Telemach!!!

lalan

Pripravnik
12. maj 2008
895
0
16
Tole pa je nekaj....
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

Pokovc

Pripravnik
22. mar 2011
233
1
16
Seveda je nekaj, toda mi na Lastovki smo zopet skozi padli. Največ plačujemo, najmanj dobimo. Sicer sem zadovoljen s Telemachom toda če bi imel možnost bi šel stran, ker pa v letu 2011 ni možna normalna povezava in to le nekaj kolometrov ven iz Ljubljane, smo pa obsojeni na ožemanje, če hočemo imeti internet in vsaj nekaj tujih programov.
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Pokovc: takoj ko se Lastovka 1 ukine, bo shema na Lastovki 2 poenotena z digitalno shemo na kablu.
Jodlarcek: urejeno, prosim preveri, če je sedaj bp.
 

Pokovc

Pripravnik
22. mar 2011
233
1
16
GSMobil najlepša hvala, najlepša ti dala
cheer.gif
, vseeno bi pa cel kolektiv pohvalil saj imate res dobro sliko tako rekoč na vseh programih, glede tega se Siol lahko skrije.

Bi te pa nekaj vprašal, kdaj bodo podnapisi na Travel channel HD?
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
Nov paket programov bo, ki bo vseboval:

- HBO
- HBO Comedy
- HBO HD
- HBO Ondemand
- HBO GO
- Cinemax
- Cinemax 2

Cena? Šest evrov/mesec.

Je res bila cena malo prelepa, da bi bilo res, če prav razumem je prava cena 11€?
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
GSMobil najlepša hvala, najlepša ti dala . Škoda da na Telemachu ni več takih ljudi kot si ti , vseeno bi pa cel kolektiv pohvalil saj imate res dobro sliko tako rekoč na vseh programih, glede tega se Siol lahko skrije.
Se 100% strinjam s povedanim.
cheer.gif
 

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
826
41
28
Še komu štekajo danes kanali (MGM, CNN, Universal, etc...) na tej frekvenci ? Slika se zatika in kocka. Vse ostale frekvence so videti ok !
Napaka že sporočena na call center.

GSMobil ?
confused-1.gif


Popravek - problem je tudi na frekvenci 450 Mhz.
 
Nazadnje urejeno:

thejan2009

Pripravnik
25. feb 2011
39
0
6
Da. Ampak samo na eni televiziji - na drugi dela brez problema. (to je bilo nekako 5 ur nazaj, za trenutno stanje ne vem; ker okoli mene nihče ne joka, domnevam da je že uredu
smile-1.gif
 

JaniS

Pripravnik
5. sep 2007
242
0
16
LJ
Ve kdo mogoče, zakaj sinoči po osmi uri zvečer ni bilo slike na HRT1? Kar tema, kakšni športi niso bili v špilu, sploh ne na enki.
zvok je, slike ni
tongue-1.gif


aja, analogna shema
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.259
6.465
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Ne, imam Lg-ja. Ja saj enak problem je ze bil na enih drugih kanalih in se je po urgiranju vse resili.

Upam da ne bom tudi jaz v rpihodnjih dneh tule najbolj aktiven.
Do sedaj sem imel A trojčka in CRT. Crt je šel po gobe, gledam tega LG LD 450 pa digitalnega trojčka.
Upam da se ne bom še jaz ruščine učil v Lj.
naj najprej privlečem tv ali naj naročim trojčka?
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Ne, imam Lg-ja. Ja saj enak problem je ze bil na enih drugih kanalih in se je po urgiranju vse resili.

Upam da ne bom tudi jaz v rpihodnjih dneh tule najbolj aktiven.
Do sedaj sem imel A trojčka in CRT. Crt je šel po gobe, gledam tega LG LD 450 pa digitalnega trojčka.
Upam da se ne bom še jaz ruščine učil v Lj.
naj najprej privlečem tv ali naj naročim trojčka?
Ruščina je bila po posredovanju @GSMobila odpravljena
cheer.gif