrosti, pa se je spet zategila ročna , pa je bilo spet treba težiti.
 

Pikec

Pripravnik
30. jan 2010
307
0
16
doto:
Imaš prav. Preobremenjenost omrežja. Tako je bilo tudi pri meni. Od zakupljene hitrosti 13,5/1,5 sem download dosegal le med 0,5 do 1,5.Ob določeniih urah dneva se je celo vse ustavilo. Nekaj časa sem to trpel, potem pa sem šel stran. Niso pomagali ne klici in ne pisna
obvestila. Očitno raje zgubljajo stranke, kot da kaj naredijo.