Telemach!!!

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Ti ga jaz prodam!

Nič mi ne pomaga, če kartice ne dobim.
bonk.gif


Ima kdo kakšno viška?
grin1.gif
 

Pokovc

Pripravnik
22. mar 2011
233
1
16
Tudi na Animal Planet HD je slika in to odlične kakovosti ter drugačna shema. Sedaj manjka le še EPG, EIT in podnapisi. Bravo Telemach.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik raketa pravi:
telemach modem
I
I
I
router------------rač. (dela)
I
I
router----------rač (dela, ne dela)
I
I----------------rač (dela, ne dela)

spodnje dva sta preko wirelessa routerja, kateri je naštiman kot lan razdelilec, ker signal prvega routerja ne doseže po celi hiši.
Trenutno delajo vsi, od telemacha pravijo da so vse meritve prave, torej moram samo nekako povezati routerje med sabo.
1.) Nisi na vsa vprašanja odgovoril.
2.) dela, ne dela? Včasih dela, včasih ne? Odvisno od časa? Ali si kaj nastavitve spreminjal?

S tako skopimi podatki ti je težko pomagati.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
No, potem ko dela daj IPCONFIG/ALL, pa ko neha, spet.

Pa da vidimo razliko.

Pa v Event Log tudi pogledat, če v tem času kaj zapiše.
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Telemach kot prvi operater svojim uporabnikom ponuja paket HBO Premium in storitev HBO GO
http://www.upc.si/sl/o-podjetj...storitev-hbo-go

HBO Premium
http://www.telemach.si/sl/zasebni-uporabniki/televizija/digitalna-televizija/hbo-premium-novo

Posebnost za naročnike, ki imate sklenjeno naročniško razmerje za digitalne trojčke XL+, 2XL IN 3XL
Vsem, ki imate digitalne trojčke XL+, 2XL, 3XL, bomo vklopili dodatne programe iz paketa HBO PREMIUM, za katere izpolnjujejo tehnične pogoje, brez doplačila, in sicer za dve leti (do 30.6.2013).


HBO GO launches in Adria region
http://www.broadbandtvnews.com/2011/05/20/hbo-go-launches-in-adria-region/
 
Nazadnje urejeno:

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
826
41
28
Naročniki nove Lastovke Krvavec smo torej spet "izviseli". Kot je razumeti, do nadaljnega nema HBO HD!
10.gif
 

Brainiac

Zelenc'
28. avg 2008
2
0
1
A če naročim samo HBO paket (6 EUR) je zraven HBO HD ?, ker na telemachovi strani piše pod HBO paket samo HBO ter HBO comedy.
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
A bo HBO GO Adria delal tudi na iPadu?

Mam pakel XL+ , ki bi naj imel HBO Premium 2 leti zastonj. A je treba podpisati kak aneks?
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
nastavitve zgledajo ok.

Ta isti pc (drugi, Lomm) pa je na isti povezavi prej delal? Z istimi nastavitvami?
 

raketa

Pripravnik
25. sep 2007
222
6
18
Gorenjska
www.lomm.si
Citat:
Uporabnik stein pravi:
nastavitve zgledajo ok.

Ta isti pc (drugi, Lomm) pa je na isti povezavi prej delal? Z istimi nastavitvami?

ubistvu ta pc LOMM, je povezan iz routerja ki ga nastavil telemachov tehnik. Moj pc je pa povezan iz routerja k deluje zdaj kot switch.
Čudn mi je da pc-lomm nedela, moj pa dela vredu. je pa lom pc na visti moj pa še edn pa windows 7

lp
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Dobro, a res pišem tako nerazumljivo?

A je ta lomm-pc prej delal na isti povezavi (isti kabel) in potem nehal kar tako sam od sebe?
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Citat:
Uporabnik YuGec pravi:
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Ti ga jaz prodam!

Nič mi ne pomaga, če kartice ne dobim.
bonk.gif


Ima kdo kakšno viška?
grin1.gif
Zakaj ne dobiš kartice, ne razumem!? Jaz jo imam sicer "viška", ker sem nabavil HD snemalnik, ampak jo moram najbrž vrniti...

Ne boš rabil vrnit. Zakaj pa? Tri lahko imaš, če želiš.

Sej jo dobim, ampak sedaj moreš vsako naslednjo (drugo in tretjo) na mesec plačevat. Gre se mi za princip, da prej so bile tri zastonj.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Zakaj je sedaj Travel chanell v ruščini? Pa zakaj pri kur... se igrate s stvarmi, katere delajo in jim niste dorasli?
10.gif
 

ecan

Pripravnik
11. avg 2007
371
0
16
NI v ruščini če imaš pravilno izbran jezik. Jezike lahko namreč izbiraš. Sedaj bi pa bilo lepo pomisliti o čigavi doraslosti preden se kritizira.
 
Nazadnje urejeno: