Telemach!!!

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
826
41
28
Kateri provokator si pa ti mmx, he he.
evil.gif


(popravljeno)
 
Nazadnje urejeno:

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
826
41
28
Citat:
Uporabnik MaRkY pravi:
Podražil bodo za en kufe...

Mater, za 3,5 evra pa ja dobiš ne samo kufe temveč tudi kubansko cigaro, zrolano med ženskimi stegni,mljask
cool-1.gif
 

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
826
41
28
Citat:
Uporabnik 1980 pravi:
Citat:
Uporabnik Telemach pravi:
Pri Telemachu kljub podražitvam ostajamo konkurenčni, primerjajte cene naše ponudbe in pakete z drugimi ponudniki.

Lep pozdrav

Po podražitvah ostajate konkurenčni samo še na področju demagogije, dovolj je da pogledate cenik T-2 po ta novem, Tušmobil-a že od prej, Siola po ta novem in bo jasno o čem govorim.

Ker vidim, da ste mogli zaposleni (GSMmobil je razred zase) reagirati z demagogijo, posredujte vašim vodjem sporočilo, kako vas ni sram da po ta novem boste računali za več kot 41 € trojček paket z okrnjeno programsko shemo v primerjavi z vsemi operaterji, hitrost interneta pa na sramnih 2 Mbs hitrosti , medtem ko je konkurenca za primerljiv znesek začela ponujati še več
sprasujem se.gif



Lp.

Pusti GSMobila, on se trudi.
cheer.gif
 

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
826
41
28
Ciljam na; T2 ni vreden poi žlice tople vode, ker bo šel zdaj zdaj v franže. Telemach - glej youtube spot. Ga ni za prehvalit.
cheer.gif
 

Alex

Fizikalc
21. jul 2007
944
91
28
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Telemach pravi:
Pri Telemachu kljub podražitvam ostajamo konkurenčni, primerjajte cene naše ponudbe in pakete z drugimi ponudniki.

Lep pozdrav

Tale Žile ve, Žile zna je izpostavil zadevo, ki me že nekaj časa daje: Kdaj in kako bo Telemach dostavil TV sliko še na kaj drugega kot na TV? Imate v načrtu Ipad s koaksialnim priključkom? Iphone 8 s Scartom?
pozdrav.gif


Za konkurenco (IPTV) to ni noben bav bav, za 30+ let staro tehnologijo pa ...?
 

Repo

Pripravnik
26. feb 2009
74
0
6
Aleks, potem pa ne poznaš Telemacha. Omrežje je hibridno, optično koaksialno in veliko zmogljivejše od IP bakrene parice. Več kot 10.000 kilometrov optičnih vlaken po celi Sloveniji. Vem iz prve roke.
 

Repo

Pripravnik
26. feb 2009
74
0
6
In še to. Telemach vsako leto v razvoj vloži po Letnem poročilu do 15 milijonov €. Nekateri, brez kančka objektivnosti, pišejo o 30 let starem omrežju.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.259
6.465
113
pri taščici
in da se dogovoriš s tehnikom za uro obiska pa še 45 minut po določeni uri ni ne tehnika, ne klica kdaj misli pridet. Kličem na števiko s katere me je kliacal v preteklih dneh, ne dvignejo. kličem na 080, mi reče da me v nekaj minutah obvestijo kdaj pridejo. no klica ni bilo. Me nekako ima da bi še kar naprej gledal analogno na LCD. mi pa cena niti ni nujno prioriteta.
Bolj pomembno bi mi bilo da bi lahko izbiral kaj rabim in da mi potem določijo ceno. Telefona ne potrebujem, TV ima za mene dovolj 30 kanalov, ostalih 70 bom mogoče gledal 20 ur na leto. Večina pa ponuja nekaj kar ne rabiš in dobiš v "paketu" . Na žalost poleg telemacha lahko izberem samo še siol,kar pa mi spet ne "diši" saj je dražji pa še slabe izkušnje imam z njimi na drugi lokaciji.
 
Nazadnje urejeno:

rollingstones

800. registrirani uporabnik
3. sep 2007
514
0
16
Rožna dolina
Citat:
Uporabnik bazo pravi:
Edino kar me moti pri telemachu, da zavirajo UPLOAD. GSMobil, mogoče veš se bo kaj spremenilo?

Sva že dva, ki naju to moti. Menim, da bi lahko upload malce sprostili in povišali, nenazadnje smo le v letu 2011.
rolleyes-1.gif
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.403
485
83
::1/128
Citat:
Uporabnik Alex pravi:
Citat:
Uporabnik Telemach pravi:
Pri Telemachu kljub podražitvam ostajamo konkurenčni, primerjajte cene naše ponudbe in pakete z drugimi ponudniki.

Lep pozdrav

Tale Žile ve, Žile zna je izpostavil zadevo, ki me že nekaj časa daje: Kdaj in kako bo Telemach dostavil TV sliko še na kaj drugega kot na TV? Imate v načrtu Ipad s koaksialnim priključkom? Iphone 8 s Scartom?
pozdrav.gif


Za konkurenco (IPTV) to ni noben bav bav, za 30+ let staro tehnologijo pa ...?

Hm, na podlagi česa sklepaš, da je za Telemach kaj večji bavbav spravit sliko na kaj drugega kot TV napram konkurenci. IPTV se mi ne zdi ravno prednost pred DVB-C jem, kar se tiče gledanja TV-ja, medij po katerem pride signal do tebe, je pa odvisen od tvoje lokacije (res pa zaenkrat pri Telemachu še prevladuje Coax, za tiste zadnje metre do tebe).

Za na iPada, boš pa v vsakem primeru potreboval primeren signal, saj ravno tako nimaš ADSL/VDSL modema/FO mrežne na iPadu, kar pa seveda ni nek problem, glede na to, da je itak vse digitalno.
 

danilo

Pripravnik
18. maj 2008
160
1
16
Ja zelo ste konkurenčni, vedno bolj. Lani podražitev za 3 eur, letos pa kar za 3,5!!! Bo spet potrebno zamenjati ponudnika..... dobro da se bo tudi na periferiji, kjer nimamo ne vem kakšnih možnosti izbire "konkurence", začelo graditi optično omrežje, potem pa takoj h kakšnemu bolj ugodnemu ponudniku...
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik Telemach pravi:
Pri Telemachu kljub podražitvam ostajamo konkurenčni, primerjajte cene naše ponudbe in pakete z drugimi ponudniki.

Lep pozdrav
T-2 20/4 Mbps 37 €

Lep pozdrav
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik MaRkY pravi:
Podražil bodo za en kufe...boljš to kot da imamo naročniki potem težave kot na T2
Težave kot na T-2?
A se je kaj zgodilo s T-2 v tem tednu, ko sem v tujini?
 
Nazadnje urejeno:

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik stein pravi:
Citat:
Uporabnik MaRkY pravi:
Podražil bodo za en kufe...boljš to kot da imamo naročniki potem težave kot na T2
Težave kot na T-2?
A se je kaj zgodilo s T-2 v tem tednu, ko sem v tujini?

Ja, naročnikom T4 na VDSL so brezplačno povišali hitrost interneta do 20/2.
smile-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.628
6.872
113
Dobro no, ne se bockat za par eurov fantje, če komu pač ne paše Telemach, ima na voljo T2, Amis, siol...
 

Pokovc

Pripravnik
22. mar 2011
233
1
16
Darjan, kar veliko ljudi nima možnosti menjati operaterja.

GSMobil, kdaj boste uredili EPG in EIT na Travel HD, ESPN HD in Animal HD?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.628
6.872
113
Potem je za to kriv Telekom, ker telefon ziher imajo, telekom jim edino ne omogoča proste parice. Njim se naj teži.