Telemach!!!

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik ecan pravi:
NI v ruščini če imaš pravilno izbran jezik. Jezike lahko namreč izbiraš. Sedaj bi pa bilo lepo pomisliti o čigavi doraslosti preden se kritizira.
Poglej. Jaz lahko nastavljam jezik kolikor hočem, vendar ga ob preklopu kanala vzame vedno po svoje, tako kot je nastavljeno po defaulta na Telemachu. Če sem imel do sedaj vedno v angleščini, če so vsi ostali kanali v angleščini, edino naenkrat postane Travel v ruščini, potem ni več nobene dileme o čigavi nesposobnosti je govora. Sicer pa saj ni prvič, da imamo naenkrat rusko govoreče kanale.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik DJ_Beat pravi:
Pa koliko imas ti problemov... Pomoje najvec v tej temi..
Mogoče nekoga ne motijo stvari tako kot mene... Sem za načelo, da naj vsak dela dobro za kar je plačan (od mene).
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik ecan pravi:
Ne vem kako bi bil kriv Telemach če imam jaz brez problemov slovenščino.
Aja govorijo ti slovensko
stupid-1.gif
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Pr meni je isto na panasonicu. Problem je pa v tem, da je ruščina na prvem mestu. Ne vem pa če je to kaj povezano z nastavitvijo države? Zaradi DVB-C mora država biti Finska, tako da tudi podnapise nastavi privzeto Finske
frown-1.gif


Je pa o problemu vrstnega reda tu že tekla debata in se baje da urediti.
 
Nazadnje urejeno:

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Žal je tak, da če TV nima v meniju možnost nastavit vsaj dveh podnapisov kot primarne ( 1. SLO, 2. ENG ) pol ti avtomatsko vrže ven prvega - to lahko porihta samo Telemach, da na prvo mesto da slovenskega ( če tega ni pa angleškega ).
 

plexix

Fizikalc
10. sep 2007
905
153
43
KSZ

Pri starših, Telemach MB - Rotovž, sprejemnik Kaon.
Delata samo SLO 1 in SLO 2, za ostale programe piše Card wrong inserted.

Kaj je za narediti?

Lp,
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik DognerDJ pravi:
Žal je tak, da če TV nima v meniju možnost nastavit vsaj dveh podnapisov kot primarne ( 1. SLO, 2. ENG ) pol ti avtomatsko vrže ven prvega - to lahko porihta samo Telemach, da na prvo mesto da slovenskega ( če tega ni pa angleškega ).
Saj ni govora o podnapisih, ampak o glasu, ki je ruski
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Citat:
Uporabnik DognerDJ pravi:
Žal je tak, da če TV nima v meniju možnost nastavit vsaj dveh podnapisov kot primarne ( 1. SLO, 2. ENG ) pol ti avtomatsko vrže ven prvega - to lahko porihta samo Telemach, da na prvo mesto da slovenskega ( če tega ni pa angleškega ).
Saj ni govora o podnapisih, ampak o glasu, ki je ruski

Zajebo - mislil sem napisat primarni avdio kanal in ne podnapis ( samsung ima probleme z obojnim ).
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik DognerDJ pravi:
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Citat:
Uporabnik DognerDJ pravi:
Žal je tak, da če TV nima v meniju možnost nastavit vsaj dveh podnapisov kot primarne ( 1. SLO, 2. ENG ) pol ti avtomatsko vrže ven prvega - to lahko porihta samo Telemach, da na prvo mesto da slovenskega ( če tega ni pa angleškega ).
Saj ni govora o podnapisih, ampak o glasu, ki je ruski

Zajebo - mislil sem napisat primarni avdio kanal in ne podnapis ( samsung ima probleme z obojnim ).
@GSMobil: lahko prosim nekako urediš, da spet dobimo angleščino nazaj (ti si še edino upanje), ker ko sem tipu na helpu razlagal moj problem me je prvič gledal kot da mu razlagam v swahiliju, drugič mi je rekel na resetiram modem
uf-1.gif
 

1107

Pripravnik
13. avg 2008
161
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik plexix pravi:
KSZ

Pri starših, Telemach MB - Rotovž, sprejemnik Kaon.
Delata samo SLO 1 in SLO 2, za ostale programe piše Card wrong inserted.

Pravilno vstavit kodirano kartico
sprasujem se.gif


Kaj je za narediti?

Lp,
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Plexix, če je možno probaj z drugim sprejemnikom ( da vidiš ali čitalec hin )
Jodlarček - zaguši jim na FB-ju ( tam so mojo željo glede podnapisov hitro uredili ).

p.s. GSmobil je tudi hiter, samo nima vedno časa
wink-1.gif
 

plexix

Fizikalc
10. sep 2007
905
153
43
Zdravo!

Pozabil napisati, preverjeno je kartica OK vstavljena.

Prav tako pa je bil Kaon večkrat po 15 min brez elektrike, pa spet nazaj, ampak je stanje vedno isto. SLO1 in SLO2 delata, ostalo pa javi, Smartcard wrong insterted, ko pa kartice ni vstavljene pa javi normalno, Insert smard card.

Problem je samo, ker nimam drugega TV-ja, kateri bi imel DVB-C ali drug sprejemnik, kateri bere kartice, imam samo Ciscota, kateri pa nima kartice.

Bom verjetno moral na Telemach v MB.

Lp,