Telemach!!!

bazo

Pripravnik
15. nov 2010
124
0
16
Živjo,


a kdo kej ve kako je zanesljivost paketa Totalni trojček. Piše kje kakšni so pogoji za ta paket ?
Moraš imeti svoj krožnik, ti ga dajo oni zastonj, če se vežeš za 2 leti itd... ?
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
" Bonus TV programi
Ne glede na izbrani paket, lahko dodatno spremljate še do 200 najzanimivejših prosto dostopnih FTA programov s satelitov kot BONUS programe po lastni izbiri. "

Bonus ? Ne razumem.
 

lalan

Pripravnik
12. maj 2008
895
0
16
Kako pa poteka prehod iz analogne na digitalno TV? Imel bi CONAX modul. Na kaj naj pazim? Hvala...
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Da bo modul Technisat-ov
wink-1.gif
 

rollingstones

800. registrirani uporabnik
3. sep 2007
514
0
16
Rožna dolina
Citat:
Uporabnik DognerDJ pravi:
Da bo modul Technisat-ov
wink-1.gif
Ravnokar se odločam za nov modul oz. v mojem primeru digitalni kabelski sprejemnik.

Moram reči, da sem zelo razočaran nad ponudbo sprejemnikov, ki jih ponuja Telamach...
jezen.gif

Trenutno je pri hiši še model Handan CV-7000 (HD signal), ki pa ne deluje več normalno, Cisco sprejemnikov pa se ogibam na daleč!
Ne vem ali Telemach kot distributer ni sposoben dobaviti kvaliteten DVB-C sprejemnik.

Najverjetnejša izbira je model Technisat Digit HD8-C, vsaj po izkušnjah uporabnikov in mnenjih na testih.


technisat_digit_hd8-c_schwarz1.jpg
 

lalan

Pripravnik
12. maj 2008
895
0
16
Sem se ravnokar naročil na digitalno (začetni paket). Me pa zanima, če je v HD paketu kaj dosti vsebin z večkanalnim zvokom Dolby in ali je to pro logic ali 5.1?
Opis na Telemach strani:
Programi HDTV prikazujejo sliko v razmerju 16 : 9 in omogočajo digitalni večkanalni zvok Dolby
P.s.: Modul sem dobil CONAX SMIT
 

rollingstones

800. registrirani uporabnik
3. sep 2007
514
0
16
Rožna dolina
V tiskani izdaji časopisa Finance je omenjen podatek, da naj bi Telemach v kratkem ponudil nov sprejemnik DVB-C.
shocked-1.gif

Ima kdo od posvečenih kakšne informacije, kdaj približno naj bi to bilo?
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Glej to temo nazaj sporočila os GSMobila. Predvidevam, da bo tisti, če si niso premislili.
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Citat:
Uporabnik rollingstones pravi:
V tiskani izdaji časopisa Finance je omenjen podatek, da naj bi Telemach v kratkem ponudil nov sprejemnik DVB-C.
shocked-1.gif

Ima kdo od posvečenih kakšne informacije, kdaj približno naj bi to bilo?
V kateri izdaji pa to piše? Hvala.
 

lalan

Pripravnik
12. maj 2008
895
0
16
Ali EPG po caa. 11h še deluje. Pri meni je blokirano. Ali se kaj restarta ali kako?
Ups, že dela...
 
Nazadnje urejeno:

Pokovc

Pripravnik
22. mar 2011
233
1
16
Sramota za Telemach, da dodaja nekvalitetne programe, ne more urediti osnovnovno stvar kot so podnapisi na DoQ, E in EIT ter EPG na Animal Planet HD, HD Travel, ESPN HD in HD PL! Ukinili so ARD na Lastovki Krim , dodali nekvaliteten Happy tv, ARD pa na kablu prestavili na QAM 256!