Telemach!!!

Pokovc

Pripravnik
22. mar 2011
233
1
16
Glede obveščanja je Telemach na podnu, saj verjetno tudi ostali operaterji niso kaj boljši.

GSMobil, glej res sem tečen toda kdaj bo deloval EPG in EIT na Animal HD, Travel HD in ESPN HD? Še nekaj, SBB ima boljšo programsko shemo, zakaj ne dodate iste programe, pa ne mislim balkanskih! Kot naročnik Lastovke Krim lahko pričakujemo konec leta vse programe( ginx, sip, cinestar 1 in 2,...)? Za popove mi je vseeno! Hvala za odgovor.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.640
6.880
113
ginx dejansko kdo gleda?
smile-1.gif
 

alessio

Pripravnik
4. okt 2008
99
12
8
Imam telemachov trojček. Opazil sem, da za mesec na mojem računu na telemachovi spletni strani za mesec september ne deluje prikaz odhodnih in dohodnih telefonskih klicov.
 
Nazadnje urejeno:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.640
6.880
113
Na vseh kanalih, ki jih gledam: sci fi, pop kino, kino 2, fani, brio...oba HBO, fox life...pa še verjetno kje.

Zanimivo, da se pojavi le občasno, predvidevam, da je takrat bitrate slike največji in se kompenzira na kvaliteti ?
 

DJ_Beat

Dacar
23. jul 2007
4.204
2
38
Kranj
rener.info
Ce bi se pojavljalo na enem kanalu, bi lahko predvideval, da se je "zalomilo" pri upper oz lower fields. Ce se pa to pojavlja pogosteje in na vec kanalih pa nimam pojma. Si kaj spreminjal nastavitve televizorja?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.640
6.880
113
Preko cisco digitalnega sprejemnika na LCD TV, povezava preko SCART. Slika pride preko istega kabla, kot je internet, vmes je nek splitter. Kako je na drugem TV, kjer je kabel "za sebe", pa se res nisem spomnil preveriti, če ima to kakšno vezo sploh?
 

hazlhof

Pripravnik
25. sep 2007
88
0
6
Kdaj mislijo poenotiti programsko shemo, da bojo imeli vsi paketi in preko kabla in Lastovke enako možnosti programov?

Ali Telemach nima foruma tako kot Siol?
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.204
26
48
GSMobil,
1. Mislim, da so podnapisi še vedno hrvaški.
2. Danes je že 11(enajsti !!!!) dan od prve prijave okvare linije in ko je stranka brez telefona. Koliko je dejansko odzivni čas vaših
serviserjev.
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
marc: zdajle pa res ne vem točno o čem govoriva? Lahko podatke o naročniku na privat, bom takoj urgiral. Hvala.
 

lalan

Pripravnik
12. maj 2008
895
0
16
Zanima me, če HD paket deluje na novejših led LCD preko conax in ali je 5.1 zvok prisoten v veliko oddajah?
 

EFX

Pripravnik
13. nov 2007
91
1
8
V začetku avgusta sem pri Telemachu vzel Jackpot paket in si kot opcijski paket izbral HD paket. Ker sem več kot en mesec čakal na nov TV (prej analogni), sem dejansko šele zadnji petek lahko preizkusil, če digitalna TV deluje kot je treba. Presenečen sem ugotovil, da mi pri Telemachu niso vklopili željenega HD paketa, temveč HBO paket
10.gif


Poklical sem na tehnično podporo, kjer je bilo rečeno, da bodo zadevo takoj uredili. Danes je ponedeljek, meni pa še vedno dela HBO, HD kanali pa ne. Preden spet kličem na Telemach, me zanima, če se bodo spremenjeni paketi posodobili sami ali moram jaz na moji strani kaj spremeniti, resetirati, ipd?