Telemach!!!

EFX

Pripravnik
13. nov 2007
91
1
8
Citat:
Uporabnik erikson pravi:
Citat:
Uporabnik Rotty pravi:
A še komu danes tujina ne dela?
12:20 do 14:30 je imel Telemach izpad tujine.

Izpad še vedno traja...
10.gif
 

Tians

Zelenc'
30. okt 2010
13
0
1
Trenutno stanje: Meni večkrat prekine tudi povezave v Sloveniji (tudi ta komentar sem težko napisal), tujina pa tako ali tako deluje zelo slabo oz. malo dela vsake toliko časa, pa spet prekine,
 

Rotty

Pripravnik
22. apr 2010
459
0
16
Črnuče
Dela pa ne dela!


Tracing route to www.l.google.com [209.85.148.147]
over a maximum of 30 hops:

1 64 ms 1 ms 1 ms DD-WRT [192.168.1.1]
2 11 ms 7 ms 7 ms 10.162.0.1
3 * * * Request timed out.
4 * * * Request timed out.
5 * * * Request timed out.
6 * * * Request timed out.
7 * * * Request timed out.
8 * * * Request timed out.
9 * * * Request timed out.
10 * * ^C
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.174
820
113
Citat:
Uporabnik doto pravi:
V nastavitvah pod Setup -> Language. Nasttaviš primarni in sekundarni jezik za podnapise in audio, kjer je v več jezikih. Drugega mislim, da ni treba nastavljat.
pod primarni in sekundarni podnapis ter audio imam vse slovenščina. DVB-C regijo imam slovenijo. še vedno ne dela
frown-1.gif
 

jendomen

Pripravnik
30. apr 2008
357
11
18
Domžale
Lp
Tudi meni ne dela, googla sploh ne najde. Jih imam ta mesec že cez glavo, že dve nedelje mi niso delali vsi kanali na TV, sedaj pa še internet, zato bom ta mesec sigurno reklamiral račun. Če bomo to naredili vsi ki imamo težave, bojo sigurno začeli malo razmišljat.
Saj mene kot uporabnika njihove težave ne zanimajo, ker se bojo sigurno izgovarjali na izpad mednarodnih vez, samo se mi zdi čudno da samo pri njih, saj mi trenutno hitreje deluje Tuš-ov mobilni internet, od katerega ne morem pričakovat veliko in odpira vse strani brez problema.
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Meni dela. Sicer ni vedno podnapisov. Ko sem zdajle preveril, so na Discovery in NGC bili na Discovery Sciense pa ne. Sicer pa če greš z option tipko v option menu, lahko vidiš kateri podnapisi so na voljo in preklapljaš med njimi. Če je samo ang, potem verjetno ni podnapisov trenutno na tem kanalu.
1266221-C360_2011-07-2419-16-44.jpg.png
 

Priponke

  • 1266221-C360_2011-07-2419-16-44.jpg.png
    1266221-C360_2011-07-2419-16-44.jpg.png
    320,4 KB · Ogledi: 226

Company

Pripravnik
7. okt 2007
787
6
18
Je kdo od Telemacha tu, ki bi mi znal odgovoriti, zakaj mi digitalni signal že tretji dan popoldne crkne? Tole je že malo prevečkrat!! Področje: Novo mesto

LP!
 

bazo

Pripravnik
15. nov 2010
124
0
16
Obnašate se kot da vam je internet, pa TV življenskega pomena. Pač neki nadgrajujeo oz. majo težave. Če vam kej ni ušeč pejte k drugmu operaterju al pa nehite jamrat. Drugače so pa napisal, da imajo težave, me pa samo zanima kako imajo lahko težave zaradi vremena in zakaj niso delale mednarodne povezave ?

jendomen
Reklamira se zadevo če ti neki ne deluje cel teden ali več, ne pa če ne morš v nedeljo popoldne gledat XXX kanalov.....
Kaj a ti bo pršlo, če boš dubu manjši račun konc mesca ?
Se pa strinjam da je grdo od njih če ne zrihtajo težav, ki jih imate oz. če ne povedo tapravega rzloga v čem je problem.
 

Company

Pripravnik
7. okt 2007
787
6
18
Nihče ni rekel, da je zadeva življenjskega pomena, vendar če imamo pogodbo, da jaz nekaj dobim, ter to storitev plačam, potem pričakujem, da bo zadeva tudi tako delovala. Enak odnos tudi drugi pričakujejo tudi od mene.Glede na to, da sem bil tri dni tiho, sem bil še kar potrpežljiv.
Poleg tega te pa nisem nič vprašal, zato lahko take komentarje zadržiš zase, razen če mi dokažeš, da si zaposlen na Telemachu. Ko boš zrastel, boš videl, da ni vse tako idealno, kot si predstavljaš.
LP!
 

jendomen

Pripravnik
30. apr 2008
357
11
18
Domžale
Lp
Bazo razloži mi zakaj se račun reklamira ko teden dni ne dela, zakaj bi telemachu delal potuho, ko se zadeva pri meni ponavlja vsak vikend. Od mene zahtevajo da jim plačam vsako minuto pogovora po telefonu, jaz pa naj jim popuščam, ko vsako nedeljo nekaj ne dela. Gre mi za princip, saj če nekaj plačam pričakujem delovanje, ne bom pa jim plačeval nedelovanje
Poznam kako zadeve delujejo, ravno zato je treba račun reklamirat, saj če bi bili fer bi nam sami zmanjšali račun, za čas nedelovanja (vem da sanjam, čeprav na začetku so delali tako), uporabniki pa nismo vredni za njih niti toliko, da bi na internetno stan dali vsaj opravičilo.
Raje naj nam Telemach objasni zakaj so samo njim včeraj padle mednarodne veze ostalim operaterjem pa ne, mednarodne veze potekajo po optiki in kako vreme vpliva na prenos signala po kablu.
Teh njihovih izgovorov imam že zadosti, saj mene kot uporabnika ne zanimajo njihove težave, to je njihov problem oziroma poslovni rizik.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Telemach na spletni strani sploh nima obvestila, zadnji izpad je bil "6.12.2010 ob 9.uri". Mogoče pa sploh niso opazili?