Telemach!!!

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Eh, za vse pa res ni Telemach kriv
tongue-1.gif
. Izpad je bil točno od 07:20 do 08:50, pa še za to je bil "kriv" Elektro...
 

igors24

Pripravnik
5. maj 2010
505
0
16
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
Eh, za vse pa res ni Telemach kriv
tongue-1.gif
. Izpad je bil točno od 07:20 do 08:50, pa še za to je bil "kriv" Elektro...

Misliš, da to mojo ženo na porodniški zanima?
sprasujem se.gif
Drugače pa hvala za info.

p.s. saj gre kmalu nazaj v službo ...
cheer.gif
 

nakoruzi

Pripravnik
8. mar 2008
209
0
16
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
Eh, za vse pa res ni Telemach kriv
tongue-1.gif
. Izpad je bil točno od 07:20 do 08:50, pa še za to je bil "kriv" Elektro...

Aha seveda Telemach ni kriv, da mi nismo imeli storitve, ki jo ponuja kdo? Elektro ali Telemach? A je Elektro tudi kriv za podražitev?
stupid-1.gif
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Citat:
Uporabnik nakoruzi pravi:
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
Eh, za vse pa res ni Telemach kriv
tongue-1.gif
. Izpad je bil točno od 07:20 do 08:50, pa še za to je bil "kriv" Elektro...

Aha seveda Telemach ni kriv, da mi nismo imeli storitve, ki jo ponuja kdo? Elektro ali Telemach? A je Elektro tudi kriv za podražitev?
stupid-1.gif
Kdo (razen tebe) govori, da je za kakšno podražitev kriv Elektro?
 

nakoruzi

Pripravnik
8. mar 2008
209
0
16
Si si sam odgovoril. Za podražitev in izpad je kriv Telemach. In tako kot je Elektro samo izgovor za vaše šalabajzerstvo, taki so tudi izgovori za podražitev. Šalabajzerski.
 

igors24

Pripravnik
5. maj 2010
505
0
16
Citat:
Uporabnik Telemach pravi:
Pri Telemachu kljub podražitvam ostajamo konkurenčni, primerjajte cene naše ponudbe in pakete z drugimi ponudniki.

Lep pozdrav

Seveda... konkurenca dviguje hitrosti brez dodatnih papirjev in vezav, pri vas za Joker paket podpišeš aneks z vezavo za 24 mesecev in ca. 250€ pogodbene kazni .... Super.
zmaga.gif


SIOL
T-2

Če bi bila na mojem območju optika oz. vsak bakrena parica, ki bi dopuščala sinhronizacijo nad 4mbps bi vam že zdavnaj poslal odstopno izjavo.
 

Repo

Pripravnik
26. feb 2009
74
0
6
Igors24, izpostaviš edini paket, ki ima vezavo 24 mesecev vezave. Ostali imajo na Telemachu 12 mesecev. To dokazuje, d aimaš drugačne namen, neodvisne od realnosti. Nekateri paketi se ne dražijo, JACKPOT in SuperBABI paketa se ne. Torej?
 

igors24

Pripravnik
5. maj 2010
505
0
16
Citat:
Uporabnik Repo pravi:
Igors24, izpostaviš edini paket, ki ima vezavo 24 mesecev vezave. Ostali imajo na Telemachu 12 mesecev. To dokazuje, d aimaš drugačne namen, neodvisne od realnosti. Nekateri paketi se ne dražijo, JACKPOT in SuperBABI paketa se ne. Torej?

Izpostavil sem edini paket, kjer se ti v primeru prehoda z DTV 3.0M+ (moj trenutni paket) hitrost interneta skoraj podvoji - tako je moja primerjava popolnoma na mestu, seveda kar se tiče mojega primera. Pa ne mi omenjati 'brezplačnega HD, Cinemax, ... paketa, ker že sedaj na DTV 3M+ doplačujem HD paket.
 

1107

Pripravnik
13. avg 2008
161
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik nakoruzi pravi:
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
Eh, za vse pa res ni Telemach kriv
tongue-1.gif
. Izpad je bil točno od 07:20 do 08:50, pa še za to je bil "kriv" Elektro...

Aha seveda Telemach ni kriv, da mi nismo imeli storitve, ki jo ponuja kdo? Elektro ali Telemach? A je Elektro tudi kriv za podražitev?
stupid-1.gif

Tudi
 

1107

Pripravnik
13. avg 2008
161
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik igors24 pravi:
Citat:
Uporabnik Telemach pravi:
Pri Telemachu kljub podražitvam ostajamo konkurenčni, primerjajte cene naše ponudbe in pakete z drugimi ponudniki.

Lep pozdrav



Seveda... konkurenca dviguje hitrosti brez dodatnih papirjev in vezav, pri vas za Joker paket podpišeš aneks z vezavo za 24 mesecev in ca. 250€ pogodbene kazni .... Super.
zmaga.gif


SIOL
T-2

Če bi bila na mojem območju optika oz. vsak bakrena parica, ki bi dopuščala sinhronizacijo nad 4mbps bi vam že zdavnaj poslal odstopno izjavo.

Če čebula ne bi imela če , bi bila bul. Tko, da,....
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.259
6.465
113
pri taščici
Najbrz bom ostal vas odjemalec, ampak stroski za telekomunikacije ze sedaj nekajkrat presegajo strosek za elektriko.
Sedaj pa ne vem,. Ali je elektrika prepoceni (to vsi vpijejo ki jo prodajajo), ali so TK predrage, ali pa je za nas 120k ki smo na zavodu (ne po svoji krivdi), 300-500 evrov/mesecno prevec in nam bodo zmanjsal da bodo ponvono "dokapitaliziral nlb"
 

1980

Pripravnik
25. jun 2009
242
0
16
Citat:
Uporabnik Telemach pravi:
Pri Telemachu kljub podražitvam ostajamo konkurenčni, primerjajte cene naše ponudbe in pakete z drugimi ponudniki.

Lep pozdrav

Po podražitvah ostajate konkurenčni samo še na področju demagogije, dovolj je da pogledate cenik T-2 po ta novem, Tušmobil-a že od prej, Siola po ta novem in bo jasno o čem govorim.

Ker vidim, da ste mogli zaposleni (GSMmobil je razred zase) reagirati z demagogijo, posredujte vašim vodjem sporočilo, kako vas ni sram da po ta novem boste računali za več kot 41 € trojček paket z okrnjeno programsko shemo v primerjavi z vsemi operaterji, hitrost interneta pa na sramnih 2 Mbs hitrosti , medtem ko je konkurenca za primerljiv znesek začela ponujati še več
sprasujem se.gif



Lp.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.457
1.407
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Najbrz bom ostal vas odjemalec, ampak stroski za telekomunikacije ze sedaj nekajkrat presegajo strosek za elektriko.
Sedaj pa ne vem,. Ali je elektrika prepoceni (to vsi vpijejo ki jo prodajajo), ali so TK predrage, ali pa je za nas 120k ki smo na zavodu (ne po svoji krivdi), 300-500 evrov/mesecno prevec in nam bodo zmanjsal da bodo ponvono "dokapitaliziral nlb"
Zakaj pa si ti men repliciral?
sprasujem se.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.259
6.465
113
pri taščici
Sori ksz mi ne gre po tipkovnici, vcasih se pa se kdo vrine preden gsm zmelje. V tem primeru pa misloim da mi je nekaj nagajalo z objavo in metalo nekam v aprilske objave.
 
Nazadnje urejeno:

1107

Pripravnik
13. avg 2008
161
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik 1980 pravi:
Citat:
Uporabnik Telemach pravi:
Pri Telemachu kljub podražitvam ostajamo konkurenčni, primerjajte cene naše ponudbe in pakete z drugimi ponudniki.

Lep pozdrav

Po podražitvah ostajate konkurenčni samo še na področju demagogije, dovolj je da pogledate cenik T-2 po ta novem, Tušmobil-a že od prej, Siola po ta novem in bo jasno o čem govorim.

Ker vidim, da ste mogli zaposleni (GSMmobil je razred zase) reagirati z demagogijo, posredujte vašim vodjem sporočilo, kako vas ni sram da po ta novem boste računali za več kot 41 € trojček paket z okrnjeno programsko shemo v primerjavi z vsemi operaterji, hitrost interneta pa na sramnih 2 Mbs hitrosti , medtem ko je konkurenca za primerljiv znesek začela ponujati še več
sprasujem se.gif



Lp.


In zakaj še nisi na SIOLu, T2-ju in Tušu, če so tko joh in sploh?
 

1980

Pripravnik
25. jun 2009
242
0
16
Citat:
Uporabnik 1107 pravi:
Citat:
Uporabnik 1980 pravi:
Citat:
Uporabnik Telemach pravi:
Pri Telemachu kljub podražitvam ostajamo konkurenčni, primerjajte cene naše ponudbe in pakete z drugimi ponudniki.

Lep pozdrav

Po podražitvah ostajate konkurenčni samo še na področju demagogije, dovolj je da pogledate cenik T-2 po ta novem, Tušmobil-a že od prej, Siola po ta novem in bo jasno o čem govorim.

Ker vidim, da ste mogli zaposleni (GSMmobil je razred zase) reagirati z demagogijo, posredujte vašim vodjem sporočilo, kako vas ni sram da po ta novem boste računali za več kot 41 € trojček paket z okrnjeno programsko shemo v primerjavi z vsemi operaterji, hitrost interneta pa na sramnih 2 Mbs hitrosti , medtem ko je konkurenca za primerljiv znesek začela ponujati še več
sprasujem se.gif



Lp.


In zakaj še nisi na SIOLu, T2-ju in Tušu, če so tko joh in sploh?

Na eni lokaciji sem že svoj čas prešaltal na T-2 , druga lokacija, kjer teče vaš dikitalni trojček pa gre v NMČ v postopku zamenjave, saj imam vezavo še en mesec, po prebranem in ugotovljenem, definitivno. Se vidi, da vam je isti lastnik kot v Srbiji pri SBB-u, definitivno najslabši njihov operater v vseh pogledih tako cenovno kot storitveno. Ne vem od kod vam sploh ideja, da se obnašate kot, da ste edini na tržišču in da bodo podražitve kar tako po defaultu sprejete
hysterical-1.gif


Za 42 € pri T-2 definitivno več programov, internet po ta novem do 20 Mbit/s, do sedaj so imeli 4 Mbit/s. Vi pa komaj ponujate 2 Mbit/s in sedaj, naj vam se plača še dodatno 3.5€, veš da bom ja, večkrat.


Hvala vam lepa na vaše demagogije
bonk.gif


Lp.
 

igors24

Pripravnik
5. maj 2010
505
0
16
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
Eh, za vse pa res ni Telemach kriv
tongue-1.gif
. Izpad je bil točno od 07:20 do 08:50, pa še za to je bil "kriv" Elektro...

Spet vam elektro nagaja... nič ne dela.
rolleyes-1.gif