Telemach!!!

Pokovc

Pripravnik
22. mar 2011
233
1
16
Se ti hecaš? Seveda obstajajo, mi smo 3 km iz Ljubljane pa nimamo možnosti priti do interneta, razen seveda določeni, med katere spadam tudi sam, kateri imamo Lastovko iz Krima. Tisti kateri vidimo Krim imamo, tist sosed kater je malo nižje se pa lahko le obriše okol nosa. Veš v čem je problem da je Lastovka draga, sami plačujemo za dve kartici oba modula imamo L+ paket ter HD paket od 83 do 90 evrčkov, potem ti pa Telemach ne da še tiste SD programe katere ste dobili v digitalno Aprila in sedaj tedva v Juliju. Hvala Bogu imamo vsaj HD vse kot na digitalni .
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Če te prav razumem, 3 km iz ljubljane na Telemach-ovi kabelski ni mogoče imet interneta ? Te pa pravijo da štajerska ni razvita
wink-1.gif
 

Pokovc

Pripravnik
22. mar 2011
233
1
16
Mal prehitro sem ti odgovoril, nasploh 3 km iz Ljubljane na moji lokaciji ni kabla je navaden telefon in če hočeš kaj več ti preostane le Lastovka ker imaš vsaj trio, ne samo internet.
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
NOVO - Program Cinestar v analogni shemi

Program Cinestar v analogni shemi zamenja obstoječi program glede na področje:

• Ljubljana – BBC Entertainment
• Maribor – RTS Srbija
• Velenje – Rai Uno
• Koper – SAT 1

Sprememba nastopi 20.7.

Vsi izmed zamenjanih programov se nahajajo v digitalni shemi, v vseh paketih, tudi začetnem.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.640
6.878
113
GSMobil, danes je pa nehal HBO GO delat, piše da računalnik ni registriran, čeprav je.

ponovna registracija pa vrne napako.
 

Dekster

MOBITEL PR
8. apr 2009
995
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
Kaj bi bil kdo tako prijazen in mi povedal frekvence za novi program Cinestar.

Hvala!


Še kdo opaža prehitevanje podnapisov pri Cinestaru Action, namreč s kolegom sva včeraj pri njemu skupaj gledala film K-19 in je bilo kar moteče, kolega mi je bentel, da se to dogaja že od samega začetka vpeljave programa, sicer pa program je za
nahrung002.gif



Lp.
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Citat:
Uporabnik Dekster pravi:
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
Kaj bi bil kdo tako prijazen in mi povedal frekvence za novi program Cinestar.

Hvala!


Še kdo opaža prehitevanje podnapisov pri Cinestaru Action, namreč s kolegom sva včeraj pri njemu skupaj gledala film K-19 in je bilo kar moteče, kolega mi je bentel, da se to dogaja že od samega začetka vpeljave programa, sicer pa program je za
nahrung002.gif



Lp.
Dekster, bomo preverili pri program providerju, hvala.
 

NeMeBasat

Pripravnik
28. maj 2008
248
0
16
Toti Maribor
Tudi jaz bi te prosil GSMobil, da preveriš kako je z Cinestarom in podnapisi.....postaja že prav moteče (sam imam izklopljene podnapise).....dokler ni novega dialoga predhodni dialog sploh ne izgine ampak ga prikazuje toliko časa dokler ni novega dialoga (imam CISCO sprejemnik)......bi pa imel še eno vprašanje kaj je vsebovala zadnja posodobitev za CISCO sprejemnike, namreč pri meni je vse ostalo enako čeprav uporabljam HDMI izhod in resolucijo 1080 mi v nastavitvah kaže, da imam kompozitni izhod in resolucijo 576...Hvala!..... ((o:

LP B.
 

potresujka

Zelenc'
3. mar 2011
12
0
1
Maribor
Pozdravljeni GSMobil.Imam problem in sicer mi je crknil Cisko snemalnik,nakar ga je prišel serviser zamenjati in na novem ciskotu ne dobim več tistih TV programov,ki sem jih imel z starim ciskotom.Prosim te če se da to kako preverit in videt kje je problem.Moji podatki so, številka pogodbe 310945-0111-1.
Hvala za trud in lep dan še naprej. Turk
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
potresujka: lahko prosim podatke o naročniku na privat (ime, priimek, naslov). Pa imej Cisco sprejemnik prižgan na katerem koli programu in bomo uredili.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
A še komu zaostaja glas na Eurosportu (že dolgo). Se da kaj narediti?
Maribor, Cisco D3:
- angleški zvok je OK
- nemški zaostaja kako sekundo