Telemach!!!

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.640
6.880
113
Včasih je ceneje za operaterja, da zgubi stanke, kot da se spusti v nadgradnjo omrežja, kratkoročno seveda, dolgoročno se v današnjem svetu tako ne splača vlagati.
 

Pikec

Pripravnik
30. jan 2010
307
0
16
Že mogoče. Samo potem bi bilo v duhu poslovne kulture, in v izogib vsem - u, pošteno povedati, da je omrežje preobremenjeno, in da ne morejo na določenem naslovu, ali območju zagotavljati zakupljene hitrosti. Ne pa da se delajo nevedne, češ, kaj pa je narobe?
Ampak.................kaj pa je to poslovna kultura?
sprasujem se.gif
To je že druga zgodba.
 
Nazadnje urejeno:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.640
6.880
113
Poslovna kultura? Kaj bi naj to pomenilo? Pošten biznis? Tega ni, obstaja samo profit biznis, vse drugo nima veze.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik Pikec pravi:
doto:
Imaš prav. Preobremenjenost omrežja. Tako je bilo tudi pri meni. Od zakupljene hitrosti 13,5/1,5 sem download dosegal le med 0,5 do 1,5.Ob določeniih urah dneva se je celo vse ustavilo. Nekaj časa sem to trpel, potem pa sem šel stran. Niso pomagali ne klici in ne pisna
Reklamacije računa nisi uporabil. To ti je bila napaka.
wink-1.gif
 

Pikec

Pripravnik
30. jan 2010
307
0
16
Sem uporabil, a žal ni obrodilo uspeha. Odgovor: Saj vam dela. Ma brez veze.............minilo. Jaz sem se rešil njih, oni pa mene.
End of story.
 
Nazadnje urejeno:

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Pikec, glede na to, da poznam delovanje oddelkov na Telemachu, malo dvomim v tvojo izjavo. Zakaj? Ker se vedno preveri zasedenost CMTS-a, ko stranka prijavi težavo pri doseganju hitrosti in če je res preobremenjeno omrežje, se gre v nadgradnjo le tega, za ta čas pa se stranki ponudi popust.
 

Pikec

Pripravnik
30. jan 2010
307
0
16
Nisem te mislil omeniti, te pa zdej bom. Ravno TI SI MI POSLAL graf mojega priklopa, in iz njega se prav lepo vidi izbijanje.Točno po urah, katere sem navajal, je prišlo do obremenjenosti. Imam shranjenga. Reklamacije pa mi niso odobrili. Preveri pri vas. Močno dvomim, da se je preverjalo. Še sam tehnik mi je po telefonu povedal, in potrdil isto kot ti. Zato ne zavajaj, da se preverja. Logistiko imate na psu.Meni niste ničesar ponujali, ampak samo obljubljali nadgradnjo, katere pa nisem dočakal. Nič ni treba dvomiti, malo poglej v arhiv najino dopisovanje, pa ti bo vse tako jasno. Tako kot praviš BI MORALO biti, pa ni. SIcer pa, a ni čudno, da imajo iste težave, tudi drugje, ko tako po tvoje, preverjate. Je pa nekaj res, dobro, da se pojavjaš tukaj. Saj kot berem si mnogim pomgal. Hvale vredno, ni kaj.
 
Nazadnje urejeno:

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Verjetno se dogaja podobno kot pred leti, ko so imeli mnogi uporabniki nastavljene višje hitrosti od plačanih.

Na papirju je bilo še dovolj pasovne širine, v praksi pa so bile povezave preobremenjene.
 

Dumber

Fizikalc
19. feb 2008
1.017
4
38
Ptuj
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
Kaj imaš antivirus ali internet security. To je zelo pomembno, ker znajo variante internet security zelo upočasnit surfanje.

Ni problema v nobenem sofwaru. Probano na vecih racunalnikih in je povsod enako sranje. Sramotno je to, da ti po telefonu recejo, da oni ne morejo dostopat do vseh podatkov ker mi spadamo kao pod triera Maribor, Maribor pa kao nima vec klicnega centra WTF. A pol pa si naj sam pomagam al kako in s tem te odslovi. No vceraj me je odslovla z foro, da danes ne more nic postorit, da bo javla in da bojo pregledali omrežje. Mislim, samo, da se te reši. Drugo se mi zdi da tam ne ve pogledat pa rešit kot to, ali se modem odziva ali ne.
 

1107

Pripravnik
13. avg 2008
161
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Dumber pravi:
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
Kaj imaš antivirus ali internet security. To je zelo pomembno, ker znajo variante internet security zelo upočasnit surfanje.

Ni problema v nobenem sofwaru. Probano na vecih racunalnikih in je povsod enako sranje. Sramotno je to, da ti po telefonu recejo, da oni ne morejo dostopat do vseh podatkov ker mi spadamo kao pod triera Maribor, Maribor pa kao nima vec klicnega centra WTF. A pol pa si naj sam pomagam al kako in s tem te odslovi. No vceraj me je odslovla z foro, da danes ne more nic postorit, da bo javla in da bojo pregledali omrežje. Mislim, samo, da se te reši. Drugo se mi zdi da tam ne ve pogledat pa rešit kot to, ali se modem odziva ali ne.

Kdo ti pa račune pošilja Telemach, Triera ali tvoj kabelski operater? Na tistega se obrni, da ti uredi tko kot je treba.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
To uporabnika nič ne briga.
Pogledaš, kdo je lastnik TRR, kamor plačuješ, (piše na položnici) in to je to.
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
GSMobil, prosim za razlago, zakaj naj nebi delal HBO na Technisat-u:

" Nabavil sem si sprejemnik Technisat digit K3x in spremenil paket na jackpot in zatonj paket hbo, ki ti ga dajo zraven (kaj si pač izbereš)
Sedaj mi ne dela hbo oziroma mi napiše ni dostopa in to na obeh karticah. Pustil sem na programu več kot 30 minut pa nič. Tehniki mi pravijo da ne odgovarjajo če imam drug sprejemnik ki ni kompatibilen z njihovim sistemom. HALOOO???
Prvič slišim kaj takega. Tudi poptv in akanal nista delovala,po 30 min pa sta. Ostali mi vsi delajo razen hbo, naredili so že re aktivacije pa nič. Pravijo da ne bo delovalo razen na ciscotu. Vse sem tovarniško nastavil pa nič.
V ČEM JE PROBLEM???? "
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
DognerDJ: no, to seveda ni res. Sprejemnik, ki je Conax kompatibilen nima nobene veze s tem kaj bo odklenil in kaj ne. Odklene tisto, kar mu kartica dovoli
smile-1.gif
.