Telemach!!!

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.259
6.465
113
pri taščici
Si prebral "drobni" text da popust- cena velja do nocega leta? Se pravi 2012 bos placeval 49 al koliko ze? Me zanima kaksno mnenje bom imel potem ko mi bodo analognega trojcka zamenjal za digitalnega. Upam da ne bo slabse. Ker to, da so kanali vsak mesec "drugje" se moram ocitno kar navadit.
 

bazo

Pripravnik
15. nov 2010
124
0
16
Torej v primerjavi z paketom L+ , bom na izgubi 3mb/s downloada, brez HBOja, ter brez brezplačnih minut po 8mi uri kajne ?
In na koncu leta lahko ponovno zamenjam paket na L+, brez stroškov ?

Zanima me samo še, kako bo s prehodom med paketi ? Namreč sedaj si lahko skakal iz paketov S+ na M+ na L+.
Se bo lahko "skakalo" tudi po novem letu, brez pogodbenih kazni ?
 
Nazadnje urejeno:

1107

Pripravnik
13. avg 2008
161
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik bazo pravi:
Torej v primerjavi z paketom L+ , bom na izgubi 3mb/s downloada, brez HBOja, ter brez brezplačnih minut po 8mi uri kajne ?
In na koncu leta lahko ponovno zamenjam paket na L+, brez stroškov ?

Zanima me samo še, kako bo s prehodom med paketi ? Namreč sedaj si lahko skakal iz paketov S+ na M+ na L+.
Se bo lahko "skakalo" tudi po novem letu, brez pogodbenih kazni ?

Pri Jackpot paketu se zavežeš, da boš na tem paketu 24 mesecev in šele po 24ih mesecih ga lahko zamenjaš na novega.
 
Nazadnje urejeno:

plexix

Fizikalc
10. sep 2007
905
153
43
KSZ:

kaj se je zgodili z dt.triera.net oz. dt.telemach.net?

Podatki za klicanje preko IP telefona

Za maj so podatki samo do 26. maja?

Lp,
 

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
826
41
28
Presneto "pošteno" do naročnikov Lastovke trojček, ki bomo tisti brezplačni mesec dobro preplačali (konkretno v mojem primeru 3,5 evrov na mesec). Podražitev velja za Lastovko Krim in Lastovko Krvavec, čeprav vsaj pol leta shemi ne bosta enaki (manjko programov na Krvavcu). Tudi HBO HD-ja ni na voljo, čeprav bi se mi posledično znižala naročnina za 2 evra na mesec

Ni ravno odnos za prehvalit (ok, tukaj izključujem GSMobila, ki se trudi, roko na srce pa neprijetna vprašanja tudi rad "presliši"
wink-1.gif
)
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.259
6.465
113
pri taščici
Sem šel gledat če imajo slučajno dvojček tv in internet pa vidim da tega sploh ne ponujajo. Pa saj niso neumni.....
Upam da ne bom razočaran na DTV, dobim v petek
 

1980

Pripravnik
25. jun 2009
242
0
16
"Kljub spremembi cen bodo trojčki S in M ostali najugodnejši in najbolj privlačni paketi na slovenskem trgu"

aplauz.gif
Lahko samo rečem bull shit, v polnem pomenu besede!!!

S čim se utemeljuje napisano "najbolj privlačni" ko se pa bosta navedena trojčka na lastovki podražila ejj niti več niti manj, ampak za 3,5€, brez kakršnekoli nadgradnje hitrosti in še za povrh v osnovi okrnjena Tv shema
sprasujem se.gif


Zanimame en dober razlog, zakaj bi človek sploh prešaltal ali pa se še zadrževal na Telemach, če upoštevamo, da so za dodatni TV uvedli obezno plačilo 2€, sedaj tukaj beremo o novih podražitvah naročnin. Cene hitrosti interneta Telemacha pa so ratale v primerjavi s konkurenco, ne konkurenčne, podpora uporabnikov deluje samo do 22 ure, medtem, ko pri celotni konkurenci 24h, lahko samo rečemo super
bonk.gif


Utemljevanje podražitev, v omenjenih trojčkih, kjer se navaja PINk shema, in še kakšen program iz tistega spiska, naj takoj omenim, da že v osnovi niso zraven, zato gre za čisto obiranje uporabnikov v višini dodatnih 3,5€.

Tisti, ki ste na lastovki, boste mogli očitno isforsirat zakonsko pravico po uveljavitvi Univerzalne storitve in nekako vpeljat IPTV, ker to kar imamo tukaj moč sedaj brati, si ni privoščil niti T-2, čeprav bi ga bilo lažje razumeti po tolikšnih podražitvah.


P.S.
GSMobil, tebi vse čestitke, vendar tvoji delodajalci počasi, vendar vztrajno prevzemajo titulo najmanj ugodnega operaterja, kakor ste si zadali, ne bo vas kasneje rešila niti celotna shema HD zastonj.


Lp.
 

Grikos

Pripravnik
21. jul 2007
386
0
16
To je s s prvim julijem sedaj že tradicionalna podražitev. Lani so 1.7 podražili digitalne trojčke za 3 EUR, letos za 3,5 EUR, vse v duhu "ohranjanja optimalnega razmerja med ponujeno vsebino in ceno"
rolleyes-1.gif
 

bazo

Pripravnik
15. nov 2010
124
0
16
Dobr zdj vsi bi radi mel vse, ampak nč nebi plačal zato. Dj mal na široko poglejte, treba se je razširt, treba si je ustvart kapital.
Iz poslovnega vidika, jih čist razumem.
Tipični slovenci, vse bi mel sam nč nebi dal zato. Nehte kadit, pa po lokalih viset al pa nehte se vozt z avtomobili, pa boste pršparal......
Edino kar me moti pri telemachu da zavirajo UPLOAD. GSMobil, mogoče veš se bo kaj spremenilo ?
 

bazo

Pripravnik
15. nov 2010
124
0
16
Sj teb se pa vid, da si še mlečn ker ne znaš razmišlat s svojo glavo.
Vsak si postav prioriteto. Kam bo vložil svoj denar in kako ga bo zapravil.
Sj ni obvezno da imaš internet, telefonijo in televizijo.
Sj ko boste ( boš ) odrastl boste razumel, kaj pa kako.
Nehite jamrat nonstop za vsako stvar.
 

misi

Pripravnik
18. sep 2008
42
0
6
Citat:
Uporabnik bazo pravi:
Sj teb se pa vid, da si še mlečn ker ne znaš razmišlat s svojo glavo.
Vsak si postav prioriteto. Kam bo vložil svoj denar in kako ga bo zapravil.
Sj ni obvezno da imaš internet, telefonijo in televizijo.
Sj ko boste ( boš ) odrastl boste razumel, kaj pa kako.
Nehite jamrat nonstop za vsako stvar.

clovek lohk rece sam... LOL
 

Pokovc

Pripravnik
22. mar 2011
233
1
16
Na travel channel HD so prišli podnapisi, sedaj bi bilo dobro da bi pošlihtali tudi EPG, EIT prav tako na ESPN HD in na Animal planet HD, saj če dvigujete cene bi bilo fajn da bi vse delovalo tako kot mora biti.
 

igors24

Pripravnik
5. maj 2010
505
0
16
In v duhu podražitev mi žena skače po glavi, ker imamo (vsaj) v Črnučah popolni izpad storitev. Sicer komaj čakam, da zaključi s porodniško in se spoka v službo ampak to nekako ni rešitev za telemachov problem. Povrh samega nedelovanja pa jo še dodatno razpi.zdi agent na 080 22 88 - "gospa račun bo potrebno reklamirati, avtomatsko se računi ne znižujejo čeprav vemo kje, kdaj in kako dolgo nam storitve ne delujejo".

Hvala telemach za domači dušni mir
zmaga.gif